فرادرس

واکنش منتقدان به سریال She Hulk ؛ منتقدان درباره 4 قسمت اول سریال چه فکری می‌کنند؟

واکنش‌های اولیه به چهار قسمت اول سریال  شی هالک: وکیل دادگستری،امروز منتشر شد. در ادامه با فیگار همراه باشید تا به واکنش منتقدان به سریال She Hulk بپردازیم.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول، درحال معرفی شخصیت‌های جدید است. همچنین بخش زیادی از آثار این فاز در قالب سریال‌هایی از دیزنی پلاس منتشر می‌شوند. اکنون نیز پس از مون نایت و میس مارول، نوبت به آخرین سریال دیزنی پلاس در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رسیده است.

واکنش منتقدان به سریال She Hulk

منتقدان درباره 4 قسمت اول سریال چه فکری می‌کنند؟

شما می‌توانید فهرست واکنش منتقدان به سریال She Hulk را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
واکنش منتقدان به سریال She Hulk

سریال شی هالک: وکیل دادگستری، بر شخصیت جنیفر والترز تمرکز دارد که به طور تصادفی، با خون پسر عمویش بروس بنر بخورد کرده و به شی هالک تبدیل می‌شود. این اولین سریال مارول است که همانند ددپول، دیوار چهارم را می‌شکند.

از آنجایی که سریال شی هالک چند روزی تا زمان انتشار فاصله دارد، اعضای مطبوعات توانسته‌اند چهار اپیزود اول آن را مشاهده کنند و بدین صورت، واکنش منتقدان به سریال شی هالک منتشر شد. نظر منتقدان به سریال شی هالک می‌توانند حال و هوای این سریال را به مخاطبان انتقال دهند و باعث شوند تا در تماشا کردن و یا نکردن آن تصمیم گیری کنند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا به دیدگاه منتقدان به سریال شی هالک بپردازیم.

مولی فریمن (molly freeman)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
دیدگاه منتقدان به سریال شی هالک

من 4 قسمت اول شی هالک را دیدم و خوشحالم که می‌توانم بگویم باورنکردنی است! تاتیانا ماسلانی در نقش جنیفر والترز عالی است اما بخش مورد علاقه من این است که سریال شی هالک به خوبی در دنیای سینمایی مارول جا افتاده است و در عین حال یک چیز کاملاً جدید را به ما نشان می‌دهد. نمی‌توانم برای دیدن قسمت‌های بیشتر صبر کنم!

بیشتر بخوانید:

راب کیز (Rob Keyes)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
نظر منتقدان به سریال شی هالک

من 4 قسمت اول شی هالک را تماشا کردم و این یک سریال عالی پس از شی هالک است که هم کیفیت و هم سبک دنیای سینمایی مارول را در دیزنی پلاس ارتقا می‌دهد. شی هالک خنده دارترین محتوای مارول استودیوز تاکنون است.

بیشتر بخوانید:

کوپر هود (Cooper Hood)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
نظر منتقدان به سریال She Hulk

من 4 قسمت اول شی هالک را دیدم و به نظرم لذت بخش بود! این یک کمدی حقوقی خنده دار است که ارتباطات زیادی با دنیای سینمایی مارول دارد.

تاتیانا ماسلانی در نقش جنیفر عالی است! او بسیار بامزه است و جلوه‌های ویژه عمدتاً خوب به نظر می‌رسد. این من را هیجان زده می کند تا بیشتر او را در آینده ببینم!

بیشتر بخوانید:

نورا دومینیک (Nora Dominick)

قسمت‌های اول شی هالک دقیقاً همان چیزی است که می‌خواستم و چه بسا بیشتر. من این قالب کمدی را خیلی دوست دارم. جای تعجب نیست که چرا تایتانا ماسلانی برای نقش جنیفر انتخاب شده است. او دیوار چهارم را می‌شکند، زمانبندی کمدی خوبی دارد، و به خوبی در یک ثانیه عصلی و است و در ثانیه بعد درحال شوخی کردن. من این سریال را می‌پسندم.

بیشتر بخوانید:

کیتلین غرفه (Kaitlyn Booth)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
دیدگاه منتقدان به سریال شی هالک

چهار قسمت اول شی هالک: وکیل دادگستری را دیدم و از آن‌ها لذت بردم. دیدن یک سریال مارول که شبیه به یک سریال واقعی است نه یک فیلم طولانی، خوب است. آن‌ها به خوبی مفهوم اینکه شی هالک نمی‌خواهد قهرمان شود را به نمایش گذاشتند.

بیشتر بخوانید:

لورا (Laura ลอร’า 劳拉)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
واکنش منتقدان به سریال She Hulk

شی هالک با دیگر سریال‌های مارول که شما دیده‌اید بسیار متفاوت است. بسیار شبیه به آلی مک بیل است. زنی در 30 سالگی که فقط سعی می‌کند زندگی‌اش را طی کند و اتفاقات مربوط به هالک رخ می‌دهند. خنده دارد و قابل ربط با آلی مک بیل است.

بیشتر بخوانید:

الکساندر ناوارو (Alexander Navarro)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
واکنش منتقدان به سریال شی هالک

هفته گذشته به لطف دیزنی و مارول استودیوز مثل همیشه از تماشای 4 قسمت اول سریال شی هالک لذت بردم. باید بگم این سریال را حتما باید دید. خنده دارد، سرگرم کننده و در کل تماشایی است. بی‌صبرانه منتظر تماشای بقیه فصل هستم.

بیشتر بخوانید:

بریز رایلی (Breeze Riley)

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
نظر منتقدان به سریال شی هالک

واکنش بدون اسپویل من به 4 قسمت اول سریال شی هالک: وقتی صحبت از جنبه کمدی قانونی به میان می‌آید، کمی از آثار معمول متفاوت می‌شود. با وجود ایفای نقش سرگرم کننده تاتیانا ماسلانی، به نظرم جنیفر حداقل در نیمه اول سریال، یک شخصیت توسعه نیافته است.

بیشتر بخوانید:

استفانی رامیرز (Stephanie Ramirez)

شما در این سریال به یکی از مخاطبان شی هالک در ماجراجویی‌های دروانه وارش تبدیل می‌شوید. این سریال کمدی است اما در مورد مسائل عمیق زندگی نیز صحبت می‌کند. والترز به یک شخصیت قوی تبدیل می‌شود اما این بدان معنا نیست که مردم به او به عنوان یک فرد عادی نگاه می‌کنند. به ویژه در دنیایی که غالباً در سلطه مردان است.

بیشتر بخوانید:

نتیجه گیری

واکنش منتقدان به سریال She Hulk
واکنش منتقدان به سریال شی هالک

چندین موضوع مشترک در نظر منتقدان به سریال She Hulk وجود دارند. برای مثال، تقریباً تمامی منتقدان انتقام تاتیانا ماسلانی در نقش شی هالک را مورد تحسین قرار دادند. همچنین آن‌ها اظهار نظراتی در رابطه با اینکه او به خوبی نقش یک شخصیت کمدی و در جای مناسب جدی را بازی کرده است.

با توجه به اینکه سریال جدید مارول یک ماجراجویی کمدی قانونی خواهد بود، باید دید که مخاطبان عموم چه واکنشی به آن‌ خواهند داشت. به طور معمول، جنبه‌های قانونی در بسیاری از سریال‌های ژانر می‌تواند به جهات مختلفی پیش رود اما همیشه دقیق نیست.

تاکنون به استثنای و وات ایف، اکثر سریال‌های دنیای سینمایی مارول در دیزنی پلاس تنها یک فصل داشتند و به نظر نمی‌رسد که فصل دوم آن‌ها ساخته شود. حتی اگر فصل دوم شی هالک ساخته نشود، طرفداران می‌دانند که قطعا این شخصیت را در آینده دنیای سینمایی مارول مجدداً مشاهده خواهیم کرد. شاید هم اگر سریال شی هالک یک موفقیت برای دیزنی پلاس باشد، مارول چراغ سبز به فصل دوم آن نشان دهد و در آینده شاهد ساخت ادامه آن خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار واکنش منتقدان به سریال She Hulk سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با واکنش منتقدان به سریال She Hulk

کدام بخش از سریال شی هالک مورد پسند منتقدان واقع شد؟

اکثر منتقدان انتخاب تاتیانا ماسلانی را برای نقش جنیفر والترز یا شی هالک تحسین کرده‌اند.

ژانر سریال شی هالک چیست؟

سریال شی هالک در ژانر کمدی، ماجراجویی و اکشن دسته بندی شده است و به طور کلی یک کمدی حقوقی خواهد بود.


One thought on “واکنش منتقدان به سریال She Hulk ؛ منتقدان درباره 4 قسمت اول سریال چه فکری می‌کنند؟

 1. سلام.
  نمیدونم چه نگاه تبعیض آمیز مسخره ای شده که نگاه مرد و زن جنسی شده و بعد میان میگن جنسیتی نبینید و یکسری پرت و پلا میگن و آخرش میگن ((دنیای مردانه ، گفته خانم استفانی رامیرز : به ویژه در دنیایی که غالباً در سلطه مردان است))
  خود فمینیسم ها از همه بیشتر عامل تبعیض جنسیتی هستن ، نگاه دوگانه ای دارن و در عمل کاملا دارن زن و مرد رو جدا میکنن و در حرف میگن، نه به تبیض !
  تو این چند هزار سالی که بشر عمر داره ، مگه خانم ها کجا بودن ؟ هر دو در کنار هم. حتی تو فیلم های سوپر هیرو اگر نقش اصلی نبودن نقش مکمل که بودن. حالا جدیدا داره سوپر هیرو زن هم کم کم جا میوفته.(به نوبه خود خوب و جالبه)
  نگاه بعضیا یه جوریه انگار تو چند ده هزار قبلی زمین در سیطره مردها بوده و یهو زن ها از فضا وارد شدن و میخوان به سلطه مردها خاتمه بدن.
  حالم از این نگرش به هم میخوره
  شما برابری میخوای هم میتونی بری تو معدن کار کنی ، تو دکل های نفتی، کارگرها ساختمانی و باربری ها، تو خیلی جاهای دیگه.
  خیلی از فمینیسم ها مشکل نابرابری ندارن ، فقط و فقط مشکل شون دیده نشدن و چهره نشدن (تشویق و هورا میخوان) هست. فقط همین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *