مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

فصل دوم سریال خاندان اژدها سال آینده منتشر می‌شود و در ادامه این نوشتار، به مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها خواهیم پرداخت.

فصل دوم House of the Dragon قرار است شامل برخی از بزرگترین لحظات جنگ داخلی تارگرین از کتاب آتش و خون باشد که در ادامه این نوشتار، به برخی از بزرگ ترین تئوری فصل 2 سریال خاندان اژدها خواهیم پرداخت.

با پایان یافتن فصل اول سریال House of the Dragon، مخاطبان باید مدت زیادی منتظر بمانند تا ببینند در جنگ داخلی تارگرین چه اتفاقی می‌افتد و همینطور، کسانی که دو جلد کتاب آتش و خون مارتین را خواندند، تئوری های مهم فصل دوم سریال House of Dragon را بیان می‌کنند.

خوشبختانه، بر نغمه یخ و آتش، رویدادهای رقص اژدهایان، به طور کامل به پایان رسیده و در کتاب آتش و خون جرج آر.آر مارتین، به اتمام رسیده که باعث می‌شود هواداران نه تنها بزرگترین تئوری هایی که در فصل 2 خاندان اژدها رخ می دهند را بگویند، بلکه پایان سریال را نیز حدس بزنند.

این نوشتار، حاوی اسپویل‌های زیادی از فصل‌های آینده و کتاب آتش و خون است

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

مهم ترین اتفاق هایی که در فصل دوم سریال خاندان اژدها اتفاق می افتد

شما می‌توانید فهرست مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مکمل:

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

اتفاقات اصلی مجموعه، همه شناخته شده هستند و می‌توانند همانطور که در فصل اول دیدیم، در فصل دوم نیز ظاهر شوند. مشخص نیست که House of the Dragon چند فصل خواهد بود، اما به نظر می‌رسد چند رویداد در فصل بعدی رخ خواهند داد.

خون و پنیر

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
بزرگ ترین تئوری فصل 2 سریال خاندان اژدها

مرگ لوسریس، نقطه بی بازگشتی است که رقص اژدهایان را آغاز می‌کند. دیمون عهد انتقام پسر همسرش را می‌دهد و از دو مرد که فقط به خون و پنیر معروف بودند کمک می‌گیرد. آنها مخفیانه وارد Red Keep می‌شوند و آلیسنت را در حالی که منتظر ملکه هلینا است، می‌بندند.

خون و پنیر، هلنا را وادار می‌کنند که انتخاب کند کدام یک از پسرانش باید بمیرد و در نهایت او Maelor را انتخاب می‌کند؛ زیرا Jaehaerys وارث است. در عوض، بلاد به طرز وحشیانه‌ای جهاریس را به قتل می‌رساند، که در نهایت هلنا را به افسردگی می‌برد؛ زیرا او حتی نمی‌تواند به Maelor نگاه کند، زیرا می‌داند که او را برای مرگ انتخاب کرده است.

دانه‌های اژدها

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
تئوری های مهم فصل دوم سریال House of Dragon

یکی دیگر از نکات اصلی داستان پایانی فصل 1 این بود که دیمون نام اژدهایان هر طرف جنگ را می‌داد. او چندین مورد را ذکر کرد که ادعا نشده است، بنابراین Jacaerys با اژدهایان ارتباط برقرار می‌کند و به هر کسی که می‌تواند ادعای اژدها داشتن بکند، نشان شوالیه و ثروت را ارائه می‌دهد.

در نتیجه، تعداد زیادی کشته و مجروح شدند؛ اما در نهایت ادعای آنها مطرح شد. Seasmoke به Addam of Hull، Silverwing به Ulf the White، Vermithor به حرامزاده‌ای به نام Hugh Hammer و Sheepstealer به یک حرامزاده زن جوان معروف به Nettles پیوستند.

بیشتر بخوانید:

فوتوشات های بازیگران سریال خاندان اژدها برای روزنامه ددلاین

توضیحات مارتین درباره تاریخ اتمام فیلمبرداری سریال خاندان اژدها

دو دست جدید برای قلمرو

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
بزرگترین تئوری هایی که در فصل 2 خاندان اژدها رخ می دهند

آتو های‌تاور ، یکی از حیله‌گرترین افراد در تاریخ وستروس است که قصد داشت دخترش را ملکه کند و نوه‌هایش را به عنوان وارثان تخت آهنین برساند. او همه این کارها را به عنوان Hand of King انجام داد و حتی پس از اخراج ویسریس، بازگشت.

این آخرین باری نیست که آتو از سِمَت خود برکنار می‌شود. برخی از حرکات او، صبر پادشاه ایگون دوم را لبریز کرده که باعث می‌شود پدربزرگش را اخراج کند و سر کریستون کول را دست جدید خود معرفی بنامد. در همین حال، کورلیس ولاریون را به نام دست ملکه به مادرش رینیرا برمی‌گزیند.

مرگ رینیس

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین اتفاق هایی که در فصل دوم سریال خاندان اژدها اتفاق می افتد

“ملکه‌ای که هرگز نشد” رینیس تارگرین، به سرعت به محبوب‌ترین شخصیت در بین طرفداران تبدیل شد، به خصوص با توجه به اینکه چگونه بر روی اژدهای خودش، آن سکانس حماسی را رقم زد و فرار کرد. او قرار است نقشی کلیدی در مراحل اولیه رقص اژدهایان ایفا کند.

رینیس، در حالی که سوار Meleys، به انجام یک حمله کمک کرده، ناگهان خو را در تله‌ای می‌بیند. در همان حین، Aegon II و Aemond، بر روی اژدهایان خود ظاهر می‌شوند. رینیس با آنها مبارزه می‌کند و هر سه اژدها سرنگون می‌شوند و رینیس و ملیس، هردو می‌میرند.

آسیب دیدگی شاه ایگون

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

نبرد در استراحتگاه روک، ثابت می‌کند که جنگی پرهزینه و فراتر از گرفتن جان رینیس در انتظار تمامی شخصیت‌ها است. در طول مبارزه، Meleys گردن Sunfyre (اژدهای Aegon II) را گاز می‌گیرد و آنها به Vhagar برخورد کرده و هر سه به زمین سقوط می‌کنند.

در حالی که Aemond و Vhagar به اندازه کافی، خودشان را خوب بیرون می‌کشند و Rhaenys و Meleys می‌میرند، Aegon II سقوط کرده و چندین استخوانش می‌شکند و همچنین به شدت می‌سوزد. Sunfyre همچنین یک بالش می‌شکند. جراحات وارده به Aegon دوم، او را برای مدت طولانی در رخت‌خواب نگه می‌دارد و Aemond نقش محافظ قلمرو را بر عهده می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

10 خاندانی که در سریال خاندان اژدها حضور دارند

شجره نامه تارگرین ها در سریال خاندان اژدها

اریک در مقابل آریک

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

اگرچه آن‌ها در فصل 1 زمان زیادی را در سریال نبودند؛ اما طرفداران به Arryk و Erryk، دوقلوهای Cargyll توجه زیادی کرده‌اند. آریک یکی از اعضای گارد پادشاهی است که با ایگون دوم طرف می‌شود.

نقشه‌ای برای آریک برای نفوذ به دراگون استون، تحت پوشش اریک در نظر گرفته شده، اگرچه نقشه نهایی او نامشخص است. در هر صورت، این دو در دراگون استون به هم می‌رسند و تا سر حد مرگ می‌جنگند. روایت‌ها در مورد چگونگی سقوط آن متفاوت است، به طوری که برخی می‌گویند سریع بود و برخی دیگر ادعا می‌کردند که این یک درگیری حماسی و شاعرانه بود.

جنون رینیرا پس از مرگ جسریس

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

رقص اژدهایان، به بسیاری از طرفداران ثابت می‌کند که Jacaerys یکی از اعضای ارزشمند سیاهان است. حتی به جایی می‌رسد که او ترتیبی می‌دهد که برادرانش ایگون کوچکتر و ویسریس به پنتوس فرستاده شوند تا در امان بمانند.

متأسفانه کشتی حامل آنها مورد حمله قرار گرفته و ایگون موفق می‌شود با اژدهای خود فرار کند. وقتی Jacaerys متوجه می‌شود، او و دانه‌های اژدها برای انتقام به بیرون پرواز می‌کنند، اما اژدهایش سرنگن شده و او، کشته می‌شود. این غم و اندوه افزوده، رینیرا را به مرز جنون و انتقام می‌فرستد.

بیشتر بخوانید:

10 تفاوت بین سریال خاندان اژدها و حلقه های قدرت

شخصیت شرور سریال خاندان اژدها

مصادره شدن کینگز لندینگ

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

در پایان فصل اول، رینیرا گفت که نمی‌خواهد به سادگی با اژدها حمله کند، زیرا تنها چیزی که آن‌ها به جا می‌گذارند خاکستر است. او این روند فکری را حفظ می‌کند، به خصوص اینکه او خیلی چیزها را از دست می‌دهد.

با این حال، مرگ Jacaerys باعث می‌شود Rhaenyra از اژدهای خود استفاده کند. با دور شدن افرادی مانند Aemond و اژدهایش Vhagar، او King’s Landing را می‌گیرد و بر تخت آهنین می‌نشیند، اگرچه این دقیقاً آنطوری نیست که پدرش امیدوار بود این اتفاق بیفتد. همچنین او در این مدت به شدت پارانوئید می‌شود.

مرگ کریستن کول

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها
مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

Aemond و Vhagar تنها شخصیت‌های قابل توجهی نیستند که از King’s Landing زمانی که Rhaenyra شهر را تصاحب کرد دور شده‌اند. سر کریستن کول نیز با آنها دور می‌شود؛ اما آنها در نهایت راه خود را ادامه می‌دهند زیرا کریستن، گروهی را به سمت جنوب هدایت می‌کند.

این منجر به کمین اربابان رودخانه می‌شود و کریستن می‌داند که گروهش در مشکل هستند، بنابراین او درخواست مبارزات تن به تن با او می‌کند. او در نهایت با تیرهایی که بر او برخورد می‌کند، کشته می‌شود.

Larys به قاچاق Aegon دوم کمک می‌کند

مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها

Rhaenyra در حال گرفتن King’s Landing با پایان رقص اژدهایان فاصله زیادی دارد. اگرچه با توجه به محبوبیت سریال، بسیاری از آن‌ها را می‌توان برای فصل 3 باقی گذاشت؛ اما بخشی از اینکه چرا جنگ ادامه پیدا می‌کند، زنده بودن ایگون دوم است.

لریس استرانگ، در این بین موفق می‌شود ایگون دوم، شاهزاده مائلور و پرنسس جهائرا را به صورت غیرقانونی خارج کرده و آنها را به مکان امن هدایت کند. این حرکت، شرایط را برای آینده جنگ، فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مهم ترین تئوری های فصل دوم سریال خاندان اژدها سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول

فصل دوم سریال خاندان اژدها در چه تاریخی پخش خواهد شد؟

اگر اتفاقات مختلف اعتصاب تحت عنوان اعتصابات نویسدنگان، سریال را به تأخیر نندازند، فصل دوم سریال، در تیر ماه سال 1403 یا همان 31 می 2024 پخش خواهد شد.

آیا در فصل دوم، شاهد اتفاقات کامل جنگ رقص اژدهایان خواهیم بود؟

با توجه به اینکه این سریال به صورت غیر رسمی برای فصل سوم تمدید شده و جنگ رقص اژدهایان تقریباً مهم‌ترین اتفاق این سریال است، شاید در فصل دوم، شاهد این جنگ نباشیم و فصل دو، آمادگی برای این مبارزه است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *