فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست ؛ نوزادی عجیب با 2 سر و 3 دست

در هند نوزادی با ۲ سر ۳ دست و ۲ قلب به دلیل شرایط نادر پزشکی به دنیا آمده است. با فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست همراه فیگار باشید.

پزشکان پس از سونوگرافی به شاهین خان (مادر این نوزاد) اعلام کردند وی دو قلو باردار است. اما هنگام تولد پزشکان متوجه شدند فرزندان او از قفسه سینه به یکدیگر متصل هستند.

فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست

نوزادی عجیب با 2 سر و 3 دست

فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست
نوزادی با ۲ سر ۳ دست و ۲ قلب در هند

بیشتر بخوانید:

به گفته پزشکان این نوزادان مبتلا به نوعی اختلال نادر به نام dicephalic paapagus هستند. این اختلال در رحم به وجود می آید و به طور معمول مرگبار قلمداد می شود.

این نوزاد پس از تولد به بیمارستانی در نزدیکی شهر ایندور منتقل شد و مادر وی همچنان در رتلام بود.

هنوز مشخص نیست نوزاد تازه متولد شده به عنوان یک دوقلوی بهم چسبیده یا یک نوزاد با دو سر به حساب می آید.

در این میان نظریه های مختلفی درباره تعریف دقیق این اختلال در جریان است.

بیشتر بخوانید:

بهاره افشاری حسن جوهرچی ؛ افشا راز بهاره افشاری از مرگ حسن جوهرچی

دکتر لاهوتی پزشک این زن می گوید:

این نوع اختلالات بسیار نادر هستند و شرایط نوزادان به خصوص در روزهای آغازین پس از تولد نامشخص است. به همین دلیل آنها را تحت نظر داریم. ما هنوز درباره انجام جراحی روی نوزاد هیچ تصمیمی نگرفته ایم.

فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فیلم تولد نوزادی با دو سر و سه دست سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی آنلاین مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید از طریق اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *