فرادرس

رابطه غیر اخلاقی فرزاد حسنی و خواهر بهنوش طباطبایی حقیقت دارد؟ [+عکس و جزئیات]

اخیرا خبر رابطه فرزاد حسنی با خواهر بهنوش طباطبایی با تیتر علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی در رسانه‌های مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته.

رابطه عاشقانه فرزاد حسنی و خواهر بهنوش طباطبایی

به تازگی عکس فرزاد حسنی با خواهر بهنوش طباطبایی در فضای مجازی منتشر شده است که شایعه‌های زیادی را برای او به‌وجود آورده است. فرزاد حسنی بازیگر شاخص ایرانی که همسر سابق او آزاده نامداری بوده اخیرا خبری از او درباره نامزد جدید فرزاد حسنی در فضای مجازی پخش شده که گویا شایعه است.

جالب است بدانید که قبل‌تر فرزاد حسنی خانم عاملی را روی خط برنامه رادیویی‌‌اش «موسیقی من» آورد که مدتی پیش تقدیم کردن یک ترانه از طرف خانم شاعر به آقای مجری دردسرساز شده بود… در ادامه با ما بمانید تا از حقیقت و ماجرای ازدواج فرزاد حسنی و خواهر خانم بازیگر سر دربیاوریم.

بیشتر بخوانید:

افشاگری از ازدواج بهنوش طباطبایی همه را شوکه کرد

کلیپ مصاحبه علی شادمان با فرزاد حسنی

علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی

فرزاد حسنی در بیمارستان عیوض زاده خانی آباد تهران متولد شد. فرزاد حسنی دو برادر دیگر به نام های فرهاد و فرشاد دارد که از خودش کوچکتر هستند.

بهنوش طباطبایی بازیگر کم حاشیه در فضای مجازی است.مهمترین حاشیه ای که برای  بهنوش طباطبایی در فضای مجازی به راه افتاد طلاق این بازیگر از مهدی پاکدل بود. بهنوش طباطبایی با بازی در سریال‌هایی چون مسافری از هند، عشق گمشده، پیله‌های پرواز، گلهای گرمسیری، در مسیر زاینده رود و میکائیل به شهرت رسید.

بهنوش طباطبایی برای ایفای نقش در فیلم «ماجرای نیمروز  ردخون» نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر (۱۳۹۷) شد. در ادامه به آخرین حاشیه خانواده بهنوش طباطبایی در فضای مجازی می‌پردازیم.

علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی
علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی

اخیرا تصویری از خواهر بهنوش طباطبایی به همراه فرزاد حسنی در رسانه ها منتشر شده است که حواشی بسیاری را ایجاد کرده است.

در ادامه تصویری از خواهر بهنوش طباطبایی به همراه فرزاد حسنی را مشاهده خواهید کرد:

علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی
علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی

مادر فرزاد حسنی از سادات است و نامش شکوه السادات می‌باشد و به گفته خودش هیچ‌گاه نصایح مادرش را از یاد نمی‌برد و در یک خانواده کاملا مذهبی بزرگ شده و مادرش همیشه با وضو به او شیر داده است. فرزاد حسنی بشدت به مادرش وابسته است.

درادامه تصویری از فرزاد حسنی با خواهر بهنوش طباطبایی را میبینید:

علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی
علنی شدن ازدواج فرزاد حسنی

بیشتر بخوانید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *