برترین ابرقهرمانان زن در کمیک های مارول

در میان صدها ابرقهرمان مختلف، قصد داریم تا به برخی از قوی‌ترین و بهترین ابرقهرمانان زن مارول که تاکنون در کمیک‌ها حضور داشته‌اند بپردازیم.

تعداد زیادی از قوی ترین شخصیت های کمیک در مارول، شامل زنان می‌شوند. قدرتمندترین زنان مارول شامل بهترین اعضای انتقام جویان نظیر بیروه سیاه و کاپیتان مارول، تا اعضای مردان ایکس نظیر روگ و یا جین گری می‌شوند.

ابرقهرمانان زن در کمیک‌های مارول نقش بسیار پررنگی را ایفا می‌کنند و تعداد زیادی از آن‌ها تا به حال در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده شدند. در این نوشتار قصد داریم تا برترین ابرقهرمانان زن در کمیک های مارول را به شما معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید:

بهترین ابرقهرمانان زن در کمیک های دی سی

بهترین فیلم های مارول و دی سی

بهترین ابرقهرمانان زن مارول

  • قدرتمندترین زنان مارول را بشناسید

شما می‌توانید فهرست بهترین ابرقهرمانان زن مارول را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
بهترین ابرقهرمانان زن مارول

زنان زیادی در دنیای مارول وجود دارند که می‌توانیم از آن‌ها با عنوان قدرتمند یاد کنیم. با این حال ما می‌توانیم تعداد آن‌ها را کمی محدودتر کنیم. پس با فیگار همراه باشید تا به معرفی و رتبه بندی قوی ترین ابرقهرمان های مونث مارول بپردازیم.

ام (M)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
بهترین ابرقهرمان های مونث مارول

اغلب قدرت فوق‌العاده مونه سنت کروکس به دلیل تمام قدرت‌های دیگری که دارد دست کم گرفته می‌شود. او که اعلب با عنوان ام یا M شناخته می‌شود،‌ عضو مردان ایکس است. این شخصیت با وجود قدرت‌های ذهنی، به قدرت‌های دیگری نیز نظیر سرعت بسیار زیاد تسلط دارد. او حتی می‌تواند گلوله‌ها را در هوا بگیرد.

مونه سنت کروکس یکی از قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول است که حتی توانسته بود در یک بازه زمانی، او بدون شکست خوردن با شی هالک مبارزه کرد. البته که نبرد آن‌ها یک پیروزی کامل نداشت، اما او بلافاصله درخواست مبارزه‌ای مجدد کرد.

شرورهای برتر زن در کمیک های مارول

سایکلاک (Psylocke)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
قوی ترین ابرقهرمان های زن مارول

وقتی مردم به بتسی برادوک فکر می‌کنند، بیشتر به یاد توانایی‌های روانی و البته چاقوی فانتزی دارای انرژی او می‌افتند. اما سایکلاک حتی قدرت‌های کاپیتان بریتانیا را نیز داشته و درحال حاضر این لقب را در کمیک‌ها به دوش می‌کشد.

اگر او به اندازه برادرش برایان برادوک قوی باشد، بدین معناسا که او می‌تواند تا 90 تن وزنه را بلند کند. این یعنی بتسی یکی از قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول در گروه مردان ایکس است.

برترین خدایان مارول در کمیک

روگ (Rogue)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
قوی ترین ابرقهرمان های مونث مارول

روگ می‌تواند به سادگی و تنها با لمس هر شخص،‌ قدرت‌های او را به دست آورد. البته که این قدرت دائمی نیست،‌ اما او یک بار توانست با لمس کاپیتان مارول، قدرت‌های او را برای زمانی طولانی حفظ کند. هرچند که او با این کار، توانست بخشی از خاطرات و شخصیت کارول را نیز با این کار به دست آورد.

در یک بازه زمانی دیگر،‌ روگ به قدرت‌های مرد شگفت انگیز نیست دست یافت. لحظاتی که روگ قدرت دیگر اشخاص را دریافت می‌کند، تبدیل به یکی از بهترین ابرقهرمان های زن مارول در مردان ایکس می‌شود و هرکسی جلودار او نیست.

عجیب ترین ابرقهرمانان مارول

آمریکا چاوز (America Chavez)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
بهترین ابرقهرمانان زن مارول

شخصیت آمریکا چاوز از دنیایی آمده است که سرشار از قدرت‌های مافوق بشری است. درواقع چیزی جز ابرقهرمان‌ها در دنیای او زندگی نمی‌کنند. این باعث می‌شود که آمریکا چازو یک پکیج کامل از قدرت‌های متنوع و شگفت انگیز را به همراه داشته باشد.

آسیب ناپذیری، سرعت بالا و قدرت مبارزه بسیار زیاد، از جمله مواردی است که آمریکا از آن‌ بهرمند است. هرچند که تاکنون کسی او را در قدرت کامل ندیده است. همچنین دیده اشت که آمریکا چاوز می‌تواند به سادگی آزگاری‌ها را نابود کند.

بهترین کمیک های آمریکا چاوز

جین فاستر (Jane Foster)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
بهترین ابرقهرمانان زن مارول

زمانی که جین فاستر برای اولین بار پتک ثور را بلند کرد،‌ تبدیل به مایتی ثور شد. او با قدرتی که به تازگی به دست آورده بود قادر شده بود تا حتی بیش از 100 تن را به سادگی بلند کند. البته که این تنها بخشی از قدرت او بود و ایجاد صاعقه از دیگر قدرت‌های ثور محسوب می‌شد که به جین فاستر رسیده بود.

قدرت جین فاستر زمانی که توانایی کنترل میولنیر را از دست داد و در عوض به یک والکری تبدیل شد، او را کمی ضعیف‌تر کرد. اما او همچنان یکی از بهترین ابرقهرمان های مونث مارول محسوب می‌شود. شما می‌توانید داستان‌های جین فاستر را در بهترین کمیک های مایتی ثور بخوانید.

بهترین کمیک های مایتی ثور

شی هالک قرمز (Red She-Hulk)

قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول
قوی ترین ابرقهرمانان زن مارول

بتسی راس پس از بازگشت به زندگی، تبدیل به شی هالک قرمز شد. از همان لحظه، او قدرت بسیار بالای خود را در مبارزه با گروه ایکس فورس نشان داد. در همین حال،‌ او ثابت کرد که طرفدار عقاید هالک قرمز که از بهترین شرور های مارول است، نیست.

شاید شی هالک قرمز با قدرت کلاس 100 یک ابرقهرمان بسیار قوی باشد، اما همچنان به اندازه خود شی هالک قوی نیست. البته که هیچ‌کدام از شی هالک‌ها در مقابله با هالک اصلی بروس بنر، قدرت چندانی ندارند.

نقد و بررسی سریال She Hulk

آنجلا (Angela)

بهترین ابرقهرمان های زن مارول
بهترین ابرقهرمان های زن مارول

آنجلا دختر اودین و یکی از قاتل‌های منتخب آزگارد بود. از زمان معرفی این شخصیت، او در سراسر جهان مبارزه کرده است. به طور خاص، او موفق شد مستقیماً به هل حمله کند و هلا را در قلمرو خودش شکست دهد تا معشوقش سرا را به زندگی بازگرداند. هرچند که این تازه شروع کار او بود. همچنین آنجلا یکی از اعضای نگهبانان کهکشان بوده و داستان‌های جذابی را با ثور داشته است.

اگرچه اکنون می‌دانیم که آنجلا کمی ضعیف‌تر از ثور است، اما او یکی از قوی ترین ابرقهرمان های زن مارول نیز محسوب می‌شود.

بهترین شرورهای زن در کمیک های دی سی

مگان (Meggan)

بهترین ابرقهرمان های مونث مارول
بهترین ابرقهرمان های مونث مارول

مگان یک جهش یافته است که با جادو نیز ارتباط دارد. این بدین معناست که ماهیت مگان،‌ نیمی جادویی و نیمی جهش یافتگی است. زمانی که او با تیم اکسکالیبور بود، قدرت اصلی او توانایی تغییر شکل و دستکاری عناصر بود.

سطح قدرت طبیعی مگان به او اجازه می‌دهد تا 50 تن را بلند کند. اما ارتباط او با زمین از نظر تئوری به او قدرت نامحدودی می‌دهد. هرچند که این امر به ندرت آزمایش شده و حتی به ندرت مورد استفاده قرار گرفته است.

ترتیب دیدن فیلم ها و سریال های دنیای سینمایی مارول

کاپیتان مارول (Captain Marvel)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
قوی ترین ابرقهرمان های زن مارول

کارول دنورز یک موجود ترکیبی از نژاد انسان و کری است. او یکی از معدود موجودات امپراطوری کری است که به چنین قدرتی دست یافته و تبدیل به یک ابرقهرمان شده است. او می‌تواند به سادگی 100 تن وزن را بلند کند. همچنین او قدرت‌های ویژه‌ای در مبارزه دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، قابلیت پرواز است. تمام این موارد کاپیتان مارول را به یکی از قوی ترین ابرقهرمان های مونث مارول تبدیل می‌کند.

برترین جهان های موازی در کمیک های مارول

شی هالک (She-Hulk)

بهترین ابرقهرمانان زن مارول
بهترین ابرقهرمانان زن مارول

به طور کلی، جنیفر والترز تمام قدرت‌های هالک را دارد. اگرچه میزان قدرت او در مقابل هالک همچنان کمی ابهام دارد،‌ اما او این قدرت‌ها را دارد. همچنین برخلاف هالک، جنیفر والترز تمام این قدرت‌ها را در زمانی که کاملاً هوشیار است حفظ می‌کند.

شی هالک مبارز بسیار قدرتمندی است. او به سادگی می‌تواند قوی ترین ابرقهرمان زن مارول نام بگیرد. همچنین زمانی که جنیفر در حالت Savage She-Hulk قرار گیرد، حتی می‌تواند به قدرتی همانند پسر عمویش، بروس بنر یا همان هالک اصلی دست پیدا کند.

شخصیت هایی که شی هالک می تواند وکیلشان شود

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار بهترین ابرقهرمانان زن مارول سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.


6 thoughts on “برترین ابرقهرمانان زن در کمیک های مارول

  1. واقعا فک کردی شی هالک از اسکارلت ویچ و ناتاشا قوی تره و میتونه شکستشون بده ؟
    خب تو میگی بر اساس شهرت ننوشتیم اینا رو
    ولی فکر کنم قدرت باعث شهرت میشه

    1. اصولاً اگر تکنیک‌ها و قدرت‌های نبرد رو در نظر بگیریم به احتمال خیلی زیاد اسکارلت ویچ شی هالک رو شکست خواهد داد اما هر شخصیت در سایت مارول یک قدرت به عدد داره. برای مثال جین فاستر وقتی مایتی ثور بود قدرت 100 رو داشت و وقتی والکری شد قدرتش به 50 کاهش یافت. این لیست هم براساس همین اعداد تهیه شده نه صرفاً تاکتیک‌های نبرد رو در رو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *