غیر رسمی: سریال House of Dragon برای فصل سوم تمدید شد !

یک روزنامه‌ی بریتانیایی معتبر، خبر غیر رسمی از تمدید House of Dragon برای فصل سوم خبر داد و اعلام کرد بزودی سریال House of Dragon برای فصل سوم تمدید می‌شود.

روزنامه‌ی بریتانیایی ددلاین، پس از ایکه اطلاعاتی جدید از انتشار فصل 2 سریال خاندان اژدها داد، به صورت غیر رسمی تمدید سریال House of Dragon برای فصل 3 را تحت عنوان تمدید فصل 3 House of Dragon اعلام کرد. تمدید فصل سوم سریال خاندان اژدها از شبکه‌ی HBO هنوز رخ نداده و و شاید تا پایان هفته اتفاق بیافتد.

بیشتر بخوانید:

جزئیات تکمیلی فصل دوم سریال خاندان اژدها !

رسمی: تاریخ پخش فصل دوم سریال خاندان اژدها

تمدید House of Dragon برای فصل سوم

اگرچه پخش فصل دوم House of the Dragon هنوز آغاز نشده، اما HBO در حال بحث در مورد چراغ سبز سریال، برای فصل 3 است و روزنامه‌ی ددلاین، این احتمال را تا پایان همین هفته اعلام کرده است.

طبق گفته‌های Deadline، فصل دوم House of the Dragon دارای 8 قسمت خواهد بود. این فصل از سریال، کوتاه‌تر، و داستان محور است که به HBO اجازه می‌دهد به جای کار کردن فصل به فصل، یک برنامه بلندمدت برای سریال ایجاد کند.

تمدید House of Dragon برای فصل سوم
تمدید سریال House of Dragon برای فصل 3

تمدید فصل سوم سریال خاندان اژدها

شبکه‌ی HBO نشان داده که برنامه‌ی بلند مدتی بر اساس دنیای جرج آر آر مارتین ساخته و حالا با احتمال تمدید فصل سوم و در آینده چهارم این سریال، یک داستان جذاب از خاندان تارگرین را خواهیم دید.

همچنین HBO، اسپین آف‌ها و پریکوئل‌های دیگری بر اساس زندگی جان اسنو، آریا استارک، سر دانکن و تخم اژدها، داستان هزار کشتی و یک انیمیشن سریالی خواهد ساخت.

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *