بهترین بازی های ریسینگ 2022 ؛ موبایل، کامپیوتر، PS4 و PS5

اگر عاشق ماشین‌ها باشید، هیچ بازی ویدیویی‌ای بهتر از بازی‌های ریسینگ برای شما وجود ندارد. پس با فیگار باشید تا بهترین بازی های ریسینگ 2022 را بشناسید.

بازی‌های ورزشی و بخصوص بازی‌های ریسینگ، طرفداران بسیار زیادی در تمام سنین دارند. بازی‌های ریسینگ بازی‌هایی مناسب برای کودکان اما لذت‌بخش برای بزرگسالان هستند که لحظاتی هیجان‌انگیز و جذاب را به وجود می‌آورند.

بهترین بازی های ریسینگ 2022

موبایل، کامپیوتر، PS4 و PS5

شما می‌توانید فهرست بهترین بازی های ریسینگ 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022

امسال بازی‌های زیادی منتشر خواهند شد که می‌توانند در لیست بهترین بازی های ریسینگ 2022 جای گیرند. پس اگر شما نیز به بازی‌های ریسینگ علاقه دارید، همراه با فیگار باشید تا بهترین بازی های رانندگی اندروید 2022 و با طور کلی‌تر، بهترین بازی های ریسینگ 2022 را به شما معرفی نماییم.

بهترین بازی های ریسینگ موبایل

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ماشینی اندروید 2022

موبایل محبوب‌ترین پلتفرم برای بازی‌های ویدیویی و البته بهترین بازی های ماشینی اندروید 2022 است. پس به همین دلیل،‌ در آغاز به سراغ موبایل می‌رویم و بهترین بازی های رانندگی اندروید 2022 را به شما معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

Racing Master

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022

در Racing Master پشت فرمان بیش از صد ماشین می‌نشینیم و در مسابقاتی که در خیابان هایی از جمله خیابان‌های سانفرانسیسکو و شیکاگو برگزار می‌شوند شرکت می‌کنیم. در این گاراژ مجازی، ما می‌توانیم هم خودروهای معمولی مانند فورد فوکوس RS، شورولت، مزدا و یا بی‌ام‌و را پیدا کنیم که با آن‌ها ماجراجویی مسابقه‌ای خود را آغاز می‌کنیم؛ اما همچنین سوپراسپرت‌های عجیب و غریبی که منتظر شما هستند، از جمله خودروهایی از برندهایی مانند لامبورگینی، فراری، کونیگزگ و استون مارتین جزو ماشین‌های موجود در این مورد از بهترین بازی های ماشینی اندروید 2022 هستند.

شما می‌توانید خودروها را به صورت بصری و مکانیکی اصلاح کنید؛ شما می‌توانید رنگ عناصر بدنه را تغییر دهید، موتور را ارتقا دهید و یا لاستیک‌ها را تغییر دهیم. مدل رانندگی متکی بر ماشینی که استفاده می‌کنید، و مهارت فردی شما در رانندگی است.

بیشتر بخوانید:

Truck and Logistics Simulator

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ماشینی موبایل 2022

شاید نتوان این مورد را یک بازی ریسینگ خطاب کرد؛ اما بی‌شک دسته بهترین بازی های رانندگی اندروید 2022 و یا بهترین بازی های ماشینی موبایل 2022 مناسب آن خواهند بود. بازی Truck and Logistics Simulator یک بازی شبیه سازی است که در آن نقش یک کارمند و یا صاحب یک شرکت تدارکات، شخصی است که بازیکنان در نقش او قرار می‌گیرند. بازیکن مسئولیت حمل و نقل کالا، بارگیری و همچنین توسعه ناوگان و زیرساخت ها را بر عهده دارد.

بازی Truck and Logistics Simulator در ژانر شبیه سازی قرار گرفته است اما آزادی عملی که به بازیکنان می‌دهد، آن را به یکی از بهترین بازی های جهان باز اندروید و آیفون 2022 می‌کند. این بازی نیز همانند اکثر دیگر بازی‌های لیست بهترین بازی های ریسینگ 2022 تاریخ انتشار دقیقی ندارد اما در سال 2022 منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

GTA Trilogy

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های رانندگی اندروید 2022

در سال 2021 بود که راک استار اعلام کرد که قصد دارد تا سه‌گانه محبوب سری بازی‌های جی‌تی‌ای شامل GTA III، GTA Vice City و GTA San Andreas را ریمستر، و مجدداً منتشر کند. خیلی زود، راک استار به قولی که داده بود عمل کرد و این سه‌گانه را منتشر کرد اما در انبوهی از نقدهای منفی غرق شد. این سه‌گانه شامل یاگ‌های بسیار زیادی بود و نتوانست هیچکدام از طرفداران را راضی کند.

با این حال خبر خوش دیگری نیز برای طرفداران راک استار وجود دارد؛ اگر شما امکان تجربه سه‌گانه ریمستر شده جی‌تی‌ای را در کامپیوتر و یا کنسول ندارید، باید بدانید که سه‌گانه ریمستر شده جی‌تی‌ای، قصد دارد تا به عنوان یکی از  بهترین بازی های ماشینی موبایل 2022 نیز عرضه شود! نسخه موبایلی سه‌گانه جی‌تی‌ای در سال 2022 منتشر خواهد شد.

بسیاری از طرفداران بازی‌های GTA، آن‌ها را به دلیل انبوهی‌ از ماشین‌های مختلف و جذاب می‌شناسند؛ به همین دلیل است که سه‌گانه  GTA یکی از بهترین بازی های ماشینی موبایل 2022 خواهد بود. این سری بازی، به طور همزمان برای اندروید و آیفون منتشر خواهند شد تا به طور همزمان، یکی از بهترین بازی های ماشینی اندروید 2022 باشد.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ریسینگ کامپیوتر

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022

کامپیوترها یکی از بهترین و محبوب‌ترین پلتفرم‌ها برای تجربه بازی‌های ریسینگ هستند. پس اگر از کامپیوتر استفاده می‌کنید، همراه با فیگار با بهترین بازی های ریسینگ برای کامپیوتر 2022 آشنا شوید و برای تجربه آن‌ها در آینده آماده شوید.

بیشتر بخوانید:

Grid Legends

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ریسینگ برای کامپیوتر 2022

بازگشت مجموعه‌های بزرگ در بازی‌های ویدیویی ریسینگ برای اولین بار پس از یک ریبوت در سال 2019 درحال انجام است. این بازی با تیمی جدید و مکانیک‌های جدید بازی، قول بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022 و به صورت آنلاین را به کاربران می‌دهد.

نسخه اولیه این بازی خودش را به منتقدان اثبات کرده است. سیستم کنترل بازی بهبود یافته است و بخش آنلاین نیز قرار است تا به خوبی کار کند. به نظر می‌رسد که این بازی، بازیکنان جدید بسیار زیادی را به این مجموعه بازخواهد گرداند.

بیشتر بخوانید:

Monster Energy Supercross 5

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022

آخرین نسخه از بازی Monster Energy Supercross در ماه نوامبر معرفی شد و در سال 2022 منتشر خواهد شد. این بازی محبوب مسابقه موتورسواری در خاک، پنجمین قسمت از این مجموعه است که وعده تبدیل شدن به بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022 را داده است.

Supercross 5 خیلی عمیق‌تر به نحوه موتور سواری می‌پردازد و حتی یک آکادمی برای یادگیری در این بازی به وجود آمده است. پخش چند نفره در یک سیستم، و همچنین یک سیستم آموزش جدید نیز در این بازی اضافه شده‌آند. همچنین پخش آنلاین کراس پلتفرم بین کنسول های نسل جدید و قدیمی نیز در این بازی وجود خواهد داشت. بی‌شک این بازی جزو بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

Test Drive Unlimited Solar Crown

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی ریسینگ برای کامپیوتر 2022

سری بازی‌های Test Drive در سال 2022 باری دیگر بازخواهد گشت، اما این بار توسط تیم Kylotonn و Nacon ساخته خواهد شد. شما در اوایل قرن 21 قرار دارید و می‌توانید به صورت جهان باز،‌در ماسبقات متنوع و مختلفی شرکت کنید.

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown یک بازی بسیار جذاب از این مجوعه خواهد بود که با قرار گرفتن در لیست بهترین بازی های ریسینگ برای کامپیوتر 2022 طرفداران زیادی را برای این مچموعه به ارمغال خواهد آورد. تاکنون گیم‌پلی این بازی رونمایی نشده است؛ اما با توجه به تریلرهای منتشر شده، ما شاهد ماشین‌های بسیار جذاب و متنوعی بودیم که در این بازی وجود خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ریسینگ PS4

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022

اکنون زمان آن رسیده است تا نگاهی به بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022 داشته باشیم و آن‌ها را به شما معرفی نماییم. با فیگار همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

Dakar Desert Rally

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022

اگر به صحرا و ماشین‌های آفرود علاقه داشته باشد، هیچ دلیلی برای شما وجود ندارد تا به سراغ بازی Dakar Desert Rally نروید. این بازی شما را به صحرای ساکار می‌برد و مسابقات آفرودها در آن مکان می‌برد.

تاکید این بازی، بر ایجاد فیزیکی جدید و بسیار واقع‌ پذیرتر از دیگر موارد لیست بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022 است. دلیل اهمیت بسیار بالای فیزیک در این بازی، وجود ماشین‌ها، کامیون‌ها، موتور سیکلت‌ها، و موتورهای چهارچرخ تنها در یک بازی است. اگر این بازی بتواند به وعده‌هایی که داده است عمل کند، بی‌شک می‌توانیم آن را  بهترین بازی ریسینگ برای PS4 2022 بنامیم.

بیشتر بخوانید:

KartKraft

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022

می دانیم که بازی KartKraft در سال 2022 عرضه می شود، اما زمان دقیق انتشار این بازی، هنوز مشخص نیست. این بازی در حال حاضر در حالت Early Access قرار دارد. این بازی یک شبیه ساز کارتینگ واقعی و دارای وسایل نقلیه واقعی، مسیرهای واقعی و چالش‌های واقعی‌ است که در یک مسابقه کارتینگ پیش روی رانندگان قرار می‌گیرند.

این بازی، شما را به یک مسابقه ماشینی کاملاً واقع گرایانه خواهد برد. همچنین این بازی دارای بخش واقعیت مجازی است؛ پس اگر قصد دارید تا کاملاً خود را در یک مسابقه کارتینگ تصور کنید،‌ از ترکیب سیستم واقعیت مجازی این بازی و بخش آنلاین آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

Redout 2

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی ریسینگ برای PS4 2022

بازی Redout 2 را متفاوت‌ترین و بهترین بازی ریسینگ برای PS4 2022 نامید. این بار نه به واسطه ماشین و یا موتور سیکلت، بلکه به واسطه جت‌هایی علمی تخیلی مسابقه دهید. بازی Redout 2 یک دنباله از بازی‌ای به همین نام است که در سال 2016 منتشر شد. هنوز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نشده است اما کاملاً واضح است که این بازی جزو بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ریسینگ PS5

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022

در نهایت به سراغ کنسول PS5 رفته‌ایم تا بهترین بازی های این مورد را نیز مورد بررسی قرار دهیم. لازم به ذکر است که کنسول‌های پلی استیشن تنها کنسول‌هایی نیستند که بازی‌های بزرگی در سال 2022 خواهند داشت. بدین منظور، شما می‌توانید نوشار بهترین بازی های ایکس باکس 2022 را در فیگار مطالعه نمایی.

بیشتر بخوانید:

F1 2022

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی ریسینگ برای PS5 2022

ما باید فرض را بر این بگیریم که کمپانی‌های Codemasters و EA هردو قصد دارند تا سری بازی‌های F1 را ادامه دهند تا نام آن‌ها را در میان دیگر بهترین بازی های ریسینگ برای PS5 2022 ببینیم. نسخه 2021 این بازی موفقیت بینظیری داشت. همچنین بخش داستانی که به این بازی اضافه شده بود، توانست طرفداران را بسیار راضی کند.

در هر صورت ساخت بازی F1 2022 تاکنون به صورت رسمی اعلام نشده است اما تقریباً از ساخت این بازی اطمینان داریم. پس باید منتظر بمانیم تا اخبار جدیدتری از این بازی منتشر شود و درنهایت بتوانیم پیشرفت چشمگیر یکی از بهترین بازی های ریسینگ برای PS5 2022 را ببینیم.

بیشتر بخوانید:

Gran Turismo 7

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ریسینگ برای PS5 2022

سرانجام قسمت هفتم سری بازی‌های محبوب Gran Turismo نیز برای تبدیل شدن به بهترین بازی ریسینگ برای PS5 2022 کاندید شده شده است. این بازی دارای گرافیک بسیار قوی و فریم ریت بسیار سریع خواهد بود. همچنین حالت آنلاین در این بازی تعبیه شده است تا بتواند روحی تازه به این بازی بدهد و آن را رسماً به بهترین بازی ریسینگ برای PS5 2022 تبدیل کند.

بیشتر بخوانید:

MX vs ATV Legends

بهترین بازی های ریسینگ 2022
بهترین بازی های ریسینگ 2022, بهترین بازی های ریسینگ برای PS4 2022

بازی MX vs ATV Legends باری دیگر شما را سوار بر ماشین‌های آفرود کرده و به صحرا می‌برد. این بار قابلیت‌های جدید و جالبی در بازی MX vs ATV Legends تعبیه شده‌اند. شما می‌توانید این بازی را به صورت دونفره و در یک سیستم، و یا به صورت 16 نفره و به صورت آنلاین بازی کنید. شکی وجود ندارد که MX vs ATV Legends نیز یکی از بهترین بازی های ریسینگ برای PS5 2022 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های ریسینگ 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین بازی های ریسینگ 2022

مورد انتظارترین بازی ریسینگ در سال 2022 کدام بازی است؟

بازی F1 2022 مورد انتظارترین بازی ریسینگ در سال 2022 است؛ لازم به ذکر است که ساخت این بازی، هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

بهترین بازی ریسینگ تمام تاریخ کدام بازی است؟

به انتخاب کاربران، سری بازی‌های Need for Speed بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ها در میان بهترین بازی‌های ریسینگ هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *