زهرا ضیایی یزد ؛ ماجرا قتل زهرا ضیایی ۱۴ ساله در یزد ! + فیلم

صبح امروز خبر قتل زهرا ضیایی یزد به دست یک تبعه افغان در فضای مجازی یزد دست به دست گشت و موجی از ناراحتی را در افکار عمومی رقم زد.

پلیس یزد ماجرای قتل دختر ۱۴ ساله را در این شهر افشا کرد. با اما و اگر قتل زهرا ضیایی یزد همراه ما در فیگار باشید.

زهرا ضیایی یزد

ماجرا قتل زهرا ضیایی ۱۴ ساله در یزد ! + فیلم

زهرا ضیایی یزد
 قتل زهرا ضیایی ۱۴ ساله در یزد

بیشتر بخوانید:

این روزها فیلم‌های متعددی در فضای مجازی برای اختلاف افکنی میان مردم ایران و افغانستان از سوی دشمنان منتشر می شود

که با هدف تحریک احساسات دو ملت، سناریورهایی مانند کشته سازی های صوری را دنبال می کند که انتشار شایعه قتل یک دختر ۱۴ ساله یزدی توسط یک تبعه افغانستانی یکی از این موارد است.

فرماندهی انتظامی یزد با ورود به ماجرا و رفتن به منزل این دختر ۱۴ ساله از وضعیت او مطلع شد.

زهرا ضیایی خوشبختانه در سلامت کامل به سر می‌برد و حتی امروز به مدرسه نیز رفته بود.

بیشتر بخوانید:

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: این خبر شیطنت آمیز با هدف تفرقه انگیزی و ایجاد جو نا امنی در یزد منتشر شده است.

سرهنگ مزیدی با اشاره به اینکه این خبر کذب محض است، از مردم خواست اخبار را از منابع معتبر خبری دنبال کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد با تکذیب خبر منتشر شده در فضای مجازی این استان مبنی بر قتل یک دختر ۱۴ ساله یزدی توسط یک تبعه کشور افغانستان گفت:

هدف انتشار این دست شایعات در روزهای اخیر که شدت زیادی نیز یافته است، برهم امنیت و آرامش فضای جامعه است و با هوشیاری مردم این گونه اقدامات دشمن مانند توطئه های قبلی آنان راه به جایی نخواهد برد.

فیلم ماجرا قتل زهرا ضیایی یزد

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار زهرا ضیایی یزد سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *