شبکه CBS مراسم گلدن گلوب 2024 را پوشش می‌دهد

مراسم گلدن گلوب 2024 ، در تاریخ 7 ژانویه 2024 از طریق شبکه سی‌بی‌اس (CBS) و به صورت همزمان از پلتفرم استریم «پارامونت+» پخش خواهد شد.

اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود (HFPA)، پس از مدتی جست‌وجو و مذاکره، با شبکه سی‌بی‌اس (CBS) به توافق رسیده است. کمپانی «دیک کلارک پروداکشنز» و «الدریج» پنج ماه پیش اعلام کرده بودند که حق برگزاری مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب را از HFPA خریداری کرده‌اند و قصد تبدیل آن به یک رویداد تجاری را دارند.

این تغییرات به دنبال اتهامات تبعیض نژادی و فساد درون اعضای اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود صورت گرفت. بنابراین، مراسم گلدن گلوب هشتاد و یکم در تاریخ 7 ژانویه 2024 (17 دی 1402)، از طریق شبکه سی‌بی‌اس پخش خواهد شد.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


شبکه CBS مراسم گلدن گلوب 2024 را پوشش می‌دهد

روزنامه لس‌آنجلس تایمز، این فسادها را افشا کرد و این باعث شد که مراسم سال 2022، به صورت زنده تلویزیونی پخش نشود و همچنین، «تام کروز» جوایز خود را برگرداند. تعداد بینندگان این رویداد در سال 2023 نیز به 6.3 میلیون نفر رسید که کم‌ترین تعداد حضور در تاریخ این مراسم بود. در ماه گذشته گزارش شد که دو دسته جدید به نام‌های گلدن گلوب دستاورد سینمایی و گیشه و بهترین استندآپ کمدی تلویزیونی به این مراسم گلدن گلاب 2024 اضافه خواهد شد.

مراسم گلدن گلوب 2024
مراسم گلدن گلوب 2024

«برندن فریزر» که قبلاً اعلام کرده بود مراسم Golden Globe 2024 را تحریم می‌کند، در مصاحبه با «هاوارد استرن» گفت که این جایزه برای او هیچ ارزشی ندارد. وی در سال 2018 فاش کرده بود که «فیلیپ برک»، مدیر سابق این اتحادیه، در سال 2023، به او آزار جنسی رسانده است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی مراسم گلدن گلوب امسال چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *