بهترین دشمنان دردویل از نگاه سایت فیگار

دردویل یکی از محبوب ترین شخصیت های کمپانی مارول کمیکس است که دشمنان زیادی دارد. حال می خواهیم بهترین دشمنان دردویل معرفی کنیم.

بهترین دشمنان دردویل شامل روسای اوباش گرفته تا قاتلان بسیار آموزش دیده می‌باشد که گالری سرکش بسیار خطرناک دارد. دردویل از زمانی که اولین کمیک خود را در آوریل 1964 منتشر کرد، خود را به عنوان یکی از بزرگترین قهرمانان مارول در سطح خیابان معرفی کرد. دردویل با انگیزه‌ای قابل انطباق، نام و لباس جذاب و داستان فرعی جذاب نابینایی، فرقه‌ای را در حین مبارزه با جرم و جنایت در شهر نیویورک جمع کرد. وقتی سریال Daredevil نتفلیکس با استقبال منتقدان روبه‌رو شد، این پیروان فرقه‌ها اهمیت بیشتری پیدا کرد.

همه‌ی مقاله‌های مارول را یکجا از طریق لینک زیر در اختیار داشته باشید:

مقاله‌های مهم مارول

بهترین دشمنان دردویل

  • برترین دشمنان دردویل

در ادامه قرار است بهترین دشمنان دردویل را به شما معرفی کنیم:

مقالات مکمل:

بهترین دشمنان دردویل
بهترین دشمنان دردویل

دردویل مانند هر فرد هوشیار خیابانی در مارول کامیکس، بخش خوبی از تاریخ نزدیک به شصت ساله خود را صرف پرورش فهرستی طولانی از بهترین دشمنان دردویل کرده است. از روسای اوباش گرفته تا قاتلان بسیار آموزش دیده، Daredevil یک لیست از سرکشان بسیار خطرناک دارد.

بیشتر بخوانید:

Owl

بهترین دشمنان دردویل
پرطرفدارترین دشمنان دردویل

به عنوان اولین دشمن اصلی Daredevil، Leland Owlsley اولین کمیک خود را در Daredevil #3، توسط Stan Lee و Joe Orlando انجام داد که جزء پرطرفدارترین دشمنان دردویل است. Owl که به‌عنوان یک شرور سطح پایین با توانایی‌های ضعیف و ظاهری طنزآمیز شروع شد، به یک رئیس جنایتکار خطرناک تبدیل شد و به یکی از ترسناک‌ترین شخصیت‌های شرور دردویل تبدیل شد.

Owl دارای مجموعه‌ای عالی از توانایی‌ها برای مقابله با Daredevil در مبارزه با طیف وسیعی از قدرت‌ها مانند پرواز، قدرت فوق العاده و شنوایی پیشرفته است. در Daredevil/Spider-Man شماره 4، جغد تیمی از شروران را جمع آوری کرد تا ویلسون فیسک را به عنوان پادشاه دنیای زیرین جنایتکار از بین ببرد و جایگزین آن شود، که می توانست او را حتی خطرناک تر کند.

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی

Purple Man

بهترین دشمنان دردویل
قدرتمندترین دشمنان دردویل

اگرچه او به عنوان دشمن اصلی جسیکا جونز شناخته می‌شود، مرد بنفش، با نام مستعار زبدیا کیلگریو، کار خود را به عنوان یک شرور تکراری برای Daredevil آغاز کرد که جزء قدرتمندترین دشمنان دردویل قرار گرفت. مرد بنفش که اولین بار در Daredevil #4 ظاهر شد، بار دیگر توسط لی و اورلاندو، Purple Man دومین شرور اصلی Daredevil بود و بر خلاف Owl، بلافاصله به عنوان یکی از شرورهای تواناتر در دنیای مارول شناخته شد.

با توانایی باورنکردنیش در وادار کردن ذهنی هر کسی به انجام آنچه می‌گوید، مرد بنفش می‌تواند به راحتی هر کسی را دستکاری کند مگر اینکه اراده نفسی فوق العاده‌ای داشته باشد. مرد بنفش با ظاهری تغییر یافته برای اینکه انسان‌تر به نظر برسد، اولین حضور خود را در اکشن زنده در فصل اول سریال جسیکا جونز از نتفلیکس انجام داد.

Mister Fear

بهترین دشمنان دردویل
جذاب ترین دشمنان دردویل

با مجموعه‌ای از توانایی‌های بسیار شبیه به Scarecrow دی سی، Mister Fear، ساخته شده توسط استن لی و والی وود، یکی دیگر از شخصیت‌های شرور قدرتمند Daredevil است که با کمک گاز ترس خود می‌تواند حتی شجاع‌ترین روح‌ها را از ترس فلج کند. شخصیت Mister Fear که برای اولین بار در Daredevil شماره 6 ظاهر شد، منحصر به یک نفر نیست؛ زیرا چهار نفر جداگانه از این عنوان استفاده کرده‌اند که همگی از یک تپانچه شلیک گلوله‌های گاز ترس مشابه استفاده می‌کنند. اخیراً، در جریان رویداد King In Black، سومین مستر ترس، لری کرانستون، در Thunderbolts ویلسون فیسک استخدام شد.

Nuke

بهترین دشمنان دردویل
بهترین دشمنان دردویل

نوک جزء جذاب ترین دشمنان دردویل است که توسط فرانک میلر و دیوید مازوچلی خلق شد و برای اولین بار در Daredevil #232 ظاهر شد، شماره‌ای که به عنوان پایان داستان نمادین Daredevil عمل می‌کرد، Nuke یک اسلحه برای اجاره و کهنه سرباز ارتش ایالات متحده است. در اولین برخورد خود با دردویل، پس از استخدام شدن توسط ویلسون فیسک، نوک یک حمله مواد مخدر را در آشپزخانه جهنم به راه می‌اندازد، محله را نابود می‌کند و حضور دردویل و انتقام جویان را مجبور می‌کند.

پس از یک بررسی کامل، کاپیتان آمریکا متوجه می شود که Nuke یک سلاح فوق سرباز است که توسط مقامات فاسد ارتش ایالات متحده ساخته شده است. نوک با یک عامل شفابخش باورنکردنی، قدرت فوق بشری و قلب دوم مصنوعی یکی از غیرقابل توقف‌ترین سربازان مارول است.

بهترین کمیک های انتقام جویان

The Hand

بهترین دشمنان دردویل
برترین دشمنان دردویل

در اصل یک گروه ملی گرای ژاپنی متشکل از سامورایی‌های قدرتمند بود. دست در نهایت ربوده شد و به یک قبیله شیطان پرست تبدیل شد که در بسیاری از شرکت های جنایی در سراسر جهان شرکت داشتند. اولین بار در Daredevil #174، نوشته و طراحی شده توسط فرانک میلر، The Hand جزء برترین دشمنان دردویل است که توسط Kingpin برای کشتن Daredevil استخدام شد، اما پس از مداخله Elektra و Gladiator، دو دشمن دیگر Daredevil متوقف شد.

در بالای ارتش عظیم نینجاها، Hand دارای جنگجویان قدرتمند بسیاری است که توانایی‌های مبتنی بر مبارزه تن به تن و مهارت‌های جادویی در سطح بالایی دارند. اگرچه آنها به عنوان یک شرور Daredevil شهرت زیادی دارند، اما Hand با قهرمانان متعدد مارول مانند Wolverine، Elektra و Iron Fist مبارزه کرده است.

Punisher

بهترین دشمنان دردویل
پرطرفدارترین دشمنان دردویل

از اولین حضورش در مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 129، نوشته گری کانوی با هنر راس اندرو، پانیشر، با نام مستعار فرانک کسل، به یکی از نمادین‌ترین و به راحتی قابل شناسایی‌ترین شخصیت‌های مارول تبدیل شده است. پانیشر با سابقه‌ای در سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده، یک مراقب خشن است که ماموریت خود را برای از بین بردن جنایات سازمان یافته در هر کجا که آن را به هر وسیله ای لازم بیابد، دارد.

پانیشر که به خاطر تاکتیک‌های فوق‌العاده‌اش شناخته می‌شود، از سلاح‌های درجه نظامی و مواد منفجره برای کشتن بزرگترین دشمنانش استفاده می‌کند. دردویل و پانیشر با سابقه‌ای طولانی به عنوان دشمن و متحد موقت، رابطه پیچیده‌ای دارند. Punisher در طی سال‌ها پیروزی‌های خود را به یکی از غیرقابل پیش‌بینی‌ترین شخصیت‌های کمیک Daredevil تبدیل کرده است.

بهترین کمیک های پانیشر

Typhoid Mary

بهترین دشمنان دردویل
قدرتمندترین دشمنان دردویل

یکی از شخصیت‌های پیچیده‌تر و پرطرفدارترین دشمنان دردویل ، مری تیفوس با اختلال هویت تجزیه‌ای زندگی می‌کند. مری واکر بعد از اینکه توسط پدرش مورد آزار و اذیت قرار گرفت، شخصیت محافظ دیگری به نام «تیفوئید» پیدا کرد. به عنوان تیفوئید، مری قدرت‌های کنترل ذهن، تله پاتی و پیروکینزیس را توسعه داد. تیفوئید مری که اولین بار در Daredevil #254 توسط Ann Nocenti و John Romita Jr ظاهر شد، به شهر نیویورک می‌رسد و شروع به سرقت از عملیات Kingpin می‌کند.

کینگ پین با پیشنهاد معامله‌ای برای حل و فصل، به تیفوید یک میلیون دلار پیشنهاد می‌کند تا دردویل عاشق او شود؛ اما اندکی بعد قلب او را خرد کرد. بعداً، مرداک تایفوئید را فریب داد تا به شخصیت مری خود بازگردد و به او اجازه داد تا او را نزد پزشک بیاورد.

Elektra

بهترین دشمنان دردویل
بهترین دشمنان دردویل

الکترا جزء قدرتمندترین دشمنان دردویل می‌باشد و از زمانی که اولین بازی خود را در Daredevil #168 انجام داد، به سرعت از نردبان بالا رفت تا به یکی از محبوب‌ترین ضدقهرمانان مارول تبدیل شود. الکترا که توسط فرانک میلر خلق شد و در ابتدا نام خود را به عنوان یک شرور Daredevil مطرح کرد، ابتدا به عنوان یک قاتل بی رحم برای دست ظاهر شد.

الکترا ناچیوس قبل از روزهایی که با دست داشت، مورد علاقه مت مورداک بود. او همچنین اولین کسی بود که مرداک را به عشق خود به لحظات هیجان انگیز پی برد. در Daredevil #178، پس از استخدام شدن توسط کینگ پین به عنوان قاتل شماره یک خود، الکترا پس از فرستاده شدن برای کشتن دوست و متحدش، بن اوریچ، دوباره با مت درگیر می شود. در تداوم فعلی مارول، الکترا در خیابان‌های شهر نیویورک به عنوان جدیدترین دردویل مراقب است.

Bullseye

بهترین دشمنان دردویل
جذاب ترین دشمنان دردویل

یک قاتل بی‌رحم که در قتل‌های متعدد و تلاش‌های اخاذی مجرم است، بولسی یک شرور است که برای اولین بار در Daredevil #131، نوشته Marv Wolfman با هنر ویلیام رابرت براون ظاهر شد. بولسی در یک پسر جوان برای کشتن پدرش خانه اش را آتش زد. بولسی که متوجه شد پدرش جان سالم به در برده بود، بعداً با آتش زدن زندانی که او را نگه داشت دوباره سعی کرد او را بکشد.

در اولین کمیک خود، به امید اینکه دردویل را به مبارزه بکشاند، بولسی یک غیرنظامی تصادفی را می‌کشد و دردویل را مجبور می‌کند تا متوجه فعالیت او شود. با کشاندن Daredevil به یک نبرد بسیار عمومی، غیرنظامیان با ترس نگاه می‌کنند که Bullseye به طور مداوم هدف بی عیب و نقص را با سلاح های پرتابه نشان می‌دهد.

Kingpin

بهترین دشمنان دردویل
برترین دشمنان دردویل

کینگ پین برای اولین بار در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 50 توسط استن لی و جان رومیتا پدر ظاهر شد و یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌های شرور در تمام کمیک‌ها است. اگرچه کینگ‌پین تقریباً تمام شخصیت‌های سطح خیابان را در کمیک‌های مارول بازی کرده است؛ اما کینگ‌پین در درجه اول یک شرور دردویل است، زیرا این دو تقریباً ده‌ها بار در نبردهای وحشیانه شرکت کرده‌اند.

کینگ‌پین با قد 7/6 اینچ و وزن 450 پوند، از نظر بدنی با ابهت است و مهارت‌های مبارزه تن به تن بالایی دارد. کینگ‌پین علاوه بر توانایی‌های جسمانی خود، بزرگترین رئیس جنایتکار در کمیک‌های مارول است و تقریباً دست‌ها را در دست دارد. در سریال Daredevil نتفلیکس، Kingpin در هر سه فصل ظاهر می شود و توسط بازیگر وینسنت دونوفریو به طرز ماهرانه ای به تصویر کشیده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین دشمنان دردویل سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *