فرادرس

بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک در ازای مبلغ اجاره توسط فریبا علاسوند

عکس منتشر شده از پوستر عجیب یک جلسه پرسش و پاسخ برای بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک در ازای مبلغ اجاره در اینستاگرام خبرساز شد.

روز 21 تیرماه همایشی تحت عنوان «عفاف و چالش‌های جدید» در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین برگزار شد که دشمنان تلاش کردند با جعل فتوشاپی عنوان پوستر احساسات مردم را تحریک کنند. در ادامه با خبر فریبا علاسوند عقد موقت مستاجر همراه فیگار بمانید.

بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک

ماجرای برسی فقهی عقد موقت مستاجر

بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک
فریبا علاسوند بررسی فقهی عقد موقت مستاجر, ماجرای برسی فقهی عقد موقت مستاجر

فریبا علاسوند بررسی فقهی عقد موقت مستاجر

بر اساس تصویر منتشره در فضای مجازی موضوع این کنفرانس «بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک در ازای مبلغ اجاره» با سخنرانی دکتر فریبا علاسوند عنوان شده است.

با وجود اینکه این همایش هیچ ارتباطی با موضوع عقد موقت نداشت، اما برخی دشمنان و جریان نفاق با استفاده از فتوشاپ پوستر این همایش را جعل کرده و نام همایش را به «بررسی فقهی عقد موقت مستأجر با صاحب ملک در ازای مبلغ اجاره» تغییر دادند!

عکس پوستر بررسی فقهی عقد موقت مستاجر در ازای اجاره

بررسی فقهی عقد موقت مستاجر با صاحب ملک
عکس پوستر بررسی فقهی عقد موقت مستاجر در ازای اجاره, فریبا علاسوند عقد موقت مستاجر

بیشتر بخوانید :

از همراهی شما تا انتهای نوشتار گفتگوی مهدی یغمایی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه  کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *