بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی از نگاه فیگار

قرار است شما را با بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی آشنا کنیم که این کمیک‌ها شامل ژانر‌‌های کمدی، اکشن هستند و مخاطبین را جذب خود خواهند کرد.

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی، پیوستگی‌ها و جهان‌های مختلفی را در بر می‌گیرد که برخی از آن ها قدرت و مهارت های باورنکردنی مختلفی را نسبت به یک دیگر دارند. برترین نسخه های هارلی کویین در کیمک های dc همگی شخصیت منحصر به فردی را دارند؛ اما از بسیاری جهات با هم متفاوت هستند.

برخی در زندگی به سمت قهرمانی می‌روند و برخی شرارت را نسبت به قهرمان بودن ترجیح می‌دهند. دیگران دارای قدرت و مهارت فوق العاده‌ای هستند که هارلی کویین معمولی ندارد. هر کدام از آن‌ها بر اساس هارلی کویین نمادین معرفی شده که در Batman: The Animated Series ساخته شده است که الهام بخش اولین نسخه کمیک او بود.

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی

  • برترین نسخه های هارلی کویین در کیمک های dc

در ادامه قرار است بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی را به شما معرفی کنیم:

مقالات مکمل:

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
برترین نسخه هارلی کویین در کیمک های dc

چندی پیش هارلی کویین برای فصل سوم در HBOMax بازگشته است و این سریال انیمیشنی از نسخه شگفت انگیز شخصیت اصلی می‌باشد. HBOMax Harley Quinn که شخصیت آن جزء بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی است از منابع بسیاری در رسانه‌های دیگر و همچنین کتاب‌های کمیک، از جمله انواع مختلف او، استفاده می‌کند. به لطف فراگیر شدن هارلی کویین در رسانه‌های مختلف، نسخه‌های مختلفی از او وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار فیلم های جدید دی سی از 2023 تا 2025

بهترین فیلم های دی سی 2022 تا 2024 و تمام دوران

The Batman Adventures

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین نسخه های هارلی کویین

برترین نسخه هارلی کویین در کیمک های dc از انیمیشن آن خلق شده است. هارلی کویین برای اولین بار در سال 1993 در کیمک The Batman Adventures شماره 12 ظاهر شد. این نسخه از هارلی کویین بیشتر دارای یک رگه پست است و او را متمایز می‌کند.

این ورژن از هارلی کوین با تهدید بیشتری نسبت به همتای انیمیشنی خود به دنبال بت گرل می‌رود، اگرچه این شخصیت در تمام تجسم‌هایش از مرز بین سرگرمی و ترسناک عبور می‌کند. در کمیک ماجراهای بتمن، هارلی کویین از همان ابتدا با پویزن آیوی همکاری می‌کند که رابطه‌ این دو در کمیک، سریال‌های تلویزیونی و احتمالاً فیلم‌ها دیده می‌شود.

نقد و بررسی کمیک بتمن شماره 132

Gotham Girls

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین کمیک دی سی از هارلی کویین

انواع انیمیشن هارلی در کمیک های دی سی به وفور یافت می شود، Gotham Girls جزء بهترین نسخه های هارلی کویین است. این نسخه نشانه‌های بصری را از سبک انیمیشن به‌روز شده  The New Batman Adventures گرفته است که شخصیتی را به تصویر می‌کشد که هارلی را بسیار جذاب می‌کند. این هارلی کویین عمدتاً دارای شخصیت و توانایی‌های مشابهی با دیگران است؛ اما این ورژن تمرکز بیشتری را بر روابط خود با دیگر شخصیت‌های زن نمادین دی سی دارد.

Thrillkiller

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
نسخه برتر هارلی کویین در کمیک های کمپانی DC

هارلی کویین همیشه شخصیت سرگرم کننده ای را دارد که در کمیک Thrillkiller جزء بهترین کمیک دی سی از هارلی کویین می‎‌باشد؛ اما او در Thrillkiller ممکن است جزء ترسناک‌ترین هارلی کوین ها باشد. نسخه تک شات 1997 Elseworlds و اولین کمیک هارلی کویین خارج از اقتباس‌های انیمیشنی بوده که با بسیاری از ورژن‌های خود تفاوت زیادی دارد. در این واقعیت جایگزین، هیلی فیتزپاتریک تمام خانواده‌اش را می‌کشد و سپس قصد کشتن بت‌گرل را دارد. یک هارلی کویین بی‌هدف به انتقام از بت‌گرل که جوکر، زنی در این جهان و یکی از بهترین نسخه‌های جوکر از دی‌سی کامیکس را می‌کشد، پایان می‌دهد.

بیشتر بخوانید:

بهترین سریال های مارول و دی سی 2023 و تمام دوران

بهترین سریال های دی سی 2023، 2024 و تمام دوران

Yo-Yo

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی

نسخه برتر هارلی کویین در کمیک های کمپانی DC به نام یو یو در خط داستانی کتاب‌های مصور Flashpoint ظاهر شده که به راحتی در میان دارک‌ترین تایم لاین‌های آینده دی سی کامیکس قرار دارد. یو یو لباسی بسیار متفاوت دارد که مانند یک زره می‌باشد.

او همچنین از اسکیت‌های غلتکی استفاده می‌کند که این قابلیت، بسیار سرگرم کننده برای این نسخه خاص است. یو یو عمدتاً دارای شخصیت و توانایی‌های مشابه نسخه‌های دیگرش است و احتمالاً می‌تواند در فیلم آتی فلش ظاهر شود که قرار است این خط داستانی را اقتباس کند، در صورتی که مارگو رابی به نقش خود بازگردد که احتمالش زیاد است.

Injustice

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
برترین نسخه هارلی کویین در کیمک های dc

نسخه هارلی از کمیک های Injustice جزء برترین نسخه هارلی کویین در کیمک های dc است که ورژن پیچیده‌ای را نشان می‌دهد. او لوئیس لین را می‌رباید و در نقشه او توطئه می‌کند تا از او برای نابودی متروپلیس استفاده کند. این به طور مستقیم منجر به مرگ لوئیس و جوکر و تبدیل شدن به نسخه شرور سوپرمن می‌شود که لیگ عدالت زک اسنایدر به راحتی به آن اشاره کرده است. اما هارلی کویین رشد بزرگی را از این رویداد آسیب‌زا می‌بیند که این نسخه را به ورژنی ویژه و جذاب تبدیل کرده است. هارلی همچنین در نهایت به لیگ عدالت می‌پیوندد و در این واقعیت تغییر یافته با پویسون آیوی ازدواج می‌کند.

DC Bombshells

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین نسخه های هارلی کویین

DC Bombshells یک جهان جایگزین را ارائه می دهد که در جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد و یکی از بهترین نسخه های هارلی کویین در این کمیک قرار دارد. هارلی کویین با این واقعیت تا حدی با نسخه‌های قبلی متفاوت است؛ اما با نسخه‌های بعدی خود شباهت بیشتری دارد. او با دختر جوکر که به دنبال زنده کردن پدرش در بدن Poison Ivy است، مبارزه می‌‍کند. این باعث می‌شود که هارلی و آیوی رابطه عاشقانه‌ای را آغاز کنند و سری Bombshells کمیک DC اولین بوسه خود را در یک کمیک ارائه دهند.

بهترین شرورهای زن در کمیک های دی سی

White Knight

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین کمیک دی سی از هارلی کویین

دو نوع از بهترین کمیک دی سی از هارلی کویین در بتمن وجود دارد: شوالیه سفید، از جمله نسخه اصلی آن می‌باشد. خط داستانی کتاب کمیک واقعیت جایگزین از شان مورفی، دومین داستان ماریان دروز را نشان می‌دهد. پس از کناره گیری هارلین کوینزل، دروز نقش هارلی کویین را در باند جوکر بر عهده گرفت و قدرت و حیله گری بسیار بیشتری نسبت به سلف خود دارد.

Drews به راحتی از نظر مهارت و قدرت مبارزه از نسخه اصلی پیشی می‌گیرد و در هنرهای رزمی مختلف در سطح بالایی آموزش دیده است. او همچنین از هدبندهای کنترل ذهنی استفاده می‌کند که به او اجازه می‌دهد افراد دیگر را تحت کنترل درآورد. او از این سلاح آزادانه و بدون هیچ گونه وجدان آزاردهنده‌ای که کوینزل با آن سر و کار داشته، استفاده می‌کند.

بهترین کمیک های سایبرپانک دی سی ؛ تخیلی از جنس رنگ‌های زیبا

 

Batman ’66

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
نسخه برتر هارلی کویین در کمیک های کمپانی DC

هارلی کوئین هرگز در سریال اصلی آدام وست بتمن ظاهر نشد؛ اما در کتاب کمیک بتمن 66 حضور داشت. این نسخه هم مزخرف بودن ذاتی هارلی و هم احمقانه سری لایو اکشن را مجسم می‌کند که ترکیبی عالی را ایجاد می‌کند. او لباسی به سبک رول دربی با اسکیت و کلاه ایمنی می‌پوشد. این نسخه همچنین در میان قهرمان‌ترین هارلی کویین‌ها در کمیک قرار می‌گیرد؛ زیرا او علیه جوکر روی می‌آورد و خود را قربانی می‌کند تا گاتهام را از ویو جوکر نجات دهد. ویو، هالی کوئین را به هارلی تبدیل می‌کند و بتمن را با یک شرور ناپایدار جدید معرفی می‌کند.

بهترین شرور های شبیه بتمن

The Eat. Bang! Kill. Tour

بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی
بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی

HBOMax Harley Quinn چندین نسخه را با هم ترکیب می‌کند و نسخه برتر هارلی کویین در کمیک های کمپانی DC را ایجاد می‌کند که او اکنون خودش یک نسخه کمیک است. او در کتاب کمیک در Harley Quinn: The Animated Series – The Eat. Bang! Kill. Tour، بعد از فصل دوم تنظیم شده است. این ورژن، خدمه هارلی را رهبری می‌کند و به دنبال ایجاد هویت خود در خارج از جوکر است. Poison Ivy نقش مهمی در آن بازی می‌کند، همانطور که در اکثر نسخه‌های دیگر ایفای نقش می‌کند؛ اما هارلی بسیار آشکارتر عاشق آیوی است و این نسخه را به واقعی‌ترین نوع در بین تمام کمیک های دی سی که تاکنون ظاهر شده تبدیل می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین نسخه هارلی کویین از کمیک های دی سی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *