بهترین کمیک های مرد عنکبوتی ؛ معرفی، دانلود و ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی جزو مهم‌ترین شخصیت‌های تاریخ کمیک بوک است. پس در ادامه با فیگار همراه باشید تا با بهترین کمیک های مرد عنکبوتی آشنا شوید.

در رتبه بندی‌های مردمی، مرد عنکبوتی محبوب ترین شخصیت کمیک محسوب می‌شود. او یکی از اولین ابرقهرمان‌هایی است که برخلاف دیگر ابرقهرمان‌ها، تنها یک پسر دبیرستانی است. مرد عنکبوتی زندگی سختی دارد و باید در کنار کمیک به دیگران، بر مشکلات شخصی خود نیز غلبه کند.

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی

معرفی، دانلود و ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی

شما می‌توانید فهرست بهترین کمیک های مرد عنکبوتی را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

نکات اساسی در مورد محبوبیت پیتر پارکر مشکلاتی است که برای مخاطبان قابل لمس و تجربه هستند. مشکلات او فقط سیمبیوت‌های فضایی و کلون‌ها نیستند، او برای نگاه داشتن شغلش دردسر می‌کشد، خیلی کم پیش می‌آید که پول کافی داشته باشد و زیاد دیده‌ایم که انتخاب‌های اشتباه کند.

بیشتر بخوانید:

چه کسی است که چنین تجربیاتی در زندگی نداشته باشد؟ اما فرقی نمی‌کند که چقدر سختی بکشد یا چه موانعی سر راهش قرار بگیرند، او به انجام کارهای خیر و درست ادامه می‌دهد. وقتی هم شکست می‌خورد، که این شکست‌ها کم هم نبوده‌اند، سریعاً متوجه می‌شود اما زیر بار شکستش خرد و له نمی‌شود.

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی

در ادامه کمیک‌هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که  لحظات ماندگار در کمیک های مرد عنکبوتی در آن‌ها رخ می‌دهند. پس اگر خود را یک طرفدار مرد عنکبوتی می‌دانید، آشنایی با بهترین کمیک های مرد عنکبوتی به زبان فارسی برای شما واجب است! پس در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین کمیک های مرد عنکبوتی به زبان فارسی را به شما معرفی نماییم.

ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, کمیک مرد عنکبوتی PDF

ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی بسیار پیچیده است. اما با حذف رویدادها و کمیک‌های فرعی، می‌توانیم به نسخه‌ای ساده‌تر از ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی برسیم. اگر قصد دارید تا تمام کمیک های اسپایدر من را به ترتیب بخوانید، می‌توانید از شماره اول کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز شروع کرده و تا انتهای آن ادامه دهید. اما نکته قابل توجه آن است که تاکنون بیش از هزار شماره از کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز ساخته شده‌اند. پس به همین دلیل، احتمالاً بهتر است تا شما تنها کمیک‌های مهم مرد عنکبوتی را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

Spider-Man 2099

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, کمیک مرد عنکبوتی PDF

میگوئل اوهارا یک متخصص ژنتیک ایرلندی است که در سال 2099 و در شهر نووا یورک (نیویورک جدید) زندگی می‌کند. او در تلاش است تا ژن بتواند ژن مرد عنکبوتی را بازسازی کرده و در بدن افراد مختلف امتحان کند. اما او در نهایت خودش را تبدیل به یک مرد عنبکوتی کرده و داستان اولین شماره از کمیک های مرد عنکبوتی 2099 را به وجود می‌آورد.

کمیک های مرد عنکبوتی 2099 جزو بهترین کمیک های مرد عنکبوتی به زبان فارسی محسوب می‌شود. همچنین لازم به ذکر است که مرد عنکبوتی 2099، برای اولین بار در سکانس پس از تیتراژ انیمیشن سفر به دنبای عنکبوتی حاضر شد. همچنین او در قسمت دوم این مجموعه نیز حضور خواهد داشت. پس اگر به انیمیشن سفر به دنیای عنکبوتی علاقه دارید، خواندن کمیک های مرد عنکبوتی 2099 می‌تواند اطلاعات بیشتری از این شخصیت به شما ارائه دهد.

بیشتر بخوانید:

Superior Spider-Man

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, بدترین کمیک های مرد عنکبوتی

یکی از کمیک های مرد عنکبوتی شگفت انگیز دلیل به وجود آمدن کمیک های مرد عنکبوتی برتر بود. شماره 700 مرد عنکبوتی شگفت انگیز، در لحظه‌ای شوکه کننده به پایان رسید. در پایان این کمیک مشاهده کردیم که مرد عنکبوتی کشته شد و دکتر اختاپوس توانست به زندگی در بدن پیتر پارکر ادامه دهد.

در کمیک های مرد عنکبوتی برتر نیز دکتر اختاپوس را در بدن مرد عنکبوتی مشاهده می‌کنیم که مرد عنکبوتی برتر نام گرفته است. همچنین در کمیک های مرد عنکبوتی برتر دکتر اختاپوس تبدیل به یک قهرمان شده است و در قامت مرد عنکبوتی برتر، ابرشروران بسیار زیادی را نابود می‌کند.

بیشتر بخوانید:

The Death Of Spider-Man

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, بدترین کمیک های مرد عنکبوتی

کمیک مرگ مرد عنکبوتی یکی از غم‌انگیزترین کمیک‌های مرد عنکبوتی به شمار می‌رود. اگر شما به داستان‌های غم‌انگیز علاقه ندارید، احتمالا کمیک مرگ مرد عنکبوتی جزو بدترین کمیک های مرد عنکبوتی برای شما خواهد بود.

داستان کمیک مرگ مرد عنکبوتی در یک جهان موازی رخ می‌دهد. در این جهان، در ابتدا مرد عنکبوتی جلوی ترور شدن کاپیتان آمریکا توسط پانیشر را می‌گیرد. سپس برای متوقف کردن گرین گابلین، به سوی او می‌رود. در نهایت و در این مبارزه، پیتر پارکر کشته و در آغوش مری جین جان می‌دهد. یکی از آخرین گفته‌های پیتر در کمیک مرگ مرد عنکبوتی خطاب به زن عمو می، این بود: من نتوانستم عمو بن را نجات دهم، اما حالا تو را نجات دادم. ای جمله باری دیگر به طرفداران یاد آوری می‌کند که پیتر یک ابرقهرمان واقعی است.

بیشتر بخوانید:

Amazing Spider-Man: Renew Your Vows

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, کمیک مرد عنکبوتی تجدید عهد

طی کمیک‌های مرد عنکبوتی، ما شاهد داستانی بودیم که پیتر پارکر و مری جین ازدواج کرده‌اند و صاحب یک دختر شده‌اند. اما در ادامه پیتر پارکر مجبور می‌شود تا برای نجات زن عمو می، با مفیستو یک معامله را انجام دهد؛ این معامله، باعث می‌شد تا زن عمو می به زندگی بازگردد اما در عوض، ازدواج پیتر پارکر و دختری او از بین می‌روند. با این حال، کمیک مرد عنکبوتی تجدید عهد مجدداً پیتر را به پیش از این اتفاق باز می‌گرداند.

در کمیک مرد عنکبوتی تجدید عهد ما شاهد پیتر در یک خط زمانی موازی هستیم که همچنان با مری جین ازدواج کرده و صاحب یک فرزند است. این کمیک‌ شامل لحظات ماندگار در کمیک های مرد عنکبوتی زیادی می‌باشد و باری دیگر پیتر را شاد و بدون نگرانی در کنار خانواده‌اش به نمایش می‌گذارد.

بیشتر بخوانید:

تاکنون مارول و دی‌سی همکاری‌های بسیار زیادی در کمیک‌ها داشته‌اند. شما می‌توانید نوشتار 5 دلیل برای اثبات موفقیت فیلم مشترک مارول و دی سی را نیز مطالعه نمایید. در کنار کمیک‌های مشترک، ما پیش‌تر بهترین کمیک های بتمن را نیز به شما معرفی کرده بودیم؛ اما کمیک مرد عنکبوتی علیه بتمن نیز جزو بهترین کمیک های مرد عنکبوتی به زبان فارسی است.

در کمیک مرد عنکبوتی علیه بتمن ما می‌توانیم داستان‌های جذاب مشترکی از بتمن و مرد عنکبوتی را مشاهده کنیم. پیوند خوردن سیمبیوت کارنیج و جوکر نیز یکی از لحظات ماندگار در کمیک های مرد عنکبوتی بود که در این کمیک رخ داد. با این حال، تصور کمیک مرد عنکبوتی علیه بتمن یک داستان بینظیر است که می‌توانید به مطالعه آن بپردازید.

بیشتر بخوانید:

Spider-Man: Homecoming Prelude

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, کمیک مرد عنکبوتی بازگشت به خانه

اکثر فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، دارای دو شماره کمیک هستند که قبل از اکران فیلم منتشر می‌شوند. این دو کمیک، حکم یک مقدمه را برای فیلم دارند و خواننده را از نظر داستان برای فیلم آماده می‌کنند. کمیک مرد عنکبوتی بازگشت به خانه نیز یکی از این کمیک‌ها است.

کمیک مرد عنکبوتی بازگشت به خانه در دو شماره منتشر شده است و با داستان‌هایی کوتاه، بیننده را برای تماشای فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه آماده می‌کند. پس اگر هنوز فیلم مرد عنکبوتی بازگشت به خانه را مشاهده نکرده و یا دوست دارید تا اطلاعات بیشتری از آن به دست آورید، مطالعه کمیک مرد عنکبوتی بازگشت به خانه به شما پیشنهاد می‌شود.

بیشتر بخوانید:

Symbiote Spider-Man

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, لحظات ماندگار در کمیک های مرد عنکبوتی

در پایان کمیک جنگ‌های پنهان، ما شاهد پیتر پارکر بودیم که باری دیگر با لباس سیمبیوتی خود ظاهر می‌شود. در ادامه، می‌توانیم او را در کمیک مرد عنکبوتی سیمبیوتی مشاهده نماییم. پیتر پارکر در کمیک مرد عنکبوتی سیمبیوتی باری دیگر لباس تماماً سیاه خود را می‌پوشد.

همچنین کمیک مرد عنکبوتی سیمبیوتی فلش بک‌های زیادی به زمان اولین حضور لباس سیمبیوتی مرد عنکبوتی در داستان‌های او دارد. اگر به ونوم علاقه داشته باشید، کمیک مرد عنکبوتی سیمبیوتی بهترین کمیک مرد عنکبوتی PDF برای شما خواهد بود. البته که اگر به این شخصیت علاقه‌ای نداشته باشید، این کمیک جزو بدترین کمیک های مرد عنکبوتی برای شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

Amazing Fantasy #15

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, دانلود اولین کمیک مرد عنکبوتی

با دانلود Amazing Fantasy #15، درواقع شما به دانلود اولین کمیک مرد عنکبوتی پرداخته‌اید! این شماره اولین کمیک مرد عنکبوتی است که برای دانلود اولین کمیک مرد عنکبوتی می‌توانید به کانال تلگرام کمیک فیگار مراجعه نمایید.

این کمیک برای اولین بار توسط استن لی و استیو دیکتو نوشته شد. عده زیادی به دنبال دانلود اولین کمیک مرد عنکبوتی هستند و همانطور که بالاتر ذکر کردیم، شما می‌توانید آن را از فیگار دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید:

Miles Morales

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, دانلود کمیک مرد عنکبوتی مایلز مورالز

مایلز مورالز جزو مهم‌ترین شخصیت‌های مربوط به مرد عنکبوتی است. اگر شما نیز قصد دانلود کمیک مرد عنکبوتی مایلز مورالز را دارید، با ما باشید. مایلز مورالز یک مرد عنکبوتی سیاه پوست است و طرفداران بسیار زیادی دارد. پس دانلود کمیک مرد عنکبوتی مایلز مورالز می‌تواند شخصیتی جدید و متفاوت را به شما معرفی کند. اگر قصد دانلود کمیک مرد عنکبوتی مایلز مورالز را دارید، می‌توانید به کانال تلگرام کمیک فیگار مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

Spider-Verse

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, کمیک دنیای عنکبوتی

در سال 2018، انیمیشن سفر به دنیای عنکبوتی ساخته شد و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. اما باید بدانید که کمیک دنیای عنکبوتی سال‌ها است وجود دارد و افراد زیادی به آن علاقه دارند. در کمیک دنیای عنکبوتی 45 مرد و زن عنکبوتی مختلف از جهان‌های موازی با یکدیگر دیدار کرده و یک همکاری را آغاز می‌کنند. اگر یک طرفدار مرد عنکبوتی هستید، دلیل ندارد که همین حالا کمیک دنیای عنکبوتی را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید:

دانلود کمیک های مرد عنکبوتی فارسی

بهترین کمیک های مرد عنکبوتی
بهترین کمیک های مرد عنکبوتی, دانلود کمیک های مرد عنکبوتی فارسی

اکنون که با تمام کمیک های اسپایدر من آشنا شده‌اید، زمان آن رسیده است تا نحوه دانلود کمیک های مرد عنکبوتی فارسی را به شما آموزش دهیم. برای دانلود کمیک های مرد عنکبوتی فارسی شما باید وارد کانال تلگرام کمیک فیگار شوید. سپس می‌توانید به تمام کمیک های اسپایدر من به همراه ده‌ها کمیک دیگر دسترسی داشته باشید.

برای یافتن کمیک‌ مورد نظر، شما می‌توانید نام کمیک را در کانال تلگرام جستجو نمایید. همچنین برای دستیابی به تمامی کمیک‌های مرد عنکبوتی، کافی است تا عبارت #مرد_عنکبوتی را در کانال تلگرام کمیک فیگار جستجو نمایید.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین کمیک های مرد عنکبوتی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین کمیک های مرد عنکبوتی

اولین کمیک مرد عنکبوتی کدام کمیک است؟

کمیک Amazing Fantasy #15 که توسط استنلی و استیو دیکتو طراحی شده است، اولین کمیک مرد عنکبوتی محسوب می‌شود.

آیا کمیک‌های مرد عنکبوتی با فرمت PDF منتشر می‌شوند؟

خیر. شاید شما بتوانید کمیک مرد عنکبوتی PDF را بیابید اما به طور کلی، فرمت اکثر کمیک‌ها CBR می‌باشد.


3 thoughts on “بهترین کمیک های مرد عنکبوتی ؛ معرفی، دانلود و ترتیب خواندن کمیک های مرد عنکبوتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *