بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 ؛ بهمراه مهم ترین های کامپیوتر، PS4 و PS5

اگر به تجربه حس ترس و وحشت علاقه دارید، با فیگار همراه باشید تا به بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 به همراه مهم ترین های کامپیوتر، PS4 و PS5 بپردازیم.

بهترین بازی‌های ترسناک، همیشه بازی‌هایی نیستند که شما را به طور مستقیم در مقابل ترس‌های بزرگ و واضح قرار دهند. در اکثر مواقع، بازی‌های ترسناک شما را در مقابل ارواح، هیولاها، غول‌ها و یا حتی شیاطین قرار می‌دهند تا از حضور در کنار آن‌ها وحشت کنید. اما بازی‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند شما را در یک انبار تاریک و مخوف، و یا حتی فضایی ساده‌تر قرار دهند و بدون هیچ محرک واضحی، ترس واقعی را به درون رگ‌هایتان تزریق کنند.

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022

بهمراه مهم ترین های کامپیوتر، PS4 و PS5

شما می‌توانید فهرست نوشتار بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022, بهترین بازی ترسناک 2022 اندروید

بدین صورت، امروز قصد داریم تا بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022  به همراه مهمترین‌های و PS4 و PS5 و بهترین بازی های کامپیوتر ترسناک 2022 بیاندازیم؛ مهمترین‌ها و بهترین آن‌ها را انتخاب نموده و به شما معرفی نماییم. پس اگر به بهترین بازی های اندروید ترسناک 2022 و یا بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر 2022 یا PS4 و PS5 علاقه دارید، با فیگار همراه باشید.

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
ترسناک ترین بازی های اندروید سال 2022, ترسناک ترین بازی های 2022 اندروید

بهتر است تا در ابتداً با بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 شروع کنیم؛ زیرا که امروزه بازی‌های موبایل از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند. بدین صورت، شما می‌توانید نوشتار بهترین بازی های اندروید 2022 آفلاین و بهترین بازی های اندروید 2022 آنلاین را نیز در فیگار مطالعه نمایید. اکنون با ما همراه باشید تا به بهترین بازی های اندروید ترسناک 2022 بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

Alien: Isolation

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
ترسناک ترین بازی های اندروید سال 2022, ترسناک ترین بازی های 2022 اندروید

Alien: Isolation یکی از ترسناک ترین بازی های اندروید سال 2022 جدید در ژانر ترسناک و بقا است. این بازی بسیار خوش‌ ساخت و زیبا است؛ گرافیک خیره کننده بازی درکنار کنترلرهای خوب، آن را به یک اثر متفاوت تبدیل کرده است.

این بازی داستان شخصی به نام داستان آماندا ریپلی را دنبال م‌ کند که اتفاقاتی که برای مادر او افتاده است. اکنون زمانی است که بازیکن وارد مشکلات آماندا می‌شود. شما باید از بیگانگان فرار کرده و از دید آن‌ها پنهان شوید. اگر در این امر ناموفق باشید، بیگانگان شما را یافته و شکار خواهند کرد. این بازی یکی از بهترین بازی های اندروید ترسناک 2022 در ژانر ترسناک که در چند سال اخیر روی موبایل منتشر شده است. همچنین می‌توان این بازی را یکی از ترسناک ترین بازی های 2022 اندروید نیز نامید.

همچنین این بازی با قیمت 14.99 دلار در گوگل پلی قابل دسترسی است؛ اما برای کاربران ایرانی، شما می‌توانید این بازی را از سایت‌های ثانویه به رایگان دانلود و استفاده نمایید. دلیلی وجود ندارد که شما یکی از طرفداران مجموعه Alien باشید و بازی Alien: Isolation را بهترین بازی ترسناک 2022 اندروید می‌دانند.

بیشتر بخوانید:

CASE: Animatronics

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی اندروید 2022 ترسناک, بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022

اگر شما یکی از طرفداران بازی‌های ترسناک هستید و به دنبال بهترین بازی اندروید 2022 ترسناک می‌گردید، هیچ دلیلی وجود ندارد که جلوی شما را از تجربه CASE: Animatronics بگیرد. این بازی در ژانر اکشن و ترسناک عرضه شده است و به جرعت می‌توان گفت یکی از چالش برانگیزترین بازی‌هایی است که می‌توانید در موبایلتان آن را تجربه کنید. داستان در یک اداره پلیس قرار دارد؛ جایی که یک هکر متعصب، کنترل ایستگاه را به دست گرفته و شبکه برق را قطع کرده است. با وجود گیم پلی زیبای حل پازل و زمینه بیظیر، می‌توان CASE: Animatronics را نیز بهترین بازی ترسناک 2022 اندروید محسوب کرد.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر 2022

بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک, بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر
بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک, بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر

اکنون که با بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 آشنا شدیم، قصد داریم تا بهترین بازی های کامپیوتر ترسناک 2022 را به شما معرفی نماییم. با فیگار همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

Choo-Choo Charles

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک, بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر

Choo-Choo Charles یکی از بهترین بازی های کامپیوتر ترسناک 2022 اما کمی غیرمعمول است. در این بازی، بازیکنان با استفاده از یک قطار زنگ زده قدیمی مجهز به مسلسل در یک منطقه حرکت می‌کنند. متأسفانه، کمی بعد متوجه می‌شوید که یک قطار هیولایی با عنکبوت‌های غول پیکر نیز جایی در این منطقه و نزدیکی شما وجود دارد. در شرایطی که مردم شهر و زندگی خود شما در خطر است، شما باید با این موجودات مبارزه کنید. شما از قطار برای رسیدن سریع به مناطق مختلف استفاده می‌کنید، قطعاتی را برای ارتقای قطار خود پیدا می‌کنید و سعی می‌کنید دنیا را از چو-چو چارلز خلاص کنید.

بازی Choo-Choo Charles به صورت انحصاری برای کامپیوتر منتشر خواهد شد و به همین دلیل است که عده زیادی آن را بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک می‌نامند.

بیشتر بخوانید:

Evil Nun: The Broken Mask

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک, بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر

بازی Evil Nun: The Broken Mask نیز یکی دیگر از بازی‌های انحصاری کامپیوتر است که می‌تواند بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک نام بگیرد. این بازی، بازیکنان را در نقش یک کودک قرار می‌دهد.

کودکانی که به یک کمپ تابستانی مذهبی فرستاده شده‌اند، بخیلی زود خود را در مدرسه‌ای وحشتناک محبوس می‌بینند و متوجه می‌شوند که در آن‌جا اسیر شده‌اند. خواهر مدلین که یک راهبه دیوانه و شیطانی است، همراه کودکان است. او به دنبال تنبیه کودکان با یک چکش غول پیکر است و شما باید از است او فرار کنید. بازیکنان باید دزدکی او را دور بزنند، پازل ها را حل کنند و از هوش مصنوعی شیانی این بازی، دور شوند.

بیشتر بخوانید:

 Sons of the Forest

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر 2022, بهترین بازی های کامپیوتر ترسناک 2022

احتمالاً نام بازی The Forest در گوش گیمرها بسیار آشنا باشد؛ بازی The Forest در سال 2018 به طور رسمی منتشر شد و طرفداران بسیار زیادی داشت. این بازی در سبک بقا ساخته شده بود اما معیارهای ترسناک زیادی داشت. داستان کلی، درباره فردی بود که در یک جنگل گم شده است و باید راه فراری بیابد.

اکنون دنباله جدیدی از این بازی به نام Sons of the Forest در دست ساخت است که قصد دارد تا بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر باشد. به نظر می‌رسد که بازیکنان در این بازی، به عنوان شکار برای شکارچیان ماوراءلطیعه به جنگل بازگردند. ما در این بازی منتظر لحظاتی بسیار هولناک همانند نسخه پیشین هستیم؛ با توجه به ویدیوهای منتشر شده از این بازی‌، ما شاهد هیولاهای جدیدی در جزیره هستیم . همچنین به نظر می‌رسد که شما می‌توانید این نسخه را به همراه دوستانتان تجربه نمایید و از عناصر مختلفی که در بازی برای بقا قرار گرفته‌اند، بهره ببرید.

این بازی به صورت انحصاری برای کامپیوتر منتشر خواهد شد. همچنین، تقریباً تمام طرفداران بازی The Forest اطمینان دارند که Sons of the Forest بهترین بازی ترسناک 2022 کامپیوتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ترسناک PS4 2022

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی PS4 2022 ترسناک, بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022

امروزه که کنسول PS5 عرضه شده است، کمتر بازی‌هایی برای PS4 عرضه می‌شوند؛ البته که هنوز بازی‌های متعددی در قالب  بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022 قرار دارند. تقریباً تمام مواردی که در لیست بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022 قرار می‌گیرند، جزو بهترین بازی های ترسناک PS5 2022 نیز قرار می‌گیرند. پس اگر شما از کنسول جدید‌تری استفاده می‌کنید، همچنان لیست بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022 مناسب شما خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

Martha is Dead

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های ترسناک PS4 2022, بهترین بازی PS4 2022 ترسناک

بازی Martha is Dead یک بازی ترسناک روانشناختی اول شخص است که بازیکنان را به سال 1944 می‌برد. جنگ وحشیانه بین آلمانی ها و نیروهای متفقین در کشور ایتالیا ادامه دارد. با این حال، جسد یک زن جوان غرق شده کشف می‌شود و این معما را برجای می‌گذارد که چه اتفاقی در لحظات منتهی به این مرگ افتاده است. بازیکنان برای یافتن حقیقت مشغول به بازی خواهند شد.

این یک بازی با محوریت تراژدی ساخه شده است که با جنگ همراه است. متأسفانه، ما همچنان منتظر عرضه این بازی به بازار هستیم زیرا که مراحل ساخت آن در سال 2021 متوقف شده است. در حال حاضر، این بازی برای انتشار در ماه فوریه 2022 برنامه ریزی شده است. شاید بتوان Martha is Dead را به عنوان یکی از بهترین بازی های ترسناک PS4 2022 دانست اما این بازی انحصاری کامپیوتر نیست! به همین منظور، می‌توان این بازی را در دسته بندی بهترین بازی کامپیوتر 2022 ترسناک نیز قرار داد.

بیشتر بخوانید:

Evil Dead: The Game

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی PS4 2022 ترسناک, بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022

بازی Evil Dead: The Game در مراسم The Game Awards سال 2020 معرفی شد. این بازی شباهت زیادی با بازی Dead By Daylight و یا Friday The 13th: The Game دارد. بازیکن در این بازی، در کنترل شخصیتی مانند Ash را به دست بگیرد و باید با یک تیم همکاری کند تا یک پورتال میان بعدی را ببندند.

با وجود یک پورتال باز در جایی در جنگل، بازیکنان انواع هیولاهای مختلف را خواهند دید که در قلمرو ما ظاهر می شوند. این یک بازی بر حالت چند نفره تمرکز کرده است؛ بنابراین شما می‌توانید با هم به عنوان یک گروه از جهان در برابر این مهمانان ناخواسته دفاع کنید یا می توانید کنترل یک موجود شیطانی را به دست بگیرید و در مقابل گروهی از بازماندگان مبارزه کنید.

Evil Dead: The Game یکی از بهترین بازی های ترسناک PS4 2022 است که به طور همزمان، برای کنسول‌های PS4 و PS5 منتشر خواهد شد. همچنین عده زیادی این بازی را بهترین بازی PS4 2022 ترسناک خطاب می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

بهترین بازی های ترسناک PS5 2022

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022, بهترین بازی PS5 2022 ترسناک

اکنون که با بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022 آشنا شدیم، زمان آن رسیده است تا کنسول‌های قدیمی‌تر را رها کرده و به بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022 بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

Ghostwire Tokyo

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های ترسناک PS5 2022, بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022

بازی GhostWire: Tokyo توسط سازندگان بازی The Evil Within درحال ساخت است تا بهترین بازی PS5 2022 ترسناک نام بگیرد. این بازی، یک بازی اکشن سوم شخص که با ارواح ترسناک در ارتباط خواهد بود. همان زمانی که این بازی در سال 2019 معرفی شد، مشخص بود که یکی از بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022 خواهد بود؛ اما متاسفانه اطلاعات چندانی از آن روز تاکنون منتشر نشده است.

همانطور که از عنوان این بازی مشخص است، داستان آن در شهر توکیو درجریان خواهد بود. طی اتفاقی عجیب، تمامی مردم شهر ناپدید شده‌اند و اکنون شما به عنوان بازیکن، وظیفه دارید تا راز ناپدید شدن مردم را بیابید و این معما را حل کنید. در طی این راه، با ارواح مختلفی سرو کله خواهید زد؛ برخی از آن‌ها خوب و برخی دیگر شیطانی و ترسناک خواهند بود. قطعا این بازی یکی از بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022 خواهد بود که در ژانر اکشن منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

Dead Space Remake

بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022
بهترین بازی های PS5 ترسناک 2022, بهترین بازی PS5 2022 ترسناک

Dead Space یک فرنچایز کلاسیک ترسناک بقا در اوایل دهه 2010 بود. با این حال، پس از سه قسمت اصلی، کمپانی EA از ساخت ادامه این فرنچایز منصرف شد. سالهاست که طرفداران منتظر بودند تا EA فرصتی دوباره به این فرنچایز بدهد. خوشبختانه، بالاخره آن زمان رسید که استودیوی EA روی یک بازسازی مناسب از Dead Space کار کرده و آن را به بهترین بازی PS5 2022 ترسناک تبدیل کند.

توسعه دهندگان به دنبال این هستند که همانند بازی اصلی عمل کنند. البته که این بار، آن‌ها سه بازی کامل دارند که بتواند منبع الهامشان باشد. تاکنون، جزئیات کمی در مورد بازسازی Dead Space منتشر شده است. با این حال واضح است که بازیکنان باری دیگر با موجودات بیگانه وحشتناکی به نام Necromorphs مواجه خواهند شد که سفینه و خدمه آن را آلوده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 به مراه مهم ترین های کامپیوتر، PS4 و PS5 سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

پرسش های متداول در رابطه با بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 بهمراه کامپیوتر، PS4 و PS5

مورد انتظارترین بازی ترسناک در سال 2022 کدام بازی است؟

بازی Evil Dead: The Game که در لیست بهترین بازی های PS4 ترسناک 2022 قرار دارد، مورد انتظارترین بازی ترسناک سال 2022 است.

بهترین بازی اندروید 2022 ترسناک کدام بازی است؟

بازی Alien: Isolation از بهترین بازی های ترسناک اندروید 2022 خواهد بود که بخشی از مجموعه Alien است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *