بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند از نگاه سایت فیگار

بسیاری از قهرمانان نیاز به یک دستیار در انجام عملیات های خود دارند. حال می خواهیم بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند را معرفی کنیم.

تکنولوژی پیشرفته اغلب در کمیک‌ها توسط دستیاران توانا استفاده می‌شود که تحت عنوان دستیار یا به اصطلاح “مرد روی صندلی” قرار می‌گیرند. اما آن‌ها همیشه مرد نیستند و به قهرمان کمک نمی‌کنند. فناوری همیشه نقش اصلی را در کمیک‌های ابرقهرمانی ایفا کرده است که در اینجا بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند را آورده‌ایم. گاهی اوقات فناوری قهرمان را می‌سازد مانند زره‌هایی که اغلب ارتقا یافته‌اند که مرد آهنی آن را به تن می‌کند. در مواقع دیگر می‌تواند به تیمی از افراد خوب کمک کند، مانند حلقه‌هایی که توسط لژیون سوپر قهرمانان جوان معروف استفاده می‌شود و به اعضای خود که وارد ماجراجویی‌هایشان می‌شوند، توانایی پرواز می‌دهد.

همه‌ی مقاله‌های ابرقهرمانی را یکجا از طریق لینک زیر در اختیار داشته باشید:

مقاله‌های مهم ابرقهرمانی

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند

  • برترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند

در ادامه قرار است بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند را به شما معرفی کنیم:

مقالات مکمل:

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند

در حالی که بیشتر فناوری‌های موجود در کتاب‌های مصور از نوع خارق‌العاده‌ای هستند، نمونه‌هایی از بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند ، وجود دارند که در دنیای واقعی با توسعه‌ اختراعات زندگی خود را سپری می‌کنند. یکی از قهرمانان دی سی، Mr. Terrific از وسیله ای به شکل پهپاد استفاده می‌کند که آن را T-Spheres می‌‌نامد. T-Spheres برای شناسایی هوایی کمک استفاده خواهد شد.

بیشتر بخوانید

Professor X

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
باهوش ترین دستیار های ابرقهرمانان که از فناوری استفاده میکنند

چارلز فرانسیس خاویر یا همان طور که عموماً او را پروفسور ایکس می‌شناسند، بنیانگذار مردان ایکس، قهرمانان جهش یافته مارول است و جزء برترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند قرار می‌گیرد که اغلب مورد ترس و بی اعتمادی جامعه قرار گرفت. پروفسور ایکس اغلب از ویلچر استفاده می‌کند تا مردان ایکس را از دور رهبری کند و با توانایی‌های تله‌پاتی خود، تیم را در میدان نبرد به راحتی کنترل کند.

پروفسور ایکس نوآوری‌های فوق‌العاده‌ای را در اختیار تیم قرار داده است. اتاق خطر مکانی است که در آن قهرمانان برای استفاده از قدرت‌هایشان تمرین می‌کنند. به لطف فناوری بیگانه، هولوگرام‌هایی به آن افزوده شد و دنیاهای خطرناکی را که مردان ایکس اغلب با آن‌ها مواجه می‌شدند، شبیه سازی می‌کرد.

بیشتر بخوانید:

بهترین گروه های ابرشرور مردان ایکس

بهترین اعضای مردان ایکس

بهترین کمیک های مردان ایکس

 

Microchip

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
سایدکیک هایی که در کمک به قهرمانان از تکنولوژی استفاده می کنند

دیوید لینوس لیبرمن جزء برترین ساید کیک هایی که از فناوری برای کمک استفاده میکنند برای پانیشر بود که جزء ضدقهرمان مارول قرار می‌گیرد. لیبرمن، با نام مستعار میکروچیپ، انواع خدمات غیرقانونی را ارائه می‌دهد که شامل پولشویی، تهیه سلاح و هک رایانه می‌باشد. در داستان اصلی لیبرمن، جنایت اولیه لیبرمن تغییر نمرات یکی از هم دانشگاهی‌هایش بود که بورسیه‌اش در خطر است. او پس از درگیر شدن با یک بانک مرتبط با اوباش، زندگی در حال فرار را آغاز می‌کند. از آنجا، او به آرامی به یک هکر زیرزمینی تبدیل می‌شود که ویروس‌های رایانه‌ای تولید می‌کند. او زمانی که سعی خواهد کرد که جایگزین Punisher شود و به طور فزاینده‌ای خشن و بی‌ثبات می‌شود.

بهترین کمیک های پانیشر

Shuri

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
برترین ساید کیک هایی که از فناوری برای کمک استفاده میکنند

خواهر کوچکتر پلنگ سیاه، شوری، در فیلم «پلنگ سیاه» در سال 2018 با جادوی تکنولوژیک خود سر و صدای زیادی به پا کرد. در کمیک‌ها، شوری استعداد مشابهی دارد؛ اما جاه‌طلب‌تر از او می‌باشد، زیرا او به دنبال تبدیل شدن به پلنگ سیاه، عنوان تشریفاتی قدرت و رهبری در کشور پیشرفته آفریقایی واکاندا می‌باشد. شوری زمانی که برادرش ناتوان می‌شود و بعداً جان خود را برای نجات او فدا می‌کند، نقش پلنگ سیاه را بازی می‌کند. او راهی برای بازگرداندن او پیدا می‌کند تا  آن‌ها دوباره در کنار هم بجنگند. شوری در زمینه کمیک بسیار فعال بوده و مسئولیت ایجاد مجموعه‌ای از ابزارها و تجهیزات، از جمله یک سفینه فضایی و بال‌های فناوری نانو را بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید:

بهترین شخصیت های کمیک پلنگ سیاه که در MCU نیستند

بهترین کمیک های پلنگ سیاه

Oracle

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند

وقتی باربارا گوردون پس از تیراندازی توسط جوکر فلج می‌شود، دوران مبارزه او با جنایت در نقش Batgirl به پایان می‌رسد. در عوض، باربارا شنل، موتور سیکلت و قلاب‌های خود را با یک صفحه کلید، مانیتورهای متعدد و اینترنت مبادله می‌کند تا او را تبدیل به اوراکل، یک هکر کامپیوتری نابغه و دلال اطلاعات برای قهرمانان دی سی کامیکس تبدیل کند. این شخصیت جزء باهوش ترین دستیار های ابرقهرمانان که از فناوری استفاده میکنند ، قرار می‌گیرد.

پس از انجام یک عمل جراحی آزمایشی که در آن یک ریزتراشه در ستون فقرات اوراکل کاشته می‌شود تا تحرک او بازیابی شود، او دوباره تبدیل به بت‌گرل خواهد شد؛ اما بعداً تصمیم می‌گیرد که به عنوان اوراکل دسترسی گسترده‌تری به دنیای گاتهام دارد. در شماره اخیر، پدرش، کمیسر سابق پلیس، جیم گوردون، تأیید می‌کند که از سایر هویت‌های باربارا اطلاع دارد.

The Calculator

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
برترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند

نوآ کوتلر جزء سایدکیک هایی که در کمک به قهرمانان از تکنولوژی استفاده می کنند ، قرار می‌گیرد. او یک شرور در دنیای DC می‌باشد که معروف به ماشین حساب بود، در اصل یک کلاهبردار لباس بود و یک حیله داشت. او یک صفحه کلید عددی روی سینه خود می‌بست و جملاتی مانند “I compute you have less than one minute to live” را تایپ می‌کرد. علیرغم اعتماد به نفسش، او هرگز به رده بالای شروران راه پیدا نکرد.

پس از شنیدن زمزمه‌هایی درباره اوراکل، این وضعیت تغییر کرد. کوتلر لباس خود را کنار می‌گذارد و عملیاتی خطرناک و پر از هیجان را راه‌اندازی می‌کند. این بار کوتلر هزینه‌های قابل توجهی را به ابرشرورها می‌پردازد، او 1000 دلار برای خدمات بسیاری به شرور ها پرداخت. کوتلر علاوه بر ارائه اطلاعات به شرورها، اقدامات محافظتی را نیز ارائه می‌کند، او با هوش زیادش با استراق سمع توسط قهرمانان مقابله می‌کند تا فقط سخنرانی‌های معاون رئیس‌جمهور آدلای استیونسون را بشنود.

Amanda Waller

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
باهوش ترین دستیار های ابرقهرمانان که از فناوری استفاده میکنند

The Wall” نام مستعار مناسبی برای آماندا والر است. او به عنوان رئیس برنامه دولتی Task Force X که به نام جوخه انتحار نیز شناخته می‌شود، خود را در دنیای DC جا داد. والر در ازای تخفیف مجازات به زندانیان، در صورت زنده ماندن، ابرشرورها را برای ماموریت‌های خطرناک استخدام می‌کند. یکی از فناوری‌های مورد علاقه او، دستگاه‌های انفجاری است، اغلب در یقه‌های فلزی و گاهی اوقات در زیر پوست کاشته می‌شود که باعث میشود شروران مع=اموریت خود را به پایان برسانند و فکر فرار به سر آن‌ها نزند. والر شاهد تلفات زیادی در خط کاری خود است؛ اما یکی از آن‌ها فلو کراولی است که هماهنگ کننده ماموریت‌های Task Force X، می‌خواهد در ماموریت‌ها شرکت کند.

Cecil Stedman

بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند
سایدکیک هایی که در کمک به قهرمانان از تکنولوژی استفاده می کنند

Invincible، شخصیت عنوان در مجموعه اخیر انیمیشن پرایم آمازون اغلب توسط سیسیل استدمن، رئیس آژانس دفاع جهانی و مراقب تهدیداتی بود که با کمک ابرقهرمانان مورد نیازش کمک های بساری را به دنیا میکند. استدمن طرفدار وسایلی بود که یک شغل دولتی در اختیارش قرار داده‌اند. او در اوایل از یک دستگاه تله‌پورت استفاده می‌کند که در مورد آن می‌گوید: «هر بار که ما از آن استفاده می‌کنیم 5 میلیون دلار برای مالیات دهندگان هزینه دارد؛ اما من فقط باید آن را امتحان می‌کردم».

استدمن همچنین Invincible را با یک گوشی که به عنوان یک خط مستقیم به قهرمان در مواقع نیاز عمل می‌کند، کنترل می‌کند. استدمن می‌تواند کمی گستاخ باشد، او یک بار گفت: “من در دولت ایالات متحده رتبه بالایی دارم، حتی رتبه ای هم ندارم”. هنگامی که خانواده Invincible با یک بحران مواجه می‌شود، استدمن وارد عمل می شود، دسیسه‌های او به خانواده کمک می‌کند درآمد ثابتی داشته باشند و او مراسم تشییع جنازه را با هولوگرام برای کمک به حفظ هویت‌های مخفی برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین دستیار های ابرقهرمانان که از تکنولوژی استفاده میکنند سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *