لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز 23 آبان 1400

برای مشاهده لیست کامل قیمت کنسول های بازی امروز، در ادامه این نوشتار می‌توانید از قیمت های روز کنسول های بازی آگاهی پیدا کنید.

به هم ریختگی کل بازار امروز کشورمان باعث شده سیستم کاهش یا افزایش قیمت تمام محصولات داخلی و خارجی که شامل قیمت کنسول های بازی هم می‌شود، به سرعت برق و باد و حتی گاهی اوقات به چند ثانیه یک بار برسد.

درواقع این امکان وجود دارد که شما با بخرم نخرم گفتنتان میلیون‌ها تومان از جیبتان برود، به همین سادگی! و برعکس… ممکن است با بخرم نخرم گفتنتان میلیون‌ها تومان به جیب بزنید! وضعیت عجیبیست که عصر تکنولوژی یا دنیای ناپایداری برای ما ایجاد کرده است… به همین دلایل قیمت‌ کنسول های بازی را به صورت روزانه و آپدیت در اختیار شما قرار می‌دهیم تا کمی از بار تخمین زدن‌های بخرم یا نخرم‌های شما کاهش پیدا کند؛ پس با نوشتار لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز همراه سایت فیگار بمانید.

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی

امروز 23 آبان 1400

فهرست کنسول هایی که در ادامه نوشتار لیست قیمت کنسول های بازی امروز جهت به اطلاع رساندن قیمت های روزشان برای شما معرفی شده‌اند به شرح زیر است:

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
لیست قیمت روز کنسول بازی, لیست قیمت روز کنسول های بازی, قیمت کنسول بازی امروز 23 آبان

موضوع افزایش و کاهش قیمت محصولات داخلی و خارجی به وضوح در بازار کنسول های بازی های ویدیویی و لوازم جانبی آن‌ها نیز دیده می‌شود، و هر لحظه قیمت دستگاه‌ها و کنترلرها بالا و پایین می‌شود.

کوچک‌ترین تغییر در ارزش دلار، چنان تلورانسی گسترده و همه‌گیر طور را در بازار ایجاد می‌کند و برعکس با چنان آرامشی همین بازار روبرو می‌شود که یاد آرامش قبل از طوفان می‌افتیم. در واقع ارامشی در کار نیست، در عصر تکنولوژی به شکل همیشگی در راستای دلهره‌ای خاص، غریب اما اشنا سپری می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

ما در نوشتارهای به روز شده‌ی لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز تمام سعیمان را می‌کنیم تا کمی از نا آرامی‌ها و دغدغه‌های تلورانسی‌طور شما در رابطه با قیمت روز کنسول های بازی کم کنیم.

در هر صورت اگر یکی از علاقه‌مندان به بازار کنسول های بازی هستید، یا در می‌خواهید در مقطعی یک کنسول بازی جدید از جمله کنسول‌های نسل جدید را خریداری کنید، یا کنترلر و تجهیزاتی مثل هدست نو نیاز دارید، بدون شک در نوشتار قیمت کنسول بازی امروز با جدیدترین قیمت‌های بازار آشنا شوید تا قبل از مراجعه به فروشگاه‌های متعددی که وجود دارند، سردرگم نشوید.

قیمت روز کنسول های بازی و لوازم جانبی

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز 23 آبان 1400

کنسول بازی ویدیویی یک دستگاه الکترونیکی است که سیگنال یا تصویری را برای نمایش یک بازی ویدیویی که می‌توان با کنترلر بازی انجام داد، خروجی می‌دهد. اینها ممکن است کنسول‌های خانگی باشند که عموماً در یک مکان دائمی متصل به تلویزیون یا سایر دستگاه‌های نمایشگر قرار می‌گیرند و با یک کنترلر بازی جداگانه کنترل می‌شوند، یا کنسول‌های دستی که شامل واحد نمایشگر و عملکردهای کنترل‌کننده خود هستند که در دستگاه تعبیه شده است و می‌توان آن‌ها را در هر مکانی بازی کرد.. کنسول‌های هیبریدی عناصر هر دو کنسول خانگی و دستی را ترکیب می‌کنند.

کنسول‌های بازی ویدیویی شکلی تخصصی از رایانه‌های خانگی هستند که برای انجام بازی‌های ویدیویی طراحی شده‌اند و با در نظر گرفتن مقرون به صرفه بودن و دسترسی به عموم مردم طراحی شده‌اند، اما فاقد قدرت محاسباتی خام و سفارشی‌سازی هستند. سادگی تا حدی از طریق استفاده از کارتریج‌های بازی یا سایر روش‌های ساده شده توزیع به دست می‌آید و تلاش برای راه اندازی بازی را آسان می‌کند.

بیشتر بخوانید:

با این حال، این مسئله منجر به فرمت‌های اختصاصی در همه جا می‌شود که رقابت برای سهم بازار ایجاد می‌کند. کنسول‌های اخیر تلاقی بیشتری با رایانه‌های خانگی نشان داده‌اند، که انتشار بازی‌ها بر روی چندین پلتفرم را برای توسعه‌دهندگان آسان می‌کند. علاوه بر این، کنسول‌های مدرن می‌توانند به‌عنوان جایگزینی برای پخش‌کننده‌های رسانه با قابلیت پخش فیلم و موسیقی از رسانه‌های نوری یا سرویس‌های رسانه‌ای استریم عمل کنند.

تولیدکنندگان متعددی در تاریخ بازار کنسول‌ها آمده‌اند و رفته‌اند، همیشه دو یا سه رهبر برتر در بازار وجود داشته‌اند که بازار فعلی توسط سونی (با نام تجاری پلی‌استیشن خود)، مایکروسافت (با برند ایکس‌باکس) رهبری می‌شود. و نینتندو (در حال حاضر کنسول سوییچ و مشتق سبک وزن آن را تولید می‌کند). در ادامه توجه شما را به لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز 23 آبان 1400 جلب می‌کنیم.

لیست قیمت روز کنسول بازی پلی استیشن 5

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
قیمت روز کنسول پلی استیشن 23 آبان, قیمت کنسول پلی استیشن امروز در بازار, قیمت کنسول بازی امروز در بازار
 • پلی استیشن 5 : 25 میلیون و 500 هزار تومان
 • پلی استیشن 5 (نسخه دیجیتال) : 23 میلیون و 200 هزار تومان
 • پلی استیشن 5 دیجیتال : 23 میلیون و 200 هزار تومان
 • کنترلر دوال‌سنس : 1 میلیون و 750 هزار تومان
 • هدست پلاس 3D : دو میلیون و 380 هزار تومان
 • هدست پلی استیشن VR : پنج میلیون تومان

لیست قیمت روز کنسول های بازی ایکس باکس سری ایکس و اس

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
قیمت روز کنسول ایکس باکس 23 آبان, قیمت کنسول ایکس باکس امروز در بازار
 • ایکس باکس سری ایکس (1 ترابایت) : 18 میلیون و 700 هزار تومان
 • ایکس باکس سری اس (512 گیگابایت) : 9 میلیون و 800 هزار تومان
 • کنترلر ایکس باکس سری ایکس/اس : 1 میلیون و 800 هزار تومان

قیمت کنسول بازی امروز 23 آبان – پلی استیشن 4

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
قیمت روز کنسول پلی استیشن 23 آبان, قیمت کنسول پلی استیشن امروز در بازار, قیمت کنسول بازی امروز در بازار
 • پلی استیشن 4 (اسلیم 1 ترابایت) : 12 میلیون و 900 هزار تومان
 • پلی استیشن 4 (پرو 1 ترابایت) : 17 میلیون و 500 هزار تومان
 • کنترلر پلی استیشن 4 (دوال‌شاک 4) : 1 میلیون و 650 هزار تومان

ایکس باکس وان

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
قیمت روز کنسول ایکس باکس 23 آبان, قیمت کنسول ایکس باکس امروز در بازار
 • ایکس باکس وان اس دیجیتال (1 ترابایت) : 8 میلیون و 800 هزار تومان
 • ایکس باکس وان ایکس (1 ترابایت) : 11 میلیون و 900 هزار تومان
 • کنترلر ایکس باکس وان : 1 میلیون و 650 هزار تومان
 • هدست بی‌سیم ایکس باکس : 4 میلیون و 600 هزار تومان
 • هدست استریو ایکس باکس : 2 میلیون و 800 هزار تومان

قیمت کنسول بازی امروز در بازار – نینتندو سوییچ

لیست قیمت کنسول های بازی و لوازم جانبی امروز
قیمت روز کنسول نینتندو 23 آبان, لیست قیمت روز کنسول بازی, لیست قیمت روز کنسول های بازی
 • نینتندو سوییچ (OLED) : 12 میلیون تومان
 • نینتندو سوییچ : 9 میلیون و 500 هزار تومان
 • نینتندو سوییچ لایت : 6 میلیون و 300 هزار تومان

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار قیمت کنسول بازی امروز در بازار سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *