بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022 ؛ بهمراه مهمترین های 2021

هیچ راهی بهتر از تجربه بازی های اکشن برای تخلیه انرژی وجود ندارد. پس با فیگار همراه باشید تا بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022 را به شما معرفی کنیم.

بازی‌های اکشن تقریباً در هر پلتفرمی بسیار محبوب و پرطرفدارند. اکثر بازی‌های اکشن، با ترشح آدرنالین همراه شده‌اند و هیجان زیادی را برای بازیکنان به وجود می‌آورند. ژانر اکشن، شامل بازی‌های متفاوتی از جمله بازی‌های تیراندازی، (بهترین بازی های تفنگی اندروید و آیفون 2022) بازی‌های مبارزه‌ای، بازی‌های ماجراجویی، بازی‌های بتل رویال، بازی‌های پلتفرمر و غیره است.

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022

بهمراه مهمترین های 2021

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022

با وجود به تنوع بازی‌های اکشن، هیجان و بعضاً مبارزاتی است که در آن‌ها وجود دارد. بدین ترتیب، ما نیز تلاش کرده‌ایم تا لیستی از بهترین بازی های اکشن اندروید 2022 و بهترین بازی های اکشن آیفون 2022 برای شما تشکیل دهیم. پس اگر به بازی‌های اکشن علاقه دارید و تجربه بازی‌ها در موبایل را به دیگر پلتفرم‌ها ترجیح می‌دهید، با نوشتار بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022 همراه با فیگار باشید.

Apex Legends Mobile

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های اکشن اندروید 2022

کمی پیش، EA و Respawn Entertainment تصمیم گرفتند بازی بسیار محبوب خود، Apex Legends را به دنیای بازی‌های موبایل نیز بیاورند و آن را به بهترین بازی اکشن اندروید 2022 و یا بهترین بازی اکشن آیفون 2022 تبدیل کنند. طبق گزارش‌ها، این بازی برای اندروید و iOS منتشر، و در دسترس خواهد بود. با این حال، هیچ اطلاعاتی از زمان عرضه این بازی وجود ندارد. اگر شما بازی محبوب Apex Legends را نمی شناسید، این بازی یک بازی علمی تخیلی بتل رویال با شخصیت های مختلف است. این بازی در دوره نستاً کوتاهی، به عنوان یکی از بزرگترین رقبای بازی Fortnite شناخته می‌شد و اکنون نیز قصد دارد تا مقام بهترین بازی اکشن اندروید 2022 و بهترین بازی اکشن آیفون 2022 را کسب کند.

بیشتر بخوانید:

Death City: Zombie Invasion

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی اکشن آیفون 2022

بازی Death City: Zombie Invasion در سبک زامبی عرضه شده است. استراتژی های ذهنی و مهارت های خود را در این مورد از بهترین بازی های اکشن اندروید 2022 و بهترین بازی های اکشن آیفون 2022 شکوفا کنید. داستان بازی در شهر P شروع می‌شود؛ جایی که ویروسی شیوع پیدا کرده و کل شهر جهش یافته و به این ویروس آلوده شده است. برای نجات شهر خود و به خاطر مردم، اسلحه خود را بردارید و راهی جنگ با زامبی ها شوید. جایی که با وجود چالش های خطرناک و وحشتناک، قسم می‌خورید که تک تک آنها را بکشید تا زمانی که شهر را به طور کامل پاک کرده باشید.

این مورد نیز می‌تواند بهترین بازی اکشن اندروید 2022 و بهترین بازی اکشن آیفون 2022 باشد زیرا که برخلاف اکثر بازی‌های تیراندازی، بدون هیچ نیازی به اینترنت، ویژگی‌های یک بازی تمام عیار را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین با توجه به نحوه گیم پلی این بازی، می‌توان آن را در دسته بهترین بازی های اکشن اندروید 2022 و یا بهترین بازی های اکشن آیفون 2022 نیز به حساب آورد.

بیشتر بخوانید:

H1Z1 Mobile

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های 2022 اندروید اکشن

بازی H1Z1 Mobile یک بازی بتل رویال جدید همچون بابجی و یا فورتنایت برای موبایل است که احتمالا از بهترین بازی های 2022 اندروید اکشن و بهترین بازی های 2022 آیفون اکشن خواهد بود. همراه با 150 نفر دیگر از بازیکنان در سراسر جهان، از یک هواپیما به پایین می‌پرید و شروع به جستجو برای نارنجک، اسلحه، کمک‌های اولیه و دیگر مهمات می‌کنید. پس از جمع‌آوری مهمات به جنگ با هرکسی که سر راهتان قرار می‌گیرد خواهید پرداخت و درنهایت نیز آخرین فردی که از میان این 150 نفر زنده بماند، برنده بازی خواهد بود.

همانند اکثر بازی‌ها در این سبک، شما می‌توانید در H1Z1 Mobile به صورت تک نفره، به صورت تیم دونفره با دوستتان، و یا یک جوخه 4 نفره از دوستان و یا غریبه‌های سراسر جهان تشکیل دهید و به رقابت با دیگران بپردازید. بی‌شک این احتمال وجود دارد که H1Z1 Mobile بتواند بهترین بازی 2022 اکشن اندروید و یا بهترین بازی 2022 اکشن آیفون لقب بگیرد.

بیشتر بخوانید:

Shadow Fight 3

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی اکشن اندروید 2022

بازی Shadow Fight 3، دنباله‌ای از بازی محبوب Shadow Fight 2 است. گیم پلی این بازی، بسیار به بازی مشهور و پرطرفدار Mortal Kombat شباهت دارد. در هر مرحله، شما باید با یک شخصیت منفی با ظاهری سایه‌گونه مبارزه کرده و آن را شکست دهید. البته که در هر مرحله، شخصیت منفی‌ای که روبه روی شما قرار می‌گیرد نیز بسیار قوی‌تر از مرحله پیشین خواهد شد.

داستان بازی در رابطه با جهانی است که به سه بخش تقسیم شده است و اکنون در جنگ فرو رفته است. شما نیز در ابتدای بازی، می‌توانید انتخاب کنید که عضور کدام دسته می‌شوید و همانند آن‌ها خواهید جنگید. همچنین استایل مبارزه شما نیز در هر دسته متفاوت خواهد بود. بی‌شک Shadow Fight 3 یکی از بهترین بازی های 2022 اکشن اندروید و جزو بهترین بازی های 2022 اکشن آیفون خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

Beast Quest

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های 2022 آیفون اکشن

آخرین بازی‌ای که از آن به عنوان بهترین بازی 2022 اکشن اندروید و یا بهترین بازی 2022 اکشن آیفون یاد می‌کنیم، Beast Quest نام دارد. داستان بازی درمورد سرزمینی به نام آوانتیا است که به تصرف موجودات پلید و شیطانی درآمده است. برای آزاد کردن ساکنان واقعی آوانتیا، شما باید با موجودات مختلفی به طور همزمان مبارزه کرده و به پایان هر مرحله برسید. از قله‌های برفی به سواحل شنی سفر کرده و گنج‌هایی را که توسط شیاطین تسخیر شده است، بازپس گیرید تا بتوانید خودتان را ارتقاء داده و بهتر از پیش مبارزه کنید.

شما می‌توانید ماموریت‌های روزانه را برای دریفات امتیاز بیشتر بپذیرید و آن‌ها را انجام دهید تا بتوانید سلاح‌های بهتری داشته باشید و قدرتمندتر، با جادوگران بجنگید. پس منتظر چه هستید؟ سلاحتان را بردارید و آماده شوید تا به نبردی حماسی رفته و با شکست دادن جادوگران شیطانی، پادشاهی آوانتیا را از آن خود کنید! شاید یکی از بهترین بازی های 2022 اکشن اندروید و یکی از بهترین بازی های 2022 اکشن آیفون که می‌تواند لذت و هیجان بالایی را به شما بدهد همین بازی باشد.

بیشتر بخوانید:

Diablo Immortal

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های 2022 اندروید اکشن

Diablo Immortal نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که پتانسیل تبدیل شدن به بهترین بازی 2022 اکشن اندروید و بهترین بازی 2022 اکشن آیفون را به طور همزمان دارد. Diablo Immortal یک بازی در سبک MMO RPG و هک اند اسلش است که داستان آن در رابطه با مبارزه با بدی‌ها است. آماده باشید تا به خطرناک‌ترین مکان‌های جهان رفته و با بدی‌‌ها در یکی از بهترین بازی های 2022 اکشن اندروید و بهترین بازی های 2022 اکشن آیفون مبارزه کرده بلکه بتوانید صلح و عدالت را به جهان بازگردانید.

اگر شما با بازی‌هایی همچون Dota 2 آشنا باشید، بی‌شک از سبک بازی باخبر هستید. ترکیب ژانر اکشن و استراتژیک، باعث شده است تا این بازی را در لیست بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022 قرار دهیم.

بیشتر بخوانید:

Warframe Mobile

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های اکشن آیفون 2022

اولین بار در سال 2020 بود که شایعه ساخت نسخه موبایل بازی Warframe منتشر شد. اکنون ساخت نسخه موبایل Warframe به صورت رسمی تایید شده است و قرار است در سال 2022 اکران شود تا بتواند در میان بهترین بازی های 2022 اندروید اکشن و بهترین بازی های 2022 آیفون اکشن قرار گیرد.

با توجه به انتشار نسخه موبایل Warframe، اکنون این بازی تقریباً در تمام پلتفرم‌ها حضور دارد و با استفاده از قابلیت کراس پلتفرم، شما می‌توانید تنها با استفاده از یک تلفن همراه، با دوستانتان در کنسول و یا کامپیوتر مشغول به بازی Warframe شوید.

بیشتر بخوانید:

Alien: Isolation

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی های اکشن آیفون 2021

Alien: Isolation یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید 2021 و بهترین بازی های اکشن آیفون 2021 است. این بازی بسیار خوش‌ ساخت و زیبا است؛ گرافیک خیره کننده بازی درکنار کنترلرهای خوب، آن را به یک اثر متفاوت تبدیل کرده است.

این بازی داستان شخصی به نام داستان آماندا ریپلی را دنبال می‌کند که اتفاقاتی که برای مادر او افتاده است. اکنون زمانی است که بازیکن وارد مشکلات آماندا می‌شود. شما باید از بیگانگان فرار کرده و از دید آن‌ها پنهان شوید. اگر در این امر ناموفق باشید، بیگانگان شما را یافته و شکار خواهند کرد. این بازی یکی از ببهترین بازی های چند نفره از راه دور در ژانر ترسناک که در چند سال اخیر روی موبایل منتشر شده است.

با توجه به گیم پلی چشمگیر این بازی، قطعا لیاقت نام گرفتن به بهترین بازی های اکشن اندروید 2021 و یا بهترین بازی های اکشن آیفون 2021 را دارد. همچنین این بازی با قیمت 14.99 دلار در گوگل پلی قابل دسترسی است؛ اما برای کاربران ایرانی، شما می‌توانید این بازی را از سایت‌های ثانویه به رایگان دانلود و استفاده نمایید. این بازی به صورت تک نفره ساخته و منتشر شده است اما همانند نسخه کامپیوتر، شما می‌توانید از بازی را به همراه دوستانتان نیز تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:

Garena Free Fire Max

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی اکشن اندروید 2021

بازی Garena Free Fire Max یکی از انتخاب‌های گوگل به عنوان بهترین بازی های اکشن اندروید 2021 بوده است؛ البته که ما نیز با این تصمیم موافقیم! این بازی نیز یک بازی بتل رویال مشابه Fortnite و PUBG و Apex Legends و یا حتی H1Z1 Mobile است. بازی در لحظه‌ای آغاز می‌شود که 50 نفر به طور همزمان از یک هواپیما و با استفاده از چتر نجات، بر روی یک جزیره متروک می‌پرند. شما نیز باید با 50 نفری که مقابل شما قرار گرفته‌اند مبارزه کنید کنید تا جان خود را به عنوان آخرین بازمانده نجات دهید.

این بازی مشابه نسخه همتای خود با نام Free Fire که در سال 2017 منتشر شد ساخته شده است. بنابراین طرفداران می‌توانند همانند بازی پیشین، از این بازی نیز به همان اندازه لذت ببرند. با این وجود تغییرات عمده‌ای نسبت به بازی قبلی شامل گرافیک بهتر، انیمیشن های بهبود یافته و موارد دیگر در این بازی رخ داده است. البته، این بدان معنا است که از که این بازی از سخت افزار بالاتری استفاده می‌کند و بدین صورت، به موبایل‌های رده بالاتری برای اجرا نیاز دارد.

در هر صورت، بی‌شک بازی Garena Free Fire Max به طور همزمان یکی از بهترین بازی های اکشن اندروید 2021 و همچنین بهترین بازی های اکشن آیفون 2021 آیفون خواهد بود؛ زیرا که نسخه اصلی این بازی نیز خودش را پیش‌تر به مردم اثبات کرده بود.

بیشتر بخوانید:

PUBG: New State

بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022
بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022, بهترین بازی اکشن آیفون 2021

تنها Free Fire نبود که در سال 2021 نسخه‌ای جدید و بهبود یافته از بازی‌اش را منتشر کرد تا بتواند بهترین بازی اکشن اندروید 2021 و یا بهترین بازی اکشن آیفون 2021 باشد. اکنون بازی محبوب PUBG نیز نسخه‌ای جدید را با نام PUBG: New State برای سال 2021 منتشر کرده‌ است تا از رقابت عقب نماند.

این بازی چندین دهه پس از وقایع بازی اول رخ می‌دهد. اما در هر صورت، وقایع هردو بازی تقریباً یکسان هستند. شما و 99 بازیکن دیگر وارد میدان نبرد می‌شوید و به قصد جان دیگر می‌جنگید تا لحظه‌ای که تنها یک نفر از آن مکان زنده به بیرون آید. چند مکانیک جنگی جدید، نقشه‌های جدید، گرافیک بهتر و دیگر امکانات، از جمله مواردی هستند که در نسخه جدید تغییر یافته‌اند.

مطمئناً این بازی نیز همانند نسخه اصلی یک موفقیت بزرگ است؛ اما تا لحظه‌ای که بخواهیم آن را بهترین بازی اکشن اندروید 2021 و بهترین بازی اکشن آیفون 2021 بنامیم، زمان زیادی باقی است و این بازی به بهبود‌های بسیار زیادی نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین بازی های اکشن اندروید و آیفون 2022

بیشترین بازی اکشن دانلود شده در گوگل پلی کدام بازی است؟

بازی Garena Free Fire با بیش از 500 دانلود، رتبه اول پر دانلودترین بازی اکشن در گوگل پلی را دارد.

مورد انتظارترین بازی اکشن در سال 2022 کدام بازی است؟

بازی Apex Legends Mobile که نسخه موبایل بازی مشهور Apex Legends است، عنوان انتظارترین بازی اکشن را در سال 2022 از آن خود کرده است.
{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”بیشترین بازی اکشن دانلود شده در گوگل پلی کدام بازی است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بازی Garena Free Fire با بیش از 500 دانلود، رتبه اول پر دانلودترین بازی اکشن در گوگل پلی را دارد.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”مورد انتظارترین بازی اکشن در سال 2022 کدام بازی است؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”بازی Apex Legends Mobile که نسخه موبایل بازی مشهور Apex Legends است، عنوان انتظارترین بازی اکشن را در سال 2022 از آن خود کرده است.”}}]}


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *