امیر تتلو فری فایر ؛ امیر تتلو وارد بازی‌های موبایلی شد ؟!

طبق ادعای برخی از کاربران فضای مجازی امیر تتلو یکی از شخصیت‌های جدید بازی Free Fire خواهد بود. با نوشتار امیر تتلو فری فایر همراه فیگار بمانید.

امیر تتلو فری فایر شد آیا مودی کینگ امیر تتلو است؟ این سوالی است که چند روز است بین طرفداران این بازی هیجان انگیز می‌چرخد. در ضمن شما می‌توانید با مقاله هک جم فری فایر در رابطه با این بازی بیشتر بدانید و اگر علاقه‌مند به این بازی هستید حتما این مقاله بسیار به شما کمک خواهد کرد.

امیر تتلو فری فایر

امیر تتلو در بازی‌های موبایلی وارد شد ؟!

«امیر تتلو» خواننده رپ ایرانی ساکن ترکیه، با شایعات اینکه او یکی از کاراکترهای بازی فری فایر شده است خبر ساز شد با بررسی این خبر با نوشتار امیر تتلو فری فایر همراه ما بمانید.

برخی از کاربران فضای مجازی ادعا کرده‌اند امیر تتلو، خواننده رپ ساکن ترکیه یکی از شخصیت‌های جدید بازی Free Fire که یک بازی موبایلی است، شده. گویا امیر تتلو خواننده جنجالی به شخصیت های بازی فری فایر اضافه شده است. خبر شوکه کننده ای که باعث شده هواداران او به وجد بیایند.

بیشتر بخوانید:

کاربری در توییتی درباره این موضوع نوشته و اشاره کرده است که کاراکتر مودی کینگ از روی یک خواننده ایرانی رپ به نام امیر تتلو ساخته شده و به تازگی به اکانت های این بازی اضافه شده است. با نوشتار تتلو در فری فایر همراه فیگار باشید.

امیر تتلو فری فایر

امیر تتلو فری فایر, فری فایر امیر تتلو, تتلو فری فایر, تتلو در فری فایر, امیر تتلو در فری فایر
امیر تتلو فری فایر, فری فایر امیر تتلو, تتلو فری فایر, تتلو در فری فایر, امیر تتلو در فری فایر

همانطور که در عکس می‌بینید، یک کاربر در توئیتر درباره این موضوع نوشته و اشاره کرده است، کاراکتر “مودی کینگ” از روی یک خواننده ایرانی رپ به نام امیر تتلو ساخته و به بازی Free Fire اضافه شده است.

بعد از انتشار این خبر بسیاری از کاربران گیمر های ایرانی برای صحت این خبر نسخه جدید بازی فری فایر را دانلود کردند تا ببینند آیا امیر تتلو به شخصیت های این بازی اضافه شده است یا خیر. برخی از کاربران معتقدند که این حساب کاربری یک حساب فیک است و خبر منتشر شده دروغ است.

درواقع برخی از کاربران ایرانی که اصل ماجرا برایشان اهیمت داشته، مدعی شده اند که این خبر حقیقت ندارد. به گزارش وقت صبح ممکن است این اکانت، یک حساب کاربری فیک باشد.

بیشتر بخوانید:

وقتی که کاراکتر مودی کینگ در بازی فری فایر را انتخاب کنید شخصیتی را مشاهده خواهید کرد که با تتو های مختلف و شکل و شمایلی با امیر تتلو مواجه خواهید شد. این بازی دارای گرافیک خوبی می‌باشد و همین باعث شده که گوشی های میان رده هم بتوانند آن را بارگیری کنند. هدف شما در این بازی این است که در مقابل دشمنان خود زنده بمانید.

Free Fire، یک بازی موبایلی و هیجانی است. این بازی با فرود به کمک چتر در یک جزیره و تلاش برای بقا آغاز می‌شود. در این بازی باید برای زنده ماندن اقدام به جمع آوری سلاح کنید و دشمنانتان را شکست دهید.

به جز شما، 39 کاربر دیگر هم در جزیره حاضر هستند و رقیب شما برای بقا محسوب می‌شوند. کسی که بتواند تا پایان بازی زنده بماند، برنده خواهد بود. Free Fire در دو نسخه اندروید و آیفون موجود است. با نوشتار امیر تتلو در فری فایر همراه فیگار باشید.

امیر تتلو فری فایر, فری فایر امیر تتلو, تتلو فری فایر, تتلو در فری فایر, امیر تتلو در فری فایر
امیر تتلو فری فایر, فری فایر امیر تتلو, تتلو فری فایر, تتلو در فری فایر, امیر تتلو در فری فایر

درواقع بازی فری فایر یک بازی معروف موبایل ای بوده که گیمر ها باید با استفاده از کاراکترهای آن برای زنده ماندن تلاش کنند و با جمع آوری سلاح به جنگ دشمنان بروند شخصیتی که گیمر ها بر عهده دارند در یک جزیره گیر افتاده و ۳۹ کاربر دیگر هم در این جزیره حاضر هستند و باید شما برای بقا تلاش کنیم و به جنگ رقبای دیگر بروید.

انتقادات زیادی از این بازی وجود دارد. این بازی از گیم پلی فوق العاده ای برخوردار است و کنترل شخصیت شما در این بازی ساده می باشد. علاوه بر این این بازی از گرافیک فوق العاده برخوردار است که این فاکتورها دست به دست هم داده تا یک امتیاز بسیار خوب برای فری فایر بسازند.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار امیر تتلو فری فایر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


One thought on “امیر تتلو فری فایر ؛ امیر تتلو وارد بازی‌های موبایلی شد ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *