مستر بلیط

لحظه فرار شجاعانه دختر جوان آبادانی از طبقات بالای ساختمان متروپل!

لحظه فرار شجاعانه دختر آبادانی ، او که در حادثه متروپل گرفتار شده بود، خودش را اینگونه شجاعانه و قدرتمندانه از طبقات بالا ساختمان تخریب شده نجات می‌دهد.

دختر آبادانی که در حادثه متروپل خودش را اینگونه شجاعانه و قدرتمندانه از طبقات بالا ساختمان تخریب شده نجات می‌دهد. در ادامه با خبر دختر آبادانی متروپل همراه فیگار بمانید.

لحظه فرار شجاعانه دختر آبادانی

فرار شجاعانه دختر آبادانی

لحظه فرار شجاعانه دختر آبادانی
دختر آبادانی متروپل, فرار دختر آبادانی از متروپل

فرار دختر آبادانی از متروپل

در پی ریزش بخشی از برج نیمه کاره متروپل واقع در خیابان امیرکبیر آبادان که صبح امروز به صورت ناگهانی رخ داد پیمانکار و مالک ساختمان نیز فوت شدند‍!

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار لحظه فرار شجاعانه دختر آبادانی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.