بریتنی اسپیرز: تیلور سوئیفت «نمادترین زن پاپ» نسل خود است

بریتنی اسپیرز خواننده و رقصنده آمریکایی؛ به تازگی عکسی از خود و «تیلور سوئیفت» در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی به همراه داشت.

به گزارش فیگار و به نقل از هالیوود ریپورتر؛ «بریتنی اسپیرز» جزئیاتی از سه سال قبل از انتشار آلبوم اول خود و اولین باری که با «تیلور سوئیفت» آشنا شد، به اشتراک گذاشت. در ادامه مطلب می‌توانید عکس‌های بریتنی اسپیرز و تیلور سوئیفت را مشاهده کنید.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


صحبت بریتنی اسپیرز در مورد تیلور سوئیفت

این خواننده عکس‌هایی از خود و تیلور سوئیفت منتشر کرد که یکی از آن‌ها مربوط به سال 2003 و دیگری مربوط به سال 2008 است. عکس سال 2003 مربوط به قبل از انتشار آلبوم اول «بریتنی اسپیرز» و عکس سال 2008 مربوط به زمانی بود که اسپیرز در تور حضور داشت. اسپیرز یادآوری کرد در حالی که در تور بود، یکی از دوستانش او را با یک دختر جوانی آشنا کرد که می‌خواست خواننده شود.

بریتنی اسپیرز

اسپیرز نوشت:

این خیلی وقت پیش بود، اما خیلی جالب. دوست خوبم در آن زمان دستیار مدیر من بود که می‌خواست خودش هم به عنوان یک مدیر شروع به کار کند. درب زده شد و او گفت: من یک دختر به نام تیلور دارم که می‌خواهد برای شما آواز بخواند.

او ادامه داد:

من گفتم بله حتما!!! او وارد شد و با گیتار خود یک آهنگ زیبا را خواند. من گفتم او باورنکردنی است!!! ما عکسی گرفتیم و سپس او به معروفترین زن پاپ نسل ما تبدیل شد. کمی جالب است که او در استادیوم‌ها اجرا می‌کند و من ترجیح می‌دهم ویدیوهای کنسرت او را نسبت به موزیک ویدیوها ببینم. او فوق‌العاده زیبا است! به او علاقه‌ای دارم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی عکس «تیلور سوئیفت» و «بریتنی اسپیرز» چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: هالیوود ریپورتر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *