بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک تا سال 2023

تایسا فارمیگا برای بازی در آثار ترسناک به خوبی شناخته شده است و در این مقاله به بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک می‌پردازیم.

از سال 2011، تایسا فارمیگا به آرامی اما مطمئناً خود را به عنوان بازیگری شناخته شده که در بهترین فیلم های ترسناک 2023 ظاهر شد، ثابت کرد و اکنون، در طی 12 سال، فهرست بسیار چشمگیری از پروژه‌ها را تهیه کرده است. در حالی که برخی از این آثار احتمالا بدیهی به نظر برسند، مانند داستان ترسناک آمریکایی و راهبه، برخی دیگر قطعاً چندین فیلم ترسناک دست کم گرفته شده‌ای هستند که افراد بیشتری نیاز به دیدن آنها دارند. در مجموع، تایسا فارمیگا تاکنون یک حرفه به یاد ماندنی داشته است که امیدواریم فقط به رشد خود ادامه دهد.

تایسا فارمیگا مدت‌ها قبل از اینکه ملکه جیغ قابل تاییدی شود، در نیوجرسی از مهاجران اوکراینی به دنیا آمد. او کوچکترین فرزند از هفت فرزند است که یکی از آنها به نام ورا فارمیگا بازیگری و کارگردانی می‌کند. در واقع ورا دلیل ورود تایسا به بازیگری در وهله اول است. در سال 2011، ورا تایسا را ​​متقاعد کرد تا در اولین کارگردانی خود به عنوان نسخه جوان‌تر شخصیت خودش ظاهر شود. تایسا موافقت کرد و در نتیجه او با ICM Partners قرارداد امضا کرد و به سرعت حرفه بازیگری خود را آغاز نمود. شخصیت دوم تایسا فارمیگا، ویولت در سریال داستان ترسناک آمریکایی، در نهایت نقش اصلی او بود. در این مقاله از فیگار به بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک می‌پردازیم.

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

فیلم های برتر Taissa Farmiga در ژانر ترسناک

شما می‌توانید فهرست بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

تایسا فارمیگا، یکی از بازیگران برجسته و محبوب در صنعت فیلم است که به ویژه در ژانر ترسناک شهرت فراوانی دارد. او با بازی در فیلم‌های مهیج و ترسناک، توانسته است جایگاه خود را در صنعت سینما به دست آورد و همچنین در قلب طرفداران به یکی از بهترین هنرپیشه های این ژانر تبدیل شود. در ادامه بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک را به شما معرفی خواهیم کرد.

The Nun II (2023)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

شاید دیدن فیلم ترسناک Nun II در لیست بهترین آثار تایسا فارمیگا تعجب آور باشد، اما این فیلم اسلشر قطعاً شایستگی‌هایی دارد. دنباله‌ای بر فیلم راهبه در سال 2018، راهبه 2، خواهر ایرن را دنبال می‌کند که یک بار دیگر با شیطان قدرتمند راهبه ملاقات می‌کند. شما می‌توانید بررسی این فیلم را در مقاله نقد فیلم The Nun 2 مطالعه نمایید.

اگرچه راهبه پس از اکران نسبتاً ضعیف عمل کرد، اما Nun II واکنش شگفت‌انگیزی از سوی تماشاگران داشته است. اگرچه امتیاز منتقدان سایت Rotten Tomatoes آن 45 درصد بود، اما امتیاز تماشاگران 76 درصد است. در مجموع، فیلم Nun II ممکن است محبوب‌ترین فیلم ترسناک نباشد، اما این فیلم و ایفای نقش تایسا فارمیگا مقدار خاصی از سرگرمی را به ارمغان می‌آورند که نمی توان آن را انکار کرد.

The Nun (2018)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

فیلم The Nun، که در سال ۲۰۱۸ منتشر شد، به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک با بازی تایسا فارمیگا شناخته می‌شود. این فیلم، یکی از زیرمجموعه‌های مجموعه فیلم‌های “The Conjuring” است. داستان فیلم “The Nun” در سال ۱۹۵۲ در رومانی رخ می‌دهد. یک کشیش جوان به نام پدر برک به همراه یک راهبه جوان به نام خواهر ایروس به یک مأموریت مذهبی فرستاده می‌شوند. آن‌ها باید در مورد مرگ مشکوک یک راهبه در یک صومعه دورافتاده تحقیق کنند. در طول تحقیقاتشان، آن‌ها با قوای شیطانی و تهدیدات مربوط به روح‌های شرور روبرو می‌شوند.

فیلم “The Nun” با استفاده از جو تاریک و مهیج، سکانس‌های ترسناک و ساختار زیبای داستان، مخاطبان را به خود جذب می‌کند. بازی تایسا فارمیگا در نقش راهبه‌ای ترسناک و تلاش او برای مواجهه با قوای شرور، نقش‌آفرینی بسیار قوی و متقاعدکننده‌ای است. این فیلم، به عنوان یکی از برترین فیلم های تایسا فارمیگا با ژانر ترسناک شناخته می‌شود.

The Final Girls (2015)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

اگرچه تایسا فارمیگا به خاطر بازی‌های ترسناکش شناخته می‌شود، اما نقش او در فیلم کمدی ترسناک The Final Girls نشان می‌دهد که او واقعا چقدر همه کاره است. در این فیلم محصول سال 2015 فارمیگا در نقش مکس، دختر یک هنرپیشه بازی می‌کند. وقتی مکس و دوستانش در یکی از فیلم‌های مادرش غرق می‌شوند، باید از دانش ترسناک خود برای زنده ماندن استفاده کنند.

اگرچه کمدی‌های ترسناک همیشه مستعد شکست هستند، اما این فیلم پر ستاره عملکرد بسیار خوبی داشت و امتیاز 70 درصد از منتقدان و مخاطبان را به خود اختصاص داد. برای کسانی که به دنبال کمی سرگرمی غیر جدی از تایسا فارمیگا هستند، این فیلم قطعا اثری است که آن را پیدا خواهید کرد. این اثر جزو فیلم های برتر Taissa Farmiga در ژانر ترسناک قرار می‌گیرد.

We Have Always Lived In The Castle (2019)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

برای کسانی که می‌خواهند تایسا فارمیگا را بدون وزن بازیگران گروه یا نقش مکمل ببینند، فیلم “ما همیشه در قلعه زندگی کرده‌ایم” را از دست ندهید. این فیلم بر اساس یک رمان به همین نام از شرلی جکسون، شخصیت فارمیگا، مریکات، زن جوانی را دنبال می‌کند که وقتی پسر عمویش دنیای منزوی ساخته‌شده توسط او و خواهرش را به هم می‌زند، به او مشکوک می‌شود.

این فیلم دقیقاً فارمیگا را در مرکز خود دارد و بازی منحصر به فرد و دوست داشتنی را ارائه می‌دهد. به طور کلی، این یک فیلم عجیب و زیبا است که استعدادهای تایسا فارمیگا را کاملاً به نمایش می‌گذارد. به علاوه، این فیلم بالاترین امتیاز او را تا به امروز داشته است. این فیلم جزو بهترین فیلم های ترسناک تایسا فارمیگا قرار می‌گیرد.

In A Valley of Violence (2016)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

یکی دیگر از پروژه‌های تایسا فارمیگا با گروهی چشمگیر، در فیلم In a Valley of Violence است. این فیلم وسترن سال 2016 دریفیگری را دنبال می‌کند که خود را در یک شهر متروکه می‌بیند که توسط افراد خشن و مشکوک اداره می‌شود. فارمیگا در کنار بازیگرانی مانند اتان هاوک، جان تراولتا و کارن گیلیان، نقش مری آن را بازی می‌کند، یک مهماندار دلسوز.

علیرغم این واقعیت که این فیلم به اندازه منتقدان مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت، فیلم In a Valley of Violence به طور قطعی تازه است و بنابراین در بین پروژه‌های فارمیگا برجسته خواهد بود. به علاوه، این ژانری است که او اغلب در آن ظاهر نمی‌شود و به همین دلیل، این فیلم یکی از برجسته‌ترین آثار اوست.

Justice League Vs. Teen Titans (2016)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

نقش تایسا فارمیگا که احتمال دارد برای مخاطبان ناآشنا باشد، ریون در انیمیشن Justice League Vs. Teen Titans در سال 2016 است. فارمیگا این ابرقهرمان نمادین و اسرارآمیز را زنده کرد، زیرا فیلم القای رابین به تایتان‌های نوجوان و مبارزه آن‌ها با لیگ عدالت را به تصویر می‌کشید.

این فیلم هم برای منتقدان و هم برای مخاطبان عملکرد بسیار خوبی داشت و علاوه بر این، بیشتر به عنوان یک پروژه بزرگ‌سالانه نسبت به یک پروژه ترسناک ابرقهرمانی انیمیشن معمولی ذکر شد. فارمیگا در ادامه با عنوان Teen Titans: The Judas Contract نیز ظاهر شد. هر دو فیلم امتیازات بالای سایت Rotten Tomatoes را به دست آوردند.

What They Had (2018)

بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک
بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک

اگرچه تایسا فارمیگا در چندین فیلم خیلی ترسناک در حد مرگ می‌درخشد، اما نقش‌های او در درام بدون شک یکی از بهترین نقش‌های او است. در سال 2018، فارمیگا در درام What They Had ظاهر شد. این فیلم درباره زنی است که پس از سرگردانی مادرش در یک کولاک به خانه دوران کودکی‌اش باز می‌گردد و سال‌ها کینه و آسیب‌های خانوادگی را آشکار می‌کند.

فارمیگا نقش دختر سرکش این زن، اِما را بازی می‌کند. فارمیگا احتمالا در مرکز این روایت نباشد، اما زمان نمایش او به طور غیرقابل انکاری قوی است. به علاوه، فیلم What They Had یک اثر باورنکردنی از خانواده و عشق است و بنابراین، قطعا ارزش تماشا کردن را دارد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین فیلم های تایسا فارمیگا در ژانر ترسناک سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

منبع: اسکرین رنت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *