ساختن زمین در دنیای متاورس [+آموزش کامل ساخت خانه در متاورس]

ساخت خانه در متاورس نه تنها جذاب، بلکه امری سود آور است. پس تا انتهای این نوشتار با فیگار باشید تا چگونگی ساخت زمین در متاورس و کسب درآمد از آن را بیاموزید.

متاورس آینده ارتباطات است. در آینده، شما می‌توانید با استفاده از متاورس، دوستان خود را در سراسر کره زمین ملاقات کنید. اما حتی همین حالا نیز تعداد زیادی از بهترین پروژه های متاورس وجود دارند. درحال حاضر متاورس‌های متنوعی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید. در چنین شرایطی، شاید شما به فکر ساخت یک ویلا و یا حتی ساخت آپارتمان در متاورس باشید. پس باید آموزش ساخت خانه در متاورس را بیاموزید.

ساخت زمین در متاورس

به همراه آموزش کامل ساخت خانه در متاورس

شما می‌توانید فهرست ساخت زمین در متاورس را در یک نگاه در لیست زیر مشاهده کنید:

مقالات مرتبط:

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس

رشد بسیار بالای قیمت زمین‌ها در متاورس، باعث شده است تا عده زیادی تصمیم به ساخت ویلا در متاورس بگیرند. دلیل این امر، افزایش قیمت بسیار بالای یک زمین است. اگر شما بنایی زیبا و بزرگ را در زمین خود بسازید، افراد مختلف حاضرند تا پول بیشتری بابت خرید این زمین به شما پرداخت کنند.

به یاد داشته باشید که ساحت زمین متاورس امری است که باید مرحله به مرحله انجام شود. شما باید تمامی جوانب را درنظر بگیرید تا بتوانید به نتیجه مطلوب نهایی برسید. پس در ادامه با فیگار همراه باشید تا تمامی مراحل ساخت زمین در متاورس را به شما ارائه دهیم.

انتخاب متاورسساخت زمین در متاورس

در مرحله اول، شما باید بتوانید متاورس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هر متاورس، از قواعدی که برای آن تنظیم شده است پیروی می‌کند. برای مثال، ساخت آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند تنها به چند کلیک و چندین ماه زمان نیاز دارد؛ اما در متاورس Sandbox، شما باید همانند یک طراح بازی، زمین خود را طراحی نمایید. این اختلاف‌ها باعث می‌شود تا ساخت زمین در برخی متاورس‌ها ساده‌تر، و در برخی دیگر سخت‌تر شوند.

البته که انتخاب متاورس نیازمند معیارهای دیگری نیز می‌باشد. برای مثال، شما باید از اعتبار متاورسی که انتخاب می‌کنید اطمینان حاصل کنید. اگر این متاورس ویژگی منحصر به فردی نداشته باشد، همانند شت کوین‌ها پس از مدتی ارزش خود را از دست داده و زمین شما نیز فاقد ارزش مادی می‌شود. پس باید متاورسی را انتخاب نمایید که توسط افراد متخصص تایید شده باشد.

بیشتر بخوانید:

کیف پول دیجیتال

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت ویلا در متاورس

اکنون که متاورس مورد نظر را انتخاب کرده‌اید، باید کیف پول دیجیتال خود را به متاورس متصل نمایید. این امر باعث می‌شود تا شما در این متاورس، دارای هویت شده و بتوانید از تمامی امکانات استفاده نمایید. اگر شما همچنان یک کیف پول دیجیتال ندارید، می‌توانید نوشتار بهترین کیف پول های ارز دیجیتال را مطالعه نمایید.

برای انتخاب کیف پول دیجیتال، باید اطمینان پیدا کنید که کیف پول شما از فناوری NFT پشتیبانی می‌کند. سپس باید سازگاری آن را با بلاکچین متاورس مورد نظر مورد بررسی قرار دهید. لازم به ذکر است که زمین‌های متاورس به صورت NFT عرضه شده و در کیف پول دیجیتال شما ذخیره می‌شوند. اگر با NFT آشنایی ندارید، مطالعه نوشتار ان اف تی (NFT) چیست؟ به شما پیشنهاد می‌شود.

بیشتر بخوانید: متاورس چیست ؛ از آموزش تا راه‌های رستگاری !

انتخاب بنا

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند

پیش از خرید زمین در متاورس شما باید بنای مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای مثال، اگر شما قصد ساخت ساخت برج در متاورس آپلند را داشته باشید، باید زمینی متناسب با آن را انتخاب نمایید. شما می‌توانید یک خانه کوچک را برای خودتان ساخته، و یا یک برج بزرگ ساخته و واحدهای آن را به دیگران اجاره دهید! در هر صورت، شما باید پیش از هر اقدامی، نوع بنای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش متاورس ؛ از بازی تا خرید و فروش و کسب درآمد

انتخاب زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت برج در متاورس آپلند

اکنون که شما نوع بنا را انتخاب کرده‌اید، باید زمین خود مطابق آن انتخاب نمایید. برای مثال، اگر شما قصد دارید تا با ساخت یک برج واحدهایی آن را اجاره دهید، باید برج خود را در مکان‌های شلوغ و مهم بنا کنید. زیرا اگر شما زمینی دور افتاده داشته باشید، حتی بهترین ساختمان نیز نمی‌تواند کاربران را به سمت زمین شما بکشاند.

یکی دیگر از نکات مهم انتخاب زمین، متراژ آن است. متراژ یک زمین عادی در متاورس‌های مختلف متفاوت است. اما به طور کلی، شما باید از وجود فضای کافی برای ایجاد بنا اطمینان پیدا کنید. اگر فضای کافی برای ساخت آپارتمان در متاورس وجود نداشته باشد، شما تنها پول خود را خرج خرید یک زمین بیهوده کرده‌اید.

بیشتر بخوانید: بهترین فیلم ها و سریال های متاورسی

خرید زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت خانه روی زمین مجازی متاورس آپلند

اکنون که با صفر تا صد خرید زمین در متاورس آشنا شده‌اید، تنها باید خرید خود را نهایی نمایید. بدین منظور، از اتصال کیف پول به متاورس اطمینان حاصل کرده و زمین مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس از وجود هزینه کافی در کیف پول خود اطمینان حاصل کرده و در این صورت، بر گزینه خرید کلیک نمایید. با توجه به قواعد متاورس مورد نظر، خرید شما انجام ده و NFT زمین به کیف پول دیجیتال شما منتقل می‌شود. اکنون شما می‌تواند به زمین خود دسترسی یافته و ساخت ویلا در متاورس را آغاز نمابید.

بیشتر بخوانید:

 تقسیم بندی زمین

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

احتمالاً زمینی که شما خریده‌اید، به طور دقیق با متراژ مورد نیاز بنای شما یکی نیست. شاید زمین شما کمی بزرگ‌تر باشد و در چنین مواقعی، قطعاً شما قصد ندارید تا بخش اضافی زمین شما بیهوده باقی بماند. شما می‌توانید زمین خود را به چند بخش تقسیم کرده و به هرکدام به صورت مجزا رسیدگی نمایید!

این امر در هر متاورس به صورت شکل صورت می‌گیرد. برای مثال، در برخی متاورس‌ها شما امکان تقسیم بندی را ندارید. پس تنها باید زمین خود را در ذهنتان تقسیم کرده و به صورت فرضی بنای خود را در بخشی از آن بسازید. اما در برخی از دیگر متاورس‌ها، شما می‌توانید زمین خود را به بخش‌هایی کوچک‌تر تقسیم نمایید.

بیشتر بخوانید: بهترین توکن های NFT

آغاز ساخت و ساز

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند

مرحله ساخت و ساز در هر متاورس کاملاً متفاوت است. بدین صورت، ما قصد داریم تا نمونه‌ای از چند متاورس متفاوت را به شما ارائه دهیم. این امر باعث می‌شود تا شما بتوانید از هر متاورسی که انتخاب می‌کنید، آشنایی بیشتری با نحوه ساخت و ساز داشته باشید. با فیگار همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت خانه در متاورس سندباکس

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت آپارتمان در متاورس

سندباکس (Sandbox) نه تنها یک متاورس، بلکه جزو بهترین بازی های بلاکچین 2022 است. اگر شما یک زمین را در سندباکس خریداری نمایید، شما باید صفر تا صد‌ آن را به معنای واقعی بسازید. سندباکس دارای یک محیط ادیتور زمین است. این محیط بسیار قدتمند و متنوع است. شیوه کار آن بدین شکل است که شما امکان طراحی یک بازی کامل را در زمین خودتان دارید.

همانند یک سازنده بازی ویدیویی، کار خود را آغاز کرده و بازی‌ای بسیار متفاوت بسازید. با این تفاوت که این بازی بخشی از یک متاورس است و افراد مختلف نیز می‌توانند از آن بهره ببرند. شاید ساخت ویلا در متاورس امری نسبتاً سخت به نظر آید، اما آزادی عمل و امکانات بسیار زیاد سندباکس، باعث می‌شود تا افراد زیادی ترجیح دهند تا یک مرکز تفریحی بزرگ را در سندباکس ایجاد کنند!

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, آموزش ساخت خانه در متاورس آپلند

در سوری دیگر، ساخت خانه روی زمین مجازی متاورس آپلند تفاوت بسیار زیادی به سندباکس و برخی دیگر از متاورس‌ها دارد. اگر متاورس سندباکس را به یک بازی ساخت و ساز تشبیه کنیم که شما می‌توانید در آن با استفاده از امکانات موجود هرچیزی بسازید، نحوه ساخت خانه روی زمین مجازی متاورس آپلند به بازی‌های استراتژیک شباهت بیشتری دارد.

به طور کلی، شما برای ساخت خانه روی زمین مجازی متاورس آپلند هیچ زحمتی نمی‌کشید. تنها کافی است تا دستور ساخت برج در متاورس آپلند را به متوارس داده و منتظر بمانید. البته درنظر داشته باشید که این انتظار، احتمالاً کمی طولانی خواهد بود. گاهاً ساخت ساخت برج در متاورس آپلند می‌تواند بین یک تا سه سال زمان ببرد! همچنین هنگامی که آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند در دست ساخت می‌باشند، شما اجازه فروش زمین خود را ندارید. پس باید درنظر بگیرید که ساخت آپارتمان و ویلا در متاورس آپلند به معنای واقعی، یک سرمایه گذاری بزرگ و طولانی مدت است.

بیشتر بخوانید:

کسب درآمد از ساخت زمین متاورس

ساخت زمین در متاورس
ساخت زمین در متاورس, ساخت ویلا در متاورس

اکنون که شما با نحوه ساخت برج و ساخت آپارتمان در متاورس آشنایی دارید، شاید به دنبال راهی برای کسب درآمد از این راه باشید. راه‌های متعددی برای کسب درآمد از متاورس وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها در نوشتار آموزش کسب درآمد در متاورس آشنا شوید. اما اکنون قصد داریم تا به طور اختصاصی، راه های کسب درآمد از ساخت زمین در متاورس را بررسی نماییم.

پیش‌تر نحوه ساخت زمین در متاورس Sandbox را برای شما شرح دادیم. همانطور که می‌دانید، این متاورس و برخی از متاورس‌های دیگر، شیوه نسبتاً پیچیده‌ای برای ساخت زمین دارند. پس اگر شما بتوانید ساخت زمین در متاورس سندباکس را بیاموزید، شاید بتوانید برای دیگران کار کنید! افراد زیادی وجود دارند که دانش کمی از ساخت زمین در این متاورس بهرمند هستند و حاضرند تا مبلغی پول به دیگران پرداخت کرده تا این کار را برایشان انجام دهد.

یکی دیگر از روش‌هایی که به کسب درآمد ختم می‌شود، ساخت زمین خوتان و استفاده از آن است. درواقع شما می‌توانید یک آپارتمان یا برج را ساخته و واحدهای آن را به طور مدام به دیگران اجاره دهید! بدین صورت، شما می‌توانید درآمدی همیشگی داشته باشید. البته که می‌توانید مکانی تفریحی درست کرده و رویدادهای گوناگون را در زمین خود برگزار کنید. این مورد باعث می‌شود تا شما بتوانید شخصاً همه چیز را کنترل کرده و درنهایت نیز به سود برسید.

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ساخت زمین در متاورس سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان عزیز می‌توانید به اینستاگرام فیگار جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

پرسش های متداول در رابطه با ساخت زمین در متاورس

ساخت زمین در متاورس چگونه است؟

بسته به ساختار و قواعد متاورسی که انتخاب کرده‌اید، باید یک زمین خریده و سپس به ساخت و ساز در این زمین بپردازید.

کسب درآمد از ساخت زمین در متاورس چگونه است؟

شما می‌توانید همانند یک پیمان‌کار، نحوه ساخت زمین را آموخته و در زمین افراد مختلف به ساخت و ساز بپردازید تا بتوانید از آن‌ها حقوق دریافت نمایید.


2 thoughts on “ساختن زمین در دنیای متاورس [+آموزش کامل ساخت خانه در متاورس]

  1. ممنون از اموزش ساخت خانه در متاورس، در اولین قدم باید زمین بخرید که خودش اقدامات و اطلاعات خاصی داره. بهتره که قبلش اموزش ببینید. راحت میتونید تو پلتفرم های مختلف زمین بخرید.

  2. سلام
    آنقدر سئوال درذهن متبادر میسود که انتها ندارد،اماسئوال مهم؟اگر زمینی بخربم هزار دلار ویک آپارتمان مثلا چهارطبقه سه هزار دلاری هم در آن بسازیم،حدودا اجاره آن ماهیانه چقدر است؟کجامیتوان آپارنمان را فروخت ویا اجاره داد؟کجا وچگونه میشود به شکل پیمانکار زمین کار کرد؟وهزاران سئوال دیگر لطفا کسی میتونه جواب بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *