بهترین بازی های ایکس باکس 2022 ؛ بازی هایی که باید امتحان کنید

سال 2022 سال بزرگی برای طرفداران ایکس باکس خواهد بود. پس با فیگار همراه باشید تا بهترین بازی های ایکس باکس 2022 را به شما معرفی نماییم.

مایکروسافت عنوان زیادی را درنظر گرفته است که پتانسیل تبدیل شدن به بهترین بازی ایکس باکس 2022 را دارند. برخی از جدیدترین بازی های ایکس باکس 2022 دنباله‌ای برای فرنچایزهای قدیمی‌تر و پر طرفدارند. در همین حین مشخص است تعداد زیادی از جدیدترین بازی های ایکس باکس 2022 نیز عناوینی کاملاً جدید و گاهاً از کمپانی‌های کمتر شناخته شده اما با کیفیت هستند.

بهترین بازی های ایکس باکس 2022

بازی هایی که باید امتحان کنید

شما می‌توانید فهرست بهترین بازی های ایکس باکس 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022

فناوری نسل جدید کنسول‌ها که جلوه‌های بصری را بسیار تقویت می‌کند در کنار موتورهای بازی سازی جدید و پیشرفته‌تر قرار گرفته‌اند؛ تغییر قابل توجهی در ظاهر بازی‌های آینده ایجاد شده است. این تغییر باعث شده است تا جدیدترین بازی های Xbox 2022 دچار تغییرات زیادی شوند و انتخاب بهترین بازی ایکس باکس 2022 از میان آن‌ها بسیار سخت باشد.

اکثر بازی‌هایی که به عنوان مورد انتظارترین بازی های Xbox 2022 شناخته می‌شوند، به صورت انحصاری و تنها برای ایکس باکس منتشر شده‌اند. این امر باعث شده است تا لیست مورد انتظارترین بازی های Xbox 2022 بسیار متفاوت از لیست کلی بهترین بازی های 2022 باشد. پس اگر شما نیز قصد دارید تا با بهترین بازی های ایکس باکس 2022 آشنا شوید، تا انتهای این نوشتار همراه با فیگار بمانید.

Ark 2

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, جدیدترین بازی ایکس باکس 2022

بالاخره دنباله بازی مشهور Ark در سال 2022 خواهد شد. سازندگان این بازی قول داده‌اند که این باز حتی از قسمت اول نیز بهتر باشد و بتواند بهترین بازی ایکس باکس 2022 نام بگیرد. این قسمت قرار است تا انسان‌ها را به در حالتی احساسی‌تر به نمایش بگذارد. همچنین به لطف قدرت پردازی بالای ایکس باکس‌های نسل جدید،‌این بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

بازیگران بسیار بزرگی در این بازی حضور دارند که تنها نام آن‌ها این اطمینان را می‌دهد که ما با اثری قابل تامل روبه رو شده‌ایم؛ وین دیزل یکی از این بازیگران است! بخش سینمایی بازی به خوبی ایجاد شده است و ترکیب داستانی احساسی و علمی تخیلی، باعث می‌شود که این بازی را جزو بهترین بازی های Xbox 2022 محسوب کنیم. همچنین اگر به بازی‌های ژانر بقا علاقه زیادی دارید، می‌توانید در نوشتار بهترین بازی های بقا و نجات 2022 با تعداد بیشتری از آن‌ها آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart Of Chernobyl

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, جدیدترین بازی Xbox 2022

شما در بازی ST.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl، وظیفه دارید تا منطقه چرنوبیل را کاورش کنید. دومین انفجار در راکتور هسته‌ای چرنوبیل اتفاق افتاده است و اکنون این منطقه بسیار خطرناک‌تر از قبل شده است.

جهش‌یافته‌های خشن، ناهنجاری‌های مرگبار، و جناح‌های مختلفی که باید با آن‌ها در این بازی که جدیدترین بازی ایکس باکس 2022 و یکی از مورد انتظارترین بازی های ایکس باکس 2022 است، مبارزه کنید تنها بخشی از وخامت اوضاع است. اما در هر صورت به راه خود ادامه دهید تا بتواند بازی را به اتمام برسانید.

بیشتر بخوانید:

Slime Rancher 2

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بازی جدید ایکس باکس 2022

بخش عظیمی از جدیدترین بازی های Xbox 2022 را بازی‌هایی تاریک و خشن تشکیل می‌دهند؛ پس شاید بد نباشد تا به موردی بپردازیم که ما را به جهانی شاد و زیبا می‌برد. قسمت دوم بازی Slime Rancher به بازیکنان توید تجربه‌ای رنگارنگ و شاد را می‌دهد.

بازی Slime Rancher 2 جدیدترین بازی های ایکس باکس 2022 که با ظاهری کارتونی اما جذاب طراحی شده است. استفاده از اشکال مختلف، باعث شده است جهان این بازی بسیار زیبا باشد و با وجود رنگ‌های فراوان، حس سرزندگی را به بازیکن القا می‌کند.

بیشتر بخوانید:

Dying Light 2: Stay Human

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بازی جدید Xbox 2022

اکنون بازی جهان باز محبوب Dying Light، تبدیل به یک فرنچایز شده است که یکی از دنباله‌های آن، برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شده است تا یک بازی جدید ایکس باکس 2022 باشد که در لیست بهترین بازی های 2022 جای می‌گیرد شود . اولین بازی این مجموعه در سال 2015 منتشر شد؛ خیلی زود پس از انتشار این نسخه، این بازی به دلیل ترکیب شاهکار ژانر جهان باز و زامبی طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. تحسین بسیاری از منتقدان برای مکانیک‌های گیم پلی خلاقانه آن که آن را از بازی های اول شخص آن زمان متمایز می کرد، یکی دیگر از ویژگی‌های خاص این بازی است.

دنباله این بازی، Dying Light 2 نام دارد که داستان آن در شهری جدید با شخصیت‌های جدید اتفاق می‌افتد. یکی مشهورترین صداپیشگانی که در این بازی به ایفای نقش خواهند پرداخت، روزاریو داوسون است. او به دلیل حضور در سریال Daredevil و Mandalorian شهرت دارد. Dying Light 2 نویدبخش بهبود بسیاری از بخش‌های بازی قبلی از جمله گیم پلی است. به همین دلیل است که آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های Xbox 2022 می‌نامیم.

بیشتر بخوانید:

Martha is Dead

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, جدیدترین بازی های ایکس باکس 2022

بازی Martha is Dead یک بازی ترسناک روانشناختی اول شخص است که بازیکنان را به سال 1944 می‌برد. جنگ وحشیانه بین آلمانی ها و نیروهای متفقین در کشور ایتالیا ادامه دارد. با این حال، جسد یک زن جوان غرق شده کشف می‌شود و این معما را برجای می‌گذارد که چه اتفاقی در لحظات منتهی به این مرگ افتاده است. بازیکنان برای یافتن حقیقت مشغول به بازی خواهند شد. همچنین اگر به بازی‌های ترسناک علاقه دارید، می‌توانید نوشتار بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 را مطالعه نمایید.

این یک بازی با محوریت تراژدی ساخه شده است که با جنگ همراه است. متأسفانه، ما همچنان منتظر عرضه این بازی به بازار هستیم زیرا که مراحل ساخت آن در سال 2021 متوقف شده است. در حال حاضر، این بازی برای انتشار در ماه فوریه 2022 برنامه ریزی شده است. شاید بتوان Martha is Dead را به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2022 برای کامپیوتر دانست اما این بازی انحصاری کامپیوتر نیست! به همین منظور، می‌توان این بازی را در دسته بندی بهترین بازی های Xbox 2022 نیز قرار داد.

بیشتر بخوانید:

Avatar: Frontiers of Pandora

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بهترین بازی ایکس باکس 2022

بازی مورد انتظار آواتار که آن را جزو مورد انتظارترین بازی های Xbox 2022 می‌دانیم، اکنون رسماً آواتار: مرزهای پاندورا نام گرفته است. این بازی در E3 2021 معرفی شده بود و توسط Massive Entertainment (با همکاری Lightstorm Entertainment و Disney) در حال توسعه است. این بازی یک داستان مستقل جدید خواهد داشت که در آن شما به عنوان یک ناوی قرار خواهید گرفت که به سفرهایی مختلف در سراسر نقاط مرزی پاندورا می‌رود.

بازی Avatar: Frontiers of Pandora یکی از بهترین موارد در میان جدیدترین بازی های Xbox 2022 است. همچنین می‌توان این بازی را جزو مورد انتظارترین بازی های ایکس باکس 2022 و همچنین بهترین بازی های ایکس باکس 2022 دانست.

بیشتر بخوانید:

The Lord of the Rings: Gollum

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بهترین بازی های Xbox 2022

The Lord of the Rings: Gollum نمونه بارز بازی هایی است که برای مدت طولانی بدون هیچ خبر واقعی درحال ساخت بوده است اما طرفداران همچنان انتظار آن را می‌کشیدند. Daedalic Entertainment اعلام کرده است که این بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد تا بتواند بهترین بازی Xbox 2022 باشد. طرفداران ارباب حلقه ها هیجان زده هستند تا به ذهن یکی از عجیب ترین شخصیت‌ها در تمام داستان های فانتزی وارد شوند و با او ارتباط بیشتری برقرار کنند.

این بازی از ارباب حلقه‌ها، داستان گولم را دنبال می‌کند که به دنبال ارزشمندی‌اش می‌گردد که دائماً بین وضعیت دو شخصیتی‌اش، جابه جا می‌شود. بازیکن از طریق انتخاب صدایی که باید به آن اعتماد کند، بر نحوه تعامل و درک گولوم تأثیر می‌گذارند و بازی را به پیش می‌برند. قطعا این بازی یکی از مورد انتظارترین بازی های ایکس باکس 2022 است که ما را به جهان ارباب حلقه‌ها بازخواهد گرداند. البته که این بازی برای کامپیوتر و دیگر کنسول‌ها نیز عرضه خواهد شد اما بی‌شک لیاقت حضور در لیست بهترین بازی های ایکس باکس 2022 را دارد.

بیشتر بخوانید:

Shredders

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بهترین بازی Xbox 2022

بازی‌های ورزشی همیشه بخش مهمی از موفقیت ایکس باکس بوده اند. ایکس باکس با توسعه همچین بازی‌هایی، طرفداران زیادی را به سوی خود کشاند. Shredders نیز یک بازی جدید Xbox 2022 است که بازیکنان را راهی یک سفر برفی برای رقابت در رشته اسنوبورد می‌کند.

با توجه به جلوه‌‌های بصری فوق‌العاده جذاب، و طراحی با دقت برف، به سادگی می‌توانیم این بازی را جزو بهترین بازی های ایکس باکس 2022 محسوب کنیم. بی‌شک طراحی این حجم از برف با گرافیک بالا و فیزیک باورپذیر، اصلاً کار ساده‌ای نیست و جای تحسین بسیار زیادی دارد.

بیشتر بخوانید:

Starfield

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, بازی جدید Xbox 2022

طرفداران بتسا، درحال آماده کردن خود برای انتشار جدیدترین بازی این کمپانی هستند. استارفیلد در آینده اتفاق می‌افتد؛ برخلاف برخلاف محیط فانتزی The Elder Scrolls و فضای پسا آخرالزمانی Fallout، این بازی حول جناح‌ها، اکتشاف و داستان‌های علمی تخیلی واقع‌گرایانه خواهد بود. بازی Starfield یکی از بهترین بازی های ایکس باکس 2022 و حتی بهترین بازی Xbox 2022 برای طرفداران بتسا است.

عده زیادی از طرفداران بتسا،‌ بازی Starfield را اسکایریم فضایی خطاب می‌کنند و انتظار بهترین بازی Xbox 2022 هستند که در فضا درجریان است. بازی he Elder Scrolls V: Skyrim در تاریخ 11/11/11 منتشر شده بود و اکنون نیز قرار است تا Starfield نیز در تاریخ 11/22/22 منتشر شود!

بیشتر بخوانید:

Hogwarts Legacy

بهترین بازی های ایکس باکس 2022
بهترین بازی های ایکس باکس 2022, جدیدترین بازی Xbox 2022

بازی Hogwarts Legacy حداقل در مقایسه با برخی دیگر از عناوینی که با عنوان جدیدترین بازی ایکس باکس 2022 معرفی شده‌اند، کمی متفاوت و منحصر به فرد است. از زمان انتشار موفقیت آمیز فیلم‌های هری پاتر، هیچ بازی بزرگ و موفقی از هری پاتر ساخته نشده است؛ اکثر بازی‌های هری پاتر، پس از انتشار دچار یک شکست بزرگ شدند و طرفداران را ناامید کردند. اما به نظر می‌رسد که این بار متفاوت است!

داستان این بازی، در سال 1800 میلادی و پیش داستان هر فیلم یا کتاب از هری پاتر رخ می‌دهد؛ زمانی که هیچ تکنولوژی مدرنی وجود نداشته است و جادو می‌تواند در بهترین حالت ممکن نمایش داده شود. این بازی، یک بازی RPG جهان باز است. همجنین این اولین بازی از سری بازی‌های هری پاتر است که توسط استودیو Portkey WB ساخته شده است، و همه چیزهایی که در مورد آن تا به حال مطرح شده است، آن را بسیار بالاتر از انتظارات قرار می‌دهد؛ این انتظارات تا حدی بالا است که می‌توانیم آن را بهترین و جدیدترین بازی Xbox 2022 بدانیم.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های ایکس باکس 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین بازی های ایکس باکس 2022

مورد انتظارترین بازی ایکس باکس در سال 2022 کدام بازی است؟

بازی Starfield که کمپانی بتسا وظیفه ساخت آن را برعهده دارد، مورد انتظارتین بازی ایکس باکس در سال 2022 است.

تاریخ انتشار بازی Ark 2 چه زمانی است؟

بازی Ark 2  یک بازی جدید ایکس باکس 2022 محسوب می‌شود و در سال 2022 منتشر خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *