نگاه ترانه علیدوستی به فیلم برادران لیلا [جزئیات]

جدیداً، مصاحبه‌ای از ترانه علیدوستی ، بازیگر نقش لیلا در فیلم برادران لیلا منتشر شده که نگاه ترانه علیدوستی به فیلم برادران لیلا را بازگو می‌کند.

در مصاحبه‌ای جدید که از ترانه علیدوستی گرفته شده، نظر ترانه علیدوستی درباره برادران لیلا پرسیده می‌شود و گفته های ترانه علیدوستی برای برادران لیلا بیان می‌شود. همچنین مصاحبه برادران لیلا از ترانه علیدوستی حواشی زیادی را به همراه داشته است.

بیشتر بخوانید:

دانلود رایگان فیلم برادران لیلا ساخته سعید روستایی

تحلیل و نقد فیلم برادران لیلا

نگاه ترانه علیدوستی به فیلم برادران لیلا

ترانه علیدوستی، در یک مصاحبه‌ای که در کنار فرش قرمز جشنواره کن داشت، نقش خود در فیلم برادران لیلا را استعاره‌ای از یک اتفاق بزرگ‌تر در ایران دانست که در آن زنان در خط ابتدایی تغییرات یک جامعه هستند.

ترانه علیدوستی درباره نقش اول زن در این فیلم با بازی خودش گفت:

فکر می‌کنم نقش من در این فیلم، استعاره‌ای است از اتفاقی بزرگ که در سطح وسیعی از جامعه ایران در حال اتفاق افتادن است. جامعه زنان کشورم، در خط مقدم تغییرات جامعه هستند. آن‌ها برای حقوق‌شان مبارزه می‌کنند و راهنمای خانواده برای رسیدن به یک زندگی بهتر هستند.

در ادامه می‌توانید تصویری از ترانه علیدوستی در نقش لیلا را ببینید:

نگاه ترانه علیدوستی به فیلم برادران لیلا
نظر ترانه علیدوستی درباره برادران لیلا

گفته های ترانه علیدوستی برای برادران لیلا

برادران لیلا فیلمی ایرانی در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی است که در ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. سعید پورصمیمی، نوید محمدزاده، ترانه علیدوستی، پیمان معادی، فرهاد اصلانی، محمد علی‌محمدی، نیره فراهانی و مهدی حسینی نیا از بازیگران فیلم هستند.

ترانه علیدوستی متولد ۲۲ دی ۱۳۶۲ بازیگر ایرانی است. او در فیلم‌های فیلم‌سازان برجسته‌ای چون رسول صدرعاملی، واروژ کریم‌مسیحی و اصغر فرهادی بازی کرده و جوایز گوناگونی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس و سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم فجر را دریافت کرده است.

بیشتر بخوانید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزماً بازتاب دیدگاه رسانه فیگار نیست.


One thought on “نگاه ترانه علیدوستی به فیلم برادران لیلا [جزئیات]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *