تاریخ آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker مشخص شد

«جنیفر هالند»، مدیر عامل «Warner Bros»، اعلام کرده که تولید فصل دوم سریال Peacemaker با بازی «جان سینا» در تابستان 2024 آغاز خواهد شد.

در تازه‌ترین اخبار، «جنیفر هالند»، بازیگر نقش «امیلیا هارکورت» در سریال Peacemaker، اعلام کرده که فیلمبرداری فصل دوم سریال پیس میکر در تابستان سال 2024 آغاز خواهد شد. در پاسخ به سوال یکی از طرفداران درباره تولید فصل دوم Peacemaker، او گفت:

بله، تابستان امسال ما فیلمبرداری را آغاز می‌کنیم.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:

برای اطلاع از آخرین اخبار سینمای ایران و جهان، می‌توانید به کانال تلگرامی فیگار مراجعه کنید.


تاریخ آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال Peacemaker مشخص شد

«دانیل بروکس»، بازیگر نقش «لئوتا آدبایو» در سریال Peacemaker ، در گذشته تأیید کرده بود که فصل دوم این سریال در حال ساخت است؛ اما درباره زمان شروع فیلمبرداری اطلاعات دقیقی نداشت.

«جیمز گان»، در گفتگویی درباره پایان نگارش فصل دوم Peacemaker ، اشاره کرده بود که فیلمبرداری این سریال پس از اتمام یا نزدیک به پایان فیلمبرداری فیلم Superman آغاز خواهد شد. فیلمبرداری فیلم Superman احتمالاً تا اواخر ماه اوت ادامه خواهد داشت.

فصل دوم سریال Peacemaker

فصل اول Peacemaker شامل هشت قسمت بود و در ژانویه 2022 به طرفداران ارائه شد. اگر فصل دوم در پاییز آغاز شود، احتمالاً تا سال 2025 شاهد این سریال نباشیم. بازیگرانی مانند «جان سینا»، «استیو ایجی»، «دانیل بروکس»، «رابرت پاتریک»، «جنیفر هالند» و «کریس کنراد» در فصل اول حضور داشتند و «جیمز گان» نویسندگی تمام هشت قسمت و کارگردانی پنج قسمت از آن را برعهده داشت. «جیمز گان»، «پیتر سفرن» و «مت میلر» هم به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی در این پروژه فعالیت می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی فصل دوم سریال Peacemaker چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با فیگار در میان بگذارید.

منبع: Deadline


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *