شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد !

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، ۲۷ فروردین با قرار وثیقه ۱۸۰۰ میلیارد تومانی شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد !

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما گفته است که همسر او به نام فریدون قربانیان پیش از این به‌عنوان متهم ردیف اول این پرونده بازداشت و با قرار وثیقه مشابهی روانه زندان شده بود. با جزییات خبر بازداشت شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال همراه فیگار باشید.

شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد !

شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد
شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد

بیشتر بخوانید:

به گفته این منبع آگاه، بازداشت خانم موسوی توسط وزارت اطلاعات و در خصوص پرونده «کثیرالشاکی رمزارز کینگ مانی» صورت گرفته است.

این منبع آگاه در ادامه از پرونده رمز‌ارز کینگ مانی به‌عنوان «بزرگترین پرونده کلاهبرداری در حوزه ارز‌های دیجیتال» نام برده که توسط یک شرکت «بازاریابی شبکه‌ای شناخته‌شده» در سطح کشور فعالیت کرده است.

بر اساس این گزارش تاکنون بیش از سه‌هزار مال‌باخته در این پرونده کلاهبرداری ثبت شکایت کرده‌اند و چندین هزار میلیارد تومان از شهروندان کلاهبرداری شده است.

بیشتر بخوانید:

خبرگزاری تسنیم پیشتر در گزارشی که اواسط مهر سال گذشته منتشر کرده بود از سکوت فدراسیون فوتبال ایران درباره حواشی فعالیت‌های اقتصادی خانم موسوی و همسرش انتقاده کرده

و دلیل عدم همراهی نایب رئیس فوتبال ایران با تیم ملی بانوان در مسابقات انتخابی جام ملت‌های ۲۰۲۲ آسیا در ماه شهریور در سفر ازبکستان را، ممنوع‌الخروجی او اعلام کرده بود.

اما نایب رئیس فوتبال ایران در پاسخ به شبهات در این باره «کسالت همسرش» و «مشغله کاری در فدراسیون» را دلیل سفر نکردن به تاشکند عنوان کرده بود.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس نیز در ماه‌های گذشته بدون ذکر نام یک شرکت بازاریابی شبکه‌ای را که تیم فوتبال هم دارد، متهم به کلاهبرداری با پشتوانه رمز ارز جعلی کرده بود.

بیشتر بخوانید:

فریدون قربانیان مشهدی، همسر خانم موسوی مالک شبکه بازاریابی بادران و رمزارز کینگ مانی بوده است که اواسط اسفند ۱۴۰۰ دستگیر و روانه زندان اوین شد.

وزارت اطلاعات ایران در سال‌های اخیر بارها از بازداشت افرادی در ارتباط با رمزارزها خبر داده است، از جمله سازمان بورس و اوراق بهادار ماه مهر ۱۴۰۰ در بیانیه‌ای وجود چندین استخراج‌کننده رمزارز در ساختمان شرکت بورس تهران را تایید و در پی اعلام این خبر مدیرعامل بورس تهران کناره‌گیری کرد.

وزارت اطلاعات هم در همان روزها از بازداشت اعضای یک «شبکه سازمان‌یافته رمزارز» در کشور خبر داده بود که برخی رسانه‌ها پیشتر اعلام کرده بودند که منظور از این شبکه، همان «رمزارز کینگ مانی» است.

رئیس پلیس فتا اواسط بهمن پارسال از افزایش هفت‌برابری کلاهبرداری در حوزه رمزارزها در ایران در مقایسه با سال ۱۳۹۹ خبر داده بود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار شهره موسوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اتهام کلاهبرداری بازداشت شد سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *