بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022 ؛ بازی هایی که باید امتحان کنید

داستان‌های عاشقانه ابزارهای خوبی برای داستان روایی در بازی‌های ویدیویی هستند. پس با ما باشید تا بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022 را به شما معرفی کنیم.

داستان‌های عاشقانه از زمان‌های بسیار دیرینه محبوب بوده‌اند. از شعرهای ادبی عاشقانه در صدها و یا هزاران سال پیش، تا بازی‌های ویدویی امروز که داستان‌هایی عاشقانه را روایت می‌کنند. اگر کمی به برخی از بازی‌های جدید کامپیوتر دقت کنیم، به سادگی متوجه داستان‌های عاشقانه‌ای که در آن وجود دارد خواهیم شد.

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022

بازی هایی که باید امتحان کنید

شما می‌توانید فهرست بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022

امروز تیز قصد داریم تا به طور اختصاصی، بهترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 را بررسی نماییم و آن‌ها را به شما معرفی نماییم. پس اگر به ژانر عاشقانه علاقه دارید و قصد دارید تا با  بهترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 آشنا شوید،‌ تا انتهای این نوشتار همراه با فیگار بمانید. همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید تمامی بازی‌های معرفی شده در این لیست را از استیم (بهترین بازی های استیم 2022) دریافت نمایید.

Roots of Pacha

بهترین بازی های علمی تخیلی 2022
بهترین بازی های علمی تخیلی 2022, بهترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022

بخشی از یک جامعه عصر حجر باشید. ایده پردازی کنید، محصولات را اهلی کنید، زندگی عاشقانه خود را آغاز کنید، با حیوانات دوست شوید و به رشد دهکده خود کمک کنید. Roots of Pacha بهترین بازی عاشقانه کامپیوتر 2022 است که شما را

سبزیجات و گیاهان مختلف را کشف، جمع آوری و پرورش دهید. بیابان اطراف را کاوش کنید تا حیواناتی را برای دوستی و اهلی کردن پیدا کنید. از آب‌های کم عمق و عمیق ماهی‌گیری کنید تا ببینید در اعماق آب‌ها چه چیزی نهفته است. و مال من تاریک ترین غارهای پر از اسرار و قدرت های مخفی است. این فضاسازی عصر حجری جذاب، دلیلی است که این بازی به لیست مورد انتظارترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 راه یافته است.

بیشتر بخوانید:

Life is Strange Remastered

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, مورد انتظارترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022

احتمالا بازی Life is Strange را بشناسد. Life is Strange در مورد دختری است که در مدرسه عکاسی مشغول به تحصیل است. در همین حین، او به ناگهان متوجه می‌شود که می‌تواند زمان را به عقب بازگرداند. از همین نقطه است که داستان جذاب و عاشقانه این بازی آغاز می‌شود و شما را همراه با خود به ماجراجویی عظیمی می‌برد.

اکنون اخبار حاکی از ساخت نسخه ریمستر و بازسازی شده بازی Life is Strange است. قسمت اول این بازی برنده جایزه بفتا شده بود؛ پس کاملاً قابل انتظار است که این بازی نیز بتواند از سوی کاربران، به عنوان بهترین بازی های رمانتیک کامپیوتر 2022 انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:

AlterLife

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, بهترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022

از میان صدها مدل موی مختلف، شکل بینی، دهان، چشم و سایر ویژگی های فیزیکی انتخاب کنید. آواتار خود را بسازید و وارد بازی شوید. ویرایشگر بازی AfterLife به حدی قدرتمند ساخته شده است، که شما می‌توانید به سادگی چهره خودتان را در آن شبیه سازی کنید. از پولی که در شروع بازی به شما داده شده است، برای خرید یک آپارتمان یا خانه در حومه شهر استفاده کنید و زندگی خود را به روشی که همیشه آرزویش را داشتید هدایت کنید!

تنها محدودیت شما در AlterLife، ذهن و خلاقیت شما است. می‌توانید زندگی آرامی داشته باشید، صبح بیدار شوید، سر کار بروید و بعد از ساعت کاری دوستانتان را ملاقات کنید. و یا حتی عشق زندگی خود را در این بازی پیدا کنید! هیچ چیز مانع تبدیل شدن شما به یک مدل، ستاره  راک و یا ستاره سینما نمی شود. می توانید از بین ده‌ها مسیر شغلی مختلف یکی را انتخاب کنید تا به بهترین نتیجه ممکن در زندگی برسید. آزادی عمل و محیط بسیار خلاقانه بازی AfterLife، دلیلی است که عده زیادی آن را بهترین بازی رمانتیک کامپیوتر 2022 می‌نامند.

بیشتر بخوانید:

Nobody: The Turnaround

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, بهترین بازی های رمانتیک کامپیوتر 2022

بازی Nobody: The Turnaround در جهانی همانند جهان امروزی ما اتفاق می‌افتد. کلان شهرهای بزرگی که توسط مردم احاطه شده‌اند و در دود ماشین‌ها، غرق می‌شوند. اما در اطراف همین شهرها، محله‌هایی وجود دارد که زرق و برق خیلی کمتری دارند و مردم فقیرتری در آن‌ها زندگی می‌کنند.

“شما” در این دنیا، یکی از “هیچکس”‌های معمولی هستید. شما سابقه خانوادگی برجسته، تحصیلات نخبه، و یا فرصت‌های خوش‌شانسی بزرگی در زندگی ندارید. با این حال، با سخت کوشی و اراده، ممکن است تا در نهایت از شر مشکلات خلاص شوید و راه خود را در این جامعه واقع بینانه باز کنید و حتی عشق زندگی‌تان را بیابید. این مورد از مورد انتظارترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 بسیار واقع گرایانه ساخته شده است و از هرگونه فضای فانتزی و یا علمی تخیلی در دیگر بازی‌ها به دور است. به همین دلیل است که این بازی را بهترین بازی عاشقانه کامپیوتر 2022 می‌نامیم.

بیشتر بخوانید:

Hazel Sky

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, مورد انتظارترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022

یکی دیگر از بهترین بازی های رمانتیک کامپیوتر 2022 Hazel Sky نام دارد. شین به جزیره‌ای دور از شهر پرنده گیدئون و خانه‌اش فرستاده می‌شود. او باید آزمون‌هایش را پشت سر بگذارد تا به عنوان مهندس به خانه بازگردد؛ و یا در غیر این صورت، برای همیشه تبعید خواهد شد. او از طریق بی‌سیم، با یک کارآموز مهندسی دیگر به صورت غیرقانونی ارتباط برقرار می‌کند و با او دوست می‌شود؛ دوستی‌ای که نگرش او به زندگی را تغییر می‌دهد.

آزمون‌های نهایی مهندسی، آرزوی هرکسی در شهر گیدئون است. اما اکنون شین در یک دوراهی بزرگ گیر افتاده است؛ او باید مسیر زندگی‌اش را انتخاب کند و تصمیم بگیرد که آیا او واقعاً قصد دارد تا تبدیل به یک مهندس با شخصیت شود؟ و یا زندگی‌ای زیباتر و عاشقانه‌تر را به زندگی تجملاتی ترجیح می‌دهد؟ شین باید تصمیم خود را به همراه شما در مورد انتظارترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022 بگیرد و زندگی‌اش را برای همیشه تغییر دهد.

بیشتر بخوانید:

Nivalis

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های علمی تخیلی 2022, بهترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022

به نیوالیس خوش آمدید! زندگی در این شهر سایبرپانکی اصلا آسان نیست! گروهک‌ها می‌خواهند اعضای بدن شما را درآورند، سپاه شما را به خاطر نفس کشیدن جریمه می‌کند و در تمام مدت، زمین زیر پای شما در حال فرو ریختن است. این شهر ممکن است همین امروز به درون اقیانوس سقوط کند! پس باید در همین لحظه زندگی خود را آغاز کنید.

باید از کوچک شروع کنید: یک غرفه غذا راه بیاندازید و کم‌کم به ساخت یک رستوران شیک و یا یک کلوپ شبانه فکر کنید. در نهایت، شما صاحب تمام تفریحات شبانه در شهر نیوالیس خواهید شد. یا به عبارتی دیگر، شما صاحب شب خواهید شد!

Nivalis بهترین بازی های رمانتیک کامپیوتر 2022 است. شما در این بازی می‌توانید تصمیم بگیرید تا چگونه زندگی خود را پیش ببرید. چرخه‌های شب و روز و آب و هوا در این بازی کاملاً واقع گرایانه ساخته شده‌اند. با افراد مختلف در بهترین بازی عاشقانه کامپیوتر 2022 آشنا شوید، یک رابطه دوستانه برقرار کنید و در نهایت یک زندگی عاشقانه زیبا را برای خود بسازید.

بیشتر بخوانید:

Spirit of the Island

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, بهترین بازی عاشقانه کامپیوتر 2022

بازی Spirit of the Island یک شبیه سازی زندگی آرامش بخش است که در یک جزیره گرمسیری دور افتاده در جریان است. این جزیره، زمانی یک مکان توریستی پر رونق بود اما اکنون توریست‌های زیادی را در این منطقه نمی‌یابید. با مردم محلی که در این سفر طولانی به شما کمک می‌کنند، دوستی ایجاد کنید. زندگی خود را بازی دیگر کشف کنید و برای بازگرداندن شکوه از دست رفته این منطقه، به محلی‌ها کمک کنید.

شما می‌توانید این بازی را به همراه دوستتان و به صورت دونفره بازی کنید و یک سفر حماسی را به یکدیگر انجام دهید. احتمالا توصیفات و شرح بالا، برای خطاب کردن بازی Spirit of the Island با عنوان بهترین بازی رمانتیک کامپیوتر 2022 کافی باشد.

بیشتر بخوانید:

Lakeburg Legacies

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, مورد انتظارترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022

بازی Lakeburg Legacies بهترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022 است که در زمینه شهرسازی ساخته شده است. شما رهبر یک دهکده هستید که باید آن را گسترش داده و بزرگ و بزرگ‌تر کنید. اما یکی از مهم‌ترین وظیفه‌های شما، ایجاد زوج‌های مختلف در میان شهروندان دهکده است.

شما باید افراد مختلف را با یکدیگر آشنا کرده و کاری کنید تا عاشق یکدیگر شوند. البته باید به یاد داشته باشید که هرکس شخصیت بخصوص و علاقه‌های خودش را دارد و شما باید فرد ایده‌آل را برای او بیابید. این بازی خلاقیت جدید و جالبی نسبت به دیگر بازی‌های شهرسازی دارد و به همین دلیل لقب بهترین بازی رمانتیک کامپیوتر 2022 را به آن نسبت می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

Goodbye Volcano High

بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022
بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022, بهترین بازی رمانتیک کامپیوتر 2022

بازی Goodbye Volcano High یک بازی ماجراجویی سینمایی داستانی و مبتنی بر انتخاب است. این بازی با تصمیماتی که در مقابل شما قرار می‌دهد، باعث رشد شخصیتی کاراکتر شما و ادامه زندگی او می‌شود؛ می‌توانید فردی مهربان و عاشق باشید، و یا فردی بداخلاق و بی‌هدف. انتخاب همه چیز برعهده شما است. بی‌شک بازی Goodbye Volcano High نیز لیاقت حضور در لیست بهترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 را دارد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین بازی های عاشقانه کامپیوتر 2022

مورد انتظارترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022 کدام بازی است؟

بازی Life is Strange Remastered که یک نسخه بازسازی شده از بازی مشهور Life is Strange است، مورد انتظارترین بازی عاشقانه برای کامپیوتر 2022 خطاب می‌شود.

موارد لیست بهترین بازی های عاشقانه 2022 برچه اساس انتخاب شده‌اند؟

تمامی بازی‌هایی که در نوشتار بهترین بازی های عاشقانه برای کامپیوتر 2022 معرفی شده‌اند، براساس میزان محبوبیت بازی‌های عاشقانه 2022 در استیم انتخاب شده‌اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *